Şimdi Ara

Red Dead Online Beta Bu Ayın Sonuna Doğru Başlayacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Take-Two Interactive CEO'su Strauss Zelnick şirketin finansal sonuçlarını açıkladığı konferansta, Red Dead Redemption 2'nin online multiplayer modu Red Dead Online'ın betasının bu ayın sonuna doğru başlayacağını doğruladı, başka bir detay vermedi.

"Bu ayın sonuna doğru 'public beta' olarak çıkacak. Rockstar'ın konu hakkında söyleyecek daha fazla şeyi olacak."

Daha önce duyurulduğu üzere, Red Dead Online orijinal Red Dead Redemption oyunundaki klasik multiplayer deneyiminin bir evrimi ve rekabetçi co-op oynanışı yeni ve eğlenceli biçimlerde geniş bir açık dünyada hikaye anlatımıyla harmanlayacak. Red Dead Redemption 2'nin oynanışını temel alacak Red Dead Online tek başınıza ya da arkadaşlarınızla keşfedilmeye hazır olacak. Ayrıca bu modu büyütmek ve geliştirmek için sürekli olarak güncellemeler yayınlanacak ve ayarlamalar yapılacak. Red Dead Online Red Dead Redemption 2'ye sahip olan kullanıcılar için ücretsiz olacak.

Red Dead Redemption 2 PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde ulaşılabilir durumda.

• öldügüm zaman beni red dead redemption 2'nin yağmurlarında yıkasınlar :'(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 9 Kasım 2018; 14:32:36 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Gta online ın durumunu gördükçe ve bunun da öyle olabilme ihtimalini düşündükçe üzülüyorum bu oyuna.
  • Umarım matchmaking ve bekleme süreleri gta 5'deki gibi olmaz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hadi artık özledik oyunu yeniden dönelim. Bide şu gta 5 deki gibi olmaz umarım online çok fazla bekletiyordu.o yüzden bırakmıştım
  • Gömün beni bu oyuna
  • Gta 5 gibi olursa yandık en fazla ödül veren soygun 250 bin dolar iken bir ev 4 milyon bir araba 3 milyon gibi astronomik rakamlar vardı buda bir süre sonra oyunu zevkli bir halden çıkarıyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.