Şimdi Ara

***Samsung LCD Kulübü***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.643
Cevap
11
Favori
288.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdaki tüm SAMSUNG LCD kullanıcıları bu başlık alında Sorunları özellikleri ayarları ve daha bir çok şeyi paylaşması dileğiyle konuyu başlatmayı faydalı görüyorum bende bir Samsung LCD kullanıcısıyım!
    32S71B modelını kullanıyorum...
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun

• hadi bakalim
    hayirli olsun..
  • Not:vatana millete hayırlı olsun
     ***Samsung LCD Kulübü***
  • anteros memnunmusun o üründen?bende alıcamda yorumların nasıl ???ben onu 2000 ytl ye buldum sence nası?sanırım 7000:1 kontras bilggilendirrsen sevinirim....:):)
  • arkadaşlar bende samsung lcd almak istiyorum.ufak bir sorum olcak.model numaralarıdaki S ve R harfleri ne anlama geliyor.panel farkı mıdır ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: anteros24

Forumdaki tüm SAMSUNG LCD kullanıcıları bu başlık alında Sorunları özellikleri ayarları ve daha bir çok şeyi paylaşması dileğiyle konuyu başlatmayı faydalı görüyorum bende bir Samsung LCD kullanıcısıyım!
    32S71B modelını kullanıyorum...
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun

selam samsungçular bende de 32s71 modeli var.kulubümüz hayırlı olsun.
  • Herkeze hayırlı olsun:)
    Oncelıkle Samsungun 32S71B modelı 3000:1 Konstrar oranına sahıptır!
    7000:1 olanı 8x serısı yanı 32s81b modelı ve daha tam garantılı olarak magazalarda yerını almadı

Ben 32s71b modleındne memnunum acıkcası sebbep olarak parlaklık ve goruntu dıger LCD modellerıne gore daha guzel 2000 ytl alınabılıcek en guzel LCD TV bence ozellıklede Samsungta Saglamlık ve Kalıte soz konusu dıger modellere gore daha az arıza cıkartıp daha uzun omurlu!

Toshıba ve LG den daha guzel bence Samsung zaten arcelık beko ve vestelı hıc konusmuyorum bıle

Bence 2000 ytl gore en ıyısı ama almamıs olanlara tavsıyem bıraz mumkunse sabretmelerı 8x serısı yazın magazalarda yerını alıcak 2200 garantılı magazalardan alınabılıcek hale gelır 32s81b modellerı ıcın dıyıyorum onların konstrat oranları daha guzel 7000:1 gıbı:))

Ben memnunum DVD performansı cok guzel ve DNR guzel olay gercekten:)Renklerı daha canlı gosterıyor

Tabıkıde herzaman soylendıgı gıbı asla ve asla normal yayınları CRT gıbı ızlemeyeı beklemeyın Ne yazıkkı bu LCD Tv ler agzı var ama konusamıyor gıbı:))Yanı HD Yayınları cıkana kadar durum bu

Yınede Samsung LCD Tv herkezın onerdıgıdır!Ozellıkle Şık tasarım evınızde olganustu bır hava yaratmakta mısıfır geldıgınde hemen Ilk dıkkat ettıgı samsung lcd tvnın Şık havalı tasarımı:))Ama aynı olayı Normal yayınlarda beklemeyın ancak HD yayınlarda ozaman Tv konusur
  • 32s81b yi ben buldum işte 2000 ytl ye?nasıl fiat bu ürün nasıldır
  • LE32S71B sahibiyim...
    klubumuz hayirli olsun...
  • Samsung LE-32R71B kullanıyorum

Hayırlı olsun
  • samsung LE 40R72B kullanıyorum. Her nedense herkes çok memmun,
    sanırım benim tv de yada bağlantılarda bir sorun var. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum.
    HD yayınları (dt temmuz 2007 gibi ) gelenen kadar net bir görüntü elde edemiyeceğim kanatindeyim.
  • 32s81b 2040 ytl. 3 yıl garantili bu sabah sipariş verdim inşallah yarın sabah 10.30 civarında kuruluma gelecekler
  • Diğer markalarla kıyaslandığında Samsung Lcdtv lerin kontrastları çok yüksek, acaba aynı birimlerden mi bahsediyorlar yoksa bi numara mı var?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogg

32s81b 2040 ytl. 3 yıl garantili bu sabah sipariş verdim inşallah yarın sabah 10.30 civarında kuruluma gelecekler

nerden aldın acaba?bide garantisi nereden
  • arkadasım sıparısın geldıgı zaman burda artık resıjmlerını yayınlıyıp su meshur 81b den bahsedersın ozellıklerınden
    cok sevınırız valla hepımız bu modelı merak edıyoruz 81b modelını su 8x serısı bakalım nasılmıs
  • Arkadaşlar inanılmaz yoğundum ancak bu saatte foruma bir göz atabildim ürün geldi sabah kurulum yapıldı gerçekten beklenildiği kadar iyi bir cihaz ilk bakışta iyi bir izlendim verdi ayrıntılarıyla sizi en kısa zamanda bilgilendireceğim resim falan her bişeyi eklerim kısa zamanda bu arada Çamlıca'da Başarıonline diye bir firma var büyük ve 7 senedir orada hizmet veren sadece Samsung bayisi Samsung'un lcd başta olmak üzere bir çok ürünü var iyi hizmet veren elinde mal yoksa yok diyen şu gün şu ürün evinizde denilip de hiç bir aksama olmadan işerini gören ve en önemlisi de fiyat konusunda esnek davranmaları ve yardımcı olmaları gerçekten çok iyi.Ayrıca ürünü 2040 ytl. 12 ay taksitle aldım bir de yanında duvar askı aparatı var.Ürün her samsung da olduğu gibi bunda da 3 yıl anadoluelektrik garantisi ile satılıyor teslimatta hemen imzalayp verdiler tüm belgeleri fatura ile birlikte ayrıca bu dükkan showroom olmasıyla birlikte aynı zamanda Anadoluelektrik yetkili servisi yani Anadolu grubuna bağlı yetkili bir firma, bi sorunda arızada hemen telefon açılıp bura ile muhattap olunabiliyor.Daha ayrıntılı bir şekilde sormak istediklerinizi en kısa zamda cevaplamaya çalışırım.Görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogg -- 18 Nisan 2007; 3:58:41 >
  • ogg : Öncelile hayırlı olsun yeni Tv'in. Ben de diğer arkadaşlar gibi merakla izlenimlerini ve tv nin resimlerini bekliyorum.
  • samsung le 40r71b kullanıcısı olarak kulübümüz hayırlı olsun,deneyimlerimizden faydalanmak için güzel bir topic olmuş... kendi adıma samsung markasından çok memnunum lcd tv de bence samsung çok başarılı...
  • muhtemelen bende klübe üye olcam. 32s81b modeli ile ilgileniyorum. bazı sorularım var:
    1- öncelikle uydu yayını var apartmanda. ortak uydu. next uydu reciever var. görüntüden tatmin olur muyum?
    2- laptop'ın vga çıkış var sadece. laptopa nasıl bağlicaz bu tv'yi?
    3- anladığım kadarı ile 2 hdmi var tvde, peki kaç scart,rgb girişi var? özelliklerde sadece hdmi yazıyo.
    4-ortadaki kocaman açma/kapama düğmesi ile bizim oğlan oynar, o düğmeyi engelleyecek bi çocuk kilidi felan var mı?
    5- anadolu yakasında, garantili olarak en uygun nerede bulurum ürünü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: wind06

muhtemelen bende klübe üye olcam. 32s81b modeli ile ilgileniyorum. bazı sorularım var:
    1- öncelikle uydu yayını var apartmanda. ortak uydu. next uydu reciever var. görüntüden tatmin olur muyum?
    2- laptop'ın vga çıkış var sadece. laptopa nasıl bağlicaz bu tv'yi?
    3- anladığım kadarı ile 2 hdmi var tvde, peki kaç scart,rgb girişi var? özelliklerde sadece hdmi yazıyo.
    4-ortadaki kocaman açma/kapama düğmesi ile bizim oğlan oynar, o düğmeyi engelleyecek bi çocuk kilidi felan var mı?
    5- anadolu yakasında, garantili olarak en uygun nerede bulurum ürünü?

1-Tatmin olursun zaten olmalısın da başka bi alternatif yok zaten haziran ayında digiturk hd ye geçene kadar
    2-daha bugün bağladım çok tatmin edici bir görüntü galitesi var sadece bi monitör kablosu ile bağlıoyorsun arkada pc girişi var son derece basit
    3-valla ben tam olarak bakmadım onlara ama 2 scart var 2 rgb olması lazım şuan o konuda sizi yanıltmayayım
    4-büyük bi ihtiamalle onun için yok hiç gözüme çarpmadı şimdi sizin için de baktım ama göremedim ama bi kullanma kılavuzunu okuycam henüz bkmadm
    5-özelden mesajda da gönderdim zaten 2040 ytl 12 taksit Çamlıca'da başarıonline samsung bayisi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.