Şimdi Ara

Beyaz Galaxy Note 9 geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung geçtiğimiz Ağustos ayında Galaxy Note 9'u duyurmuştu ve cihazın piyasaya sürülmesinin üzerinden epey bir süre geçti. Bununla birlikte internette dolaşan bazı sızıntılar akıllı telefonun yakında yeni bir renk seçeneğine kavuşacağını gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Mi 9, Snapdragon 8150 ile güçlendirilmiş ilk telefon olabilir
    Mobil sektöre yönelik güvenilir bilgileriyle tanıdığımız Evan Blass (@evleaks), Twitter hesabı aracılığı ile "Beyaz" Galaxy Note 9'un kısa bir süre sonra satışa sunulacağını söyledi. Samsung henüz bu konuda bir açıklama yapmamış olsa da önümüzdeki günlerde yeni renk seçeneğini resmen duyurabilir.

Beyaz renk bazı pazarlara özel olabilir

Güney Koreli teknoloji devi Galaxy Note 9'u Okyanus Mavisi, Lavanta Moru, Gece Siyahı ve Metalik Bakır gibi renk seçenekleri ile piyasaya sürmüştü. Görünüşe bakılırsa telefon yakında Beyaz olarak da satın alınabilecek. Şirketin yeni renk seçeneğini hangi pazarlarda sunacağını ise ilerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz.

• Çok şık duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nedense beyaz rengine bir türlü alışamadım. Kaba gösteriyor telefonları. Siyahın asaleti hiçbirinde yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön tarafı beyaz olacakmı acaba

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Siyah telefona çok yakışıyor harbiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 4 te efsaneydi beyaz daha sonraki note serilerine pek yakıştıramadım

• Ben de siyah sevmiyorum. Eski motorum siyahtı. İçim dışım kapkara oldu. Geçen sene bembeyaz motor ve bembeyaz kask aldım. Gerçi yapıştırmalar vs. falan görünümü etkiliyor ama yine de beyaz olsun taştan olsun...

Beyaz Galaxy Note 9 geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 6 Kasım 2018; 0:22:58 >
  • Beyaz olunca plastiğe benziyor.

• Parlak beyaz güzeldir, severim.

• Çok inovatif çözüm. Söyle güzel güzel kirlenirse gri renk olarak da taşıyabilirsiniz.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Kabadan ziyade basit gösteriyor, aklıma terliksi S3 S4 ler geliyor

• samsung epeydir beyaz renk telefon çıkarmıyordu,note 9 aklımda olan bir modeldi fakat beyaz renk olmadığndan almayı düşünmedim,inşallah tez zamanda gelir ülkemize, fiyat farkı 500 lirada olsa veririm beyaz için.
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Ovırkılok abi bu hafta begeniler arasında yoksun ne iş ¿

• pahalı olsun lacıvert olsun. Yanında sarı kalem var. Resmen FENERBAHCE edition. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem71.5

Ovırkılok abi bu hafta begeniler arasında yoksun ne iş ¿
    43 yaşını bitiriyorum. Hakikaten öyle salak salak şeylerin peşinde koşacağımı falan mı sanıyorsun nedir anlamıyorum.

Hatırlarsan geçen hafta bir yorumuma da:
    "abimiz geçen hafta beğeni 1.si idi bu hafta ortalarda geziyor biraz like atın yoksa kalpten gidecek....."
    yazmıştın.

Sen çocuk olabilirsin de, öyle şeyleri kovalayıp kendini avutabilirsin de ama ben değilim.

Ben bu forumda 14-15 senedir varım. Sen söyleyene kadar da o dediğin beğenilen yorum şeysini görmemiştim bile.

Ben kendi fikirlerimi yazıyorum. 15 senedir yazıyorum. Birileri beğendiği zaman başım bir yerlere ermiyor.
    Hani adamın teki Allah'a inanmıyormuş da, Allah'ın da çok umurundaymış gibi, beğenseler de umurumda değil, beğenmeseler de.

Benim şu an aklımda akşama gurup olarak Güzelçamlı'ya motosiklet gezisi yapacağız. O var.

Sanırım sen de böyle şeyler yazarak kendini avutmaya çalışıyorsun. Yazık. Zeka seviyen buymuş demek.

Git kendine bir meşkale falan bul. Belki o zaman hayatını böyle kendinden yaşça büyük insanlara sataşarak değil de
    bir şeyler yaparak, keyif alarak yaşarsın.

• siyah sevmiyorum siyah yerine altın ve mor gibi bana göre daha bayanlara yönelik cihazlar kullandım alternatif olmadığı için. Sadece Meizu modellerinde hep beyaz tercih ettim, sanırım bana beyaz sevdiren Meizu oldu. Her marka ne yazıkki beyaz rengi tam tutturamıyor bazıları kırık beyaz oluyor, yada telefon beyaz iken ekranın etrafında siyah çizgi oluyor, yada beyazın ışık geçirgenliği hesaba katılmayan modeller güneş ışığı ve gece ekran ışığında cortlayıp fake cihaz gibi görünüyor vs. Beyaz olduğu zaman mükemmel olmalı yoksa albenisi olmaz. Note 9 a da gümüş çerçeve ile yakışacağını düşünüyorum. Keşke altın rengi yerine daha kahve bir ton tercih edilse de erkekler de daha fazla kullansa. Çoğu insan başka rengi yakıştıramadığı için siyah almış oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 6 Kasım 2018; 16:26:22 >
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Aman abi amma yazmışsın içini dökmüşsün biraz mizahi olarak bakıyorum ben olaya. yaşım 32 çocuk değilim hatta 2 yaşında kızım var turkcell tim'de mağaza müdürlüğü yapmaktayım isterseniz özelden adres bilgilerini verebilir bulunduğum ile gelirseniz sizi ağırlayabilirim. Kırıcı olduysam yorumlarım da kusura bakmayın. İyi forumlar.

• Ekrem71.5 kullanıcısına yanıt
    Valla çok özür dilerim. Senin bu kadar iyi birisi olduğunu bilmiyordum. Bana bir adım atana ben 5 adım atarım.
    Özelden yazışalım.
  • iş bulmuştur kendine belki

• Şimdi bunun note 9 ile alakası nedir? niye böyle bir yorum yapmaya ihtiyaç duydunuz? niye kaskınızın fotoğrafını attınız? ne konuyla alakası var ne haberle alakası var.yapmak için yorum yapmışsınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.