Şimdi Ara

2019'da katlanabilir telefonlar sahneye çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil sektöre yönelik güvenilir sızıntıları ile gündeme gelen Ice Universe isimli Twitter hesabına göre, önümüzdeki yıl Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) ve Mobil Dünya Kongresi (MWC) kapsamında en az üç üretici katlanabilir akıllı telefon tanıtacak.

Ayrıca Bkz.Apple 5G özellikli ilk iPhone'u 2020 yılında çıkaracak
    Samsung'un Ocak ayında düzenlenecek CES'te katlanabilir telefonunu duyurması beklenirken Güney Koreli şirket için başka bir rekabet de söz konusu olacak gibi görünüyor. Sızıntıları ile ünlü Evan Blass, LG'nin de aynı etkinlik kapsamında katlanabilir akıllı telefonunu tanıtmayı planladığını açıkladı.

İlk katlanabilir akıllı telefon tanıtıldı

Öte yandan gelecek sene Huawei'nin de katlanabilir akıllı telefon çıkaracağı söyleniyor. Ancak gelen haberler cihazın 2019'un üçüncü çeyreğinden önce tanıtılmayacağı yönünde. Bununla birlikte ilk katlanabilir akıllı telefonun, ismi duyulmamış ABD'li bir şirket tarafından tanıtıldığını hatırlatalım.

Royole isimli küçük bir firma kısa süre önce, FlexPai adlı katlanabilir akıllı telefonunu duyurarak sektörde bir ilke imza attı. Dolayısı ile yukarıda ismi geçen dev markalar katlanabilir akıllı telefon çıkarsalar da bu anlamda bir ilki gerçekleştirmiş olamayacaklar.

• Yani nasıl faydası olacak kullanıma merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son kullanıcıya büyük bir fayda getireceğini sanmıyorum. Bunun yerine firmalar mobil alanda gerçekten devrimsel sensör veya şu öve öve bitiremedikleri konsol kalitesi grafiklere sahip oyunlar üretse hiç fena olmazdı...

• Bence tutmaz.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Ya tutarsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Tutmaz görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Tutmaz görürsün.
    Apple yapana kadar tutmaz

• Bir saçma tasarım daha. Katlanınca ne işime yarayacak? Bu devrim falan olamaz zaten. Artık nanoteknolojili, konsol kalitesinde grafiklere sahip oyunlar olan telefonlar istiyoruz. Bir aralar bileklik telefon vardı holograf tarzı ondan çıkarsa o zaman devrim olur işte.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Yıllardır bunu bekliyorum kullanışlı yaparlarsa tutup tutmadığını görürsün

• ilk görsel android froyo
  • Farklılık işte. Tutarsa da kapaksız cep telefonu yaparlar.

• Boş iş ne katlanır ekranmış arkadaş.

• Acaba pilleri nasıl olacak? Ben en çok bunu merak ediyorum.

• seyidkutub kullanıcısına yanıt
    Katlanınca tabletler cebine girmiş olacak, faydası bu, başka bir yarar göremiyorum.

• 2014 yılından beri katlanabilir telefon bu sene tanıtılacak haberlerine alıştık artık. Ne katlanamaz şeymiş

• Katlandığı yerden ışık sızmaları ölü pixeller menteşe sorunları vs vs. İlk kurbanların deneyimleriyle üst modelleri geliştirme ve derken bizim paramızla kendilerini geliştirmeye ve zengin olmaya devam edecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Katlanamiyorum.

• adam katlanır telefon değil katlanır tuğla yapmış ilk okul defteri gibi nerede bunda estetik kullanilabilirlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 6 Kasım 2018; 0:48:43 >
  • Erkek adam her tarafı ayrı oynayan telefon kullanır mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.