Şimdi Ara

Donanım Haber'le Güney Kore'ye gelecek takipçimiz belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz proje kapsamında bizimle Güney Kore'ye gelecek olak takipçimiz belli oldu. Forum üyelerimizde Oksit rumuzlu İlker Ün bey, yarışmanın kazananı olarak benimle birlikte Güney Kore'ye gelecek. İlker bey ile birlikte Samsung'un merkezinde QLED TV'nin mucitleriyle bir araya gelme şansı yakalayacağız. 

Çok güzel paylaşımlar oldu ve gerçekten iyi bir katılımcı sayısına ulaştık, aranızda kazanamadığı için üzülen ve belki gönül koyanlar da olacaktır, haksız da sayılmazsınız bunda ama ne yazık ki imkanlar sadece bir takipçiye izin veriyor.

Merak edenler için kazananı belirleme sürecini de kısaca paylaşmak isterim. Katılımcı arkadaşların paylaşımlarını tek tek inceledim, ve 6 tane finalist aday belirleyerek Samsung Türkiye ekibi ile paylaştım. 

Kazanan takipçimiz onların değerlendirmeleri sonucunda Samsung Türkiye tarafından belirlenmiştir.  Ben gerçekten çok heyecanlanıyım zira yıllardır fayda sağlamak istediğim sizlere karşı en azından bir adım atmış olacağım.

Bu tür takipçi etkileşimli aktiviteleri arttırma niyetimiz var, umarım daha fazla katılımcı ile de yapabiliriz.

Katılan ve destekleyen herkese bir kez daha teşekkür ederim.  

• Oksidin videosunu izleyin yarışma ile lakası yok zaten hali hazırda olan bişiyleri anlatmış gelecekte samsungun yapayı planladığı bi çok teknolojiyi video ile harmanlamış hayal gücü ve isteklerini yansıtmamış bana göre reklam filmi gibi neyse arkadaşımızı tebrik ediyoruz bilseydim daha iyisini yapardık samsungu pohpohlicak bişiler çekerdik :))
  • tebrikler

• Tebrikler

• Tebrikler @Oksit
  • dolbykoray kullanıcısına yanıt
    video çeken arkadaşlardan birisiymiş

• Öncelikle hayırlı olsun, Kısmetten öte kısmet olmaz, arkadaşın kısmetiymiş demekki FAKAT,

1- Kasım başında açıklancaktı, sonuç geç açıklandı

2-Yedek talihli de açıklanacaktı? Neden açıklanmadı

3-Oksit isimli arkadaş videosunda Samsungun var olan ürünlerini anlatmış, neye göre seçildi anlayamadım şaşırdım açıkcası, çok daha iyi fikirler yorumlar vardı

4-sakıncası yoksa seçilen 6 fikri paylaşırmısınız

Size sözümüz yok, sonuçta Samsung Türkiye seçmiş, gönül isterdi ki herkes gitsin)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forester34

Öncelikle hayırlı olsun, Kısmetten öte kısmet olmaz, arkadaşın kısmetiymiş demekki FAKAT,

1- Kasım başında açıklancaktı, sonuç geç açıklandı

2-Yedek talihli de açıklanacaktı? Neden açıklanmadı

3-Oksit isimli arkadaş videosunda Samsungun var olan ürünlerini anlatmış, neye göre seçildi anlayamadım şaşırdım açıkcası, çok daha iyi fikirler yorumlar vardı

4-sakıncası yoksa seçilen 6 fikri paylaşırmısınız

Size sözümüz yok, sonuçta Samsung Türkiye seçmiş, gönül isterdi ki herkes gitsin)
    Merhaba,

Finalist olarak Samsung Türkiye'ye yolladığımız adaylar şu şekilde;

1- Smartcard
    2- greenk
    3- Oksit
    4- dolbykoray
    5- Maximus8282
    6- Muhammet Bilici

Kazanan Samsung Türkiye tarafından seçildi, umarım buna benzer yeni yarışmalar organize edebileceğimiz fırsatlar doğar tekrar.

Not: İsim sıralamasının özel bir anlamı yok, rastgele yazdım.

Teşekkürler.

• Oksidin videosunu izleyin yarışma ile lakası yok zaten hali hazırda olan bişiyleri anlatmış gelecekte samsungun yapayı planladığı bi çok teknolojiyi video ile harmanlamış hayal gücü ve isteklerini yansıtmamış bana göre reklam filmi gibi neyse arkadaşımızı tebrik ediyoruz bilseydim daha iyisini yapardık samsungu pohpohlicak bişiler çekerdik :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar teşekkür ederim. Güzel bir fırsat oldu benim içinde. Umarım sizler çok daha iyilerine katılırsınız. Yıllardır bünyesinde bulunduğum, paylaşımlar yaptığım ve herşeyden öte bir çok şey öğrendiğim donanımhaber ailesinde böyle bir ödül kazanmak ve sıkı bir takipçisi olduğum sevgili Erdi ile bir seyahate katılmak benim için büyük bir onur.

Hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.

• Buradan oraya gitmek kolay mı ya. Bu üyenin bilet masrafını, harç parasını, vizesini vs. kim ödeyecek? Tuvaleti gelse kim 1.5 lira verecek?

• Kısaca bilgi vereyim. Amatörce çektiğim video 3 bölümden oluşmakta ilk bölümde hali hazırda Samsung QLED TV lerin özelliklerinden bahsediyorum ikinci bölüm bütün bu teknolojilerin arkasında nasıl bir bilimsel çalışma var bundan bahsediyorum. Üçüncü bölümde ise gelecekte Samsung TV lerde görmeyi istediğim teknolojilerden bahsediyorum. Hlolografik TV ve simültane tercüme yapabilen bir TV fikri bunlardan ikisi.

• Eski bir üye kazansın da kim kazanırsa kazansın diyordum öyle olmuş :) Tebrikler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.