Şimdi Ara

Samsung katlanabilir telefonuyla ilgili yeni bir görsel paylaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği Geliştirici Konferansı'nda katlanabilir akıllı telefonunu ortaya çıkarması bekleniyor. Henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yok ancak Güney Koreli şirket, Samsung Mobile resmi sosyal medya hesaplarının profil fotoğrafını değiştirerek tansiyonu yükseltti.

Ayrıca Bkz.2019'da katlanabilir telefonlar sahneye çıkacak
    Facebook ve Twitter hesaplarının profil fotoğrafı, Samsung logosunun ikiye katlandığını gösteren bir resimle değiştirildi. Konferans bu hafta içinde gerçekleşeceği için detayları çok kısa bir süre içerisinde öğrenebileceğiz. Ancak yayınlanan görselin kesin olarak katlanabilir telefonun lanse edileceği anlamına gelmediğini de unutmamak lazım.

Rapora göre Samsung telefonu ortaya çıkaracak ancak ne kadar aşama kaydettiğini göstermek ve müşterilere nihai cihazın neye benzeyeceğine dair fikir vermek için sadece çalışan bir prototip sergileyecek.

İlk katlanabilir telefon FlexPai oldu

Geçtiğimiz hafta Bloomberg tarafından yayınlanan bir haberde, Samsung’un katlanabilir akıllı telefonunun 2019'un ikinci çeyreğinde piyasaya sürülebileceği belirtilmişti. Bu da Samsung fanlarının biraz daha beklemek zorunda kalacakları anlamına geliyor.

Bu arada Samsung, katlanabilir akıllı telefon çıkaran ilk şirket olamayacak. Çünkü bu unvana geçtiğimiz günlerde FlexPai isimli katlanabilir telefonunu duyuran Royole isimli şirket sahip oldu.

• Niye salt olarak olaya bu telefon bazında bakıyorsunuz? Yaptıkları bu şey ileride yapacakları farklı şeylere yol gösteren bir şey oluyor. İleride yeni teknolojilere ön ayak oluyor. Olaylara bu kadar sığ yaklaştığınız sürece olduğunuz yerde saymaya mecbursunuz. Herkes sizin kafanızla yaklaşsaydı şu an hala evde çevirmeli telefon kullanıyor olurduk. hatta telefon bile icat edilmemiş olabilirdi.
  • Çokta lazımdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cidden anlam veremiyorum, telefonları katlayınca ne olacak? Fiyatlar 1000$ seviyesinden daha da yukarı çıkacak, başka da bir katkısı olmaz kullanıcıya.

• yakında rulo yapacaklar, o zaman daha kolay taşınır hahahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3rdem -- 5 Kasım 2018; 16:3:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shkoksal

Cidden anlam veremiyorum, telefonları katlayınca ne olacak? Fiyatlar 1000$ seviyesinden daha da yukarı çıkacak, başka da bir katkısı olmaz kullanıcıya.
    Şu milletin herşeyi kendine yormasina hasta oluyorum. Benim günüm çok büyük oradan telefonla geçiyor ve bazen 6 inç ekran hile yetmiyor tablet alasım geliyor fiyatlar malum olduğu için vazgeçiyorum evet pahalı olacak mı olacak ama iyice büyük ekran isteyen ve para sıkıntısı olmayanlar bu cihazı alacak.

Ne işe yarayacakcılar çoğunlukta olsaydı bu dünyada firmalar hiçbir geliştirme yapmaz hala 2 GB RAM'li android cihaz kullanıyor olurduk. Teknoloji gelişecek gelişecek bir gün bu cihazlar da alınabilir fiyatlara gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatimizda nasil bir kolaylik getiricek merak konusu

• Teknolojiye yön veren firmalara teknolojik gelişmeler konusunda yön vermeye çalışan arkadaşlar cidden komik oluyorsunuz

• Bence müthiş bir gelişme.

Kısa vadede çok şeyi değiştirir.

• Saatlerde çok farklı tasarımlar olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat Burç

Şu milletin herşeyi kendine yormasina hasta oluyorum. Benim günüm çok büyük oradan telefonla geçiyor ve bazen 6 inç ekran hile yetmiyor tablet alasım geliyor fiyatlar malum olduğu için vazgeçiyorum evet pahalı olacak mı olacak ama iyice büyük ekran isteyen ve para sıkıntısı olmayanlar bu cihazı alacak.

Ne işe yarayacakcılar çoğunlukta olsaydı bu dünyada firmalar hiçbir geliştirme yapmaz hala 2 GB RAM'li android cihaz kullanıyor olurduk. Teknoloji gelişecek gelişecek bir gün bu cihazlar da alınabilir fiyatlara gelecek.

Alıntıları Göster
    +999
  • Hakkaten çok gereksiz ya böyle boş şeyler üstüne yoğunlaşıcaklarına daha mantıklı şeylerle uğraşsalar ya bu nasıl arge

• Amaç? Sadece yaptık oldu demek herhalde ??

• 2013 de gösterdikleri Youm videosundaki gibi olursa efsane olur.

• Hadi çıkarında iphone la başlayan dokunmatik (adam ilk dokunmatik hemen atlamayın ) telefon yeniliğinden sonra ilk defa farklı bir şey.görelim telefonlarda.gerçi apple çıkarmadan digerleri cikarmaz.ama.bu.sefer yapın bir.cesaret göstergesi ilk siz olun

• Apple yapınca İŞTE İNOVASYON

Samsung yapınca auvvvvvv

• kotukoylu K kullanıcısına yanıt
    Niye salt olarak olaya bu telefon bazında bakıyorsunuz? Yaptıkları bu şey ileride yapacakları farklı şeylere yol gösteren bir şey oluyor. İleride yeni teknolojilere ön ayak oluyor. Olaylara bu kadar sığ yaklaştığınız sürece olduğunuz yerde saymaya mecbursunuz. Herkes sizin kafanızla yaklaşsaydı şu an hala evde çevirmeli telefon kullanıyor olurduk. hatta telefon bile icat edilmemiş olabilirdi.
  • Bi işe yaramaz.Katlayıp napim la telefonu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Ne yapacağını ikimizde biliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: qerrard!

Ne yapacağını ikimizde biliyoruz.

Seni komik hergele

• Şöyle 10 - 12 inc telefon olsa ve katlanabilir teknolojisi de olsa hemen alırım.
    Emekliyim sokağa çıkıyorum, parkta oturuyorum, pikniğe gidiyorum.
    Canım dizi, haber izlemek istiyor ufacık telefonla eşimle rahat izleyemiyoruz.
    Turlara gidiyorum otel odalarındaki tv bana yeterli gelmiyor. İstiyorum koyayım karşıma 12 inc telefonumu açayım Netflix belgesel izleyim.

Fiyat 15.000 - 20.000 TL civarı olursa alınabilir.
    Sabırsızlıkla bekliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.