Şimdi Ara

Battlefield V Çıkış Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici DICE Battlefield V'in resmi çıkış fragmanını yayınladı.

Battlefield V 20 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

• Fragmandaki son ana kadar özellikle de müzik ile duygulandım ve heyecanlandım. Ancak o kadın karakter ekrana geldi ve yine bir ulan EA dedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 9 Kasım 2018; 18:14:13 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şu müziği bari kullanmayın ya :D Normal WW2 çıkarsalardı daha güzel olacaktı, hatta WW1 yerine WW2 konulu oyun yapacaklardı zamanında ama işte...

+ Titanfall u da harcadınız hala unutamıyorum bunu EA

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • lütfen biri bu müziği kullanmadılar yanlış duyuyorsun desin, oyunu almama sebebim fragmandır artık net.

• quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

Fragmandaki son ana kadar özellikle de müzik ile duygulandım ve heyecanlandım. Ancak o kadın karakter ekrana geldi ve yine bir ulan EA dedim...

Kadın karakterlere niye bu kadar taktınız, geçmişte savaşlarda kadınlar da yer almadı mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: deckartes

lütfen biri bu müziği kullanmadılar yanlış duyuyorsun desin, oyunu almama sebebim fragmandır artık net.

ne alaka her battlefield oyununda bu müzik olur zaten. resmi battlefield müziği.
  • Call of Fortnite'a şu fragmanı izletin de oyun nasıl yapılır bi öğrensinler.
  • BF1 oynadım. bununda betasını biraz denedim. 2 oyunda da anlamsız bir keşmekeş durumu var. kim nerde nereyi savunuyor. belli değil. Beğenemedim maalesef
  • Oooo.. BF 1942 müzüğüne çok yakın olmuş bu melodiler, hoşuma gitti. Umarım hikayenin %95'i kadınlar üzerinden gitmez. Hani bi zahmet bari dünya savaşı oyunlarında yapmayın şunları ya..
  • quote:

Orjinalden alıntı: deckartes

lütfen biri bu müziği kullanmadılar yanlış duyuyorsun desin, oyunu almama sebebim fragmandır artık net.

beta oynarsın hoşuna gitmez almazsın anlarımda, bu fragmanı izleyipte almam diyene kaba etimle gülerim..
    müziği beğenmeyeni zaten kodese tıkmalı..

• quote:

Orjinalden alıntı: 1655

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Manhunt Three

Fragmandaki son ana kadar özellikle de müzik ile duygulandım ve heyecanlandım. Ancak o kadın karakter ekrana geldi ve yine bir ulan EA dedim...</blockquote>

Kadın karakterlere niye bu kadar taktınız, geçmişte savaşlarda kadınlar da yer almadı mı?

%1 anca kadın savaştaydı belki daha da az. Bu oyunda 3 kişiden en az biri kadın...

• Damardan girmek için müziği iyice 1942 ye benzetmişler ama yemezler. Her durumda bo4 saçmalığından iyidir genede...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: 1655

&lt;blockquote class="quote"&gt;&lt;i&gt;quote:&lt;/i&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;Orjinalden alıntı: Manhunt Three

Fragmandaki son ana kadar özellikle de müzik ile duygulandım ve heyecanlandım. Ancak o kadın karakter ekrana geldi ve yine bir ulan EA dedim...&lt;/blockquote&gt;

Kadın karakterlere niye bu kadar taktınız, geçmişte savaşlarda kadınlar da yer almadı mı?</blockquote>

%1 anca kadın savaştaydı belki daha da az. Bu oyunda 3 kişiden en az biri kadın...

Olsun bu da bir değişiklik, oynayıp öyle karar vermek lazım,
    Sonuçta bu bir oyun tamamıyla gerçekçilik beklemek olmaz.

• Betayı ps4pro üzerinde oynadım ve begendim.şimdiki yeni çıkan videolara bakıyorumda bariz grafik düşüşü yaşamış bence oyun.partüküller azalmış,her yer keskinleşmiş kutu gibi olmuş.ışıklandırmada azalmış gibi sanki.??
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1655

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Manhunt Three

Fragmandaki son ana kadar özellikle de müzik ile duygulandım ve heyecanlandım. Ancak o kadın karakter ekrana geldi ve yine bir ulan EA dedim...</blockquote>

yer aldı ancak toplam asker sayısının sadece %0.000001 oranındaydı belki daha az ama EA nın 2.dünya savaşında sanki her 4 kişiden biri kadın askermiş gibi göstermesi gerçek tarihte savaşıp vatanı uğruna ölen erkek askerlere saygısızlık yapıyor
    gerçi svastikayı bile sansürleyen EA dan doğru ve tutarlı bişey yapması beklenemezdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: tropeus77

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: deckartes

lütfen biri bu müziği kullanmadılar yanlış duyuyorsun desin, oyunu almama sebebim fragmandır artık net.</blockquote>

beta oynarsın hoşuna gitmez almazsın anlarımda, bu fragmanı izleyipte almam diyene kaba etimle gülerim..

bir oyunu beğenip beğenmemek için illa oynamak gerekmez, bazen gördüğün kadarı yeter kardeş, kaba etine de selamlar bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: deckartes

lütfen biri bu müziği kullanmadılar yanlış duyuyorsun desin, oyunu almama sebebim fragmandır artık net.</blockquote>

bir oyunu beğenip beğenmemek için illa oynamak gerekmez, bazen gördüğün kadarı yeter kardeş, kaba etine de selamlar bu arada.
    bu fragmanın neyini beğenmedin?
  • quote:

bu fragmanın neyini beğenmedin?

öznellik denen bir şey var, bu fragmanda ki müziği begenmedim bana klişe geldi, başkaları beğene bilir, seni niye gerdi bu durum?

bknz:"öznel:nesnelerin gerçeğine değil kişinin duygu, düşünü ve sezgilerine dayanan, kişiye göre ve kişisel olan, öznede oluşan, özneye ilişkin olan."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 9 Kasım 2018; 23:20:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Betayı ps4pro üzerinde oynadım ve begendim.şimdiki yeni çıkan videolara bakıyorumda bariz grafik düşüşü yaşamış bence oyun.partüküller azalmış,her yer keskinleşmiş kutu gibi olmuş.ışıklandırmada azalmış gibi sanki.??

Özellikle karlı haritadaki (Narvik) partikülleri bilerek azalttılar. Görüşü çok engelliyor diye geri bildirim almışlar oyunculardan.

https://twitter.com/EA_DICE/status/1057723201474695168

Muhtemelen diğer haritalar için de aynı şey geçerlidir. Tabi bunu oyuncunun insiyatifine bırakmaları iyi olurmuş. En azından PC için.

• Origin acces premier satin aldim. Beni linc edebilirsiniz. Allah gunahlarimi affetsin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.