Şimdi Ara

## Nvidia 2 Yeni Logo'yu Kullanmaya Başlıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Nvidia 2 Yeni Logo'yu Kullanmaya Başlıyor ##

## Nvidia 2 Yeni Logo'yu Kullanmaya Başlıyor ##

Geçtiğimiz yıl günün şartlarına göre logosunu elden geçirerek yenileyen grafik devi Nvidia alternatif olarak kullandığı "TWIMTBP" logolarını da güncelleyerek daha dinamik bir ifade kazandırdı. Mart ayının sonunda hazırlanan yeni logoların yavaş yavaş kullanılmaya başlanması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 14 Nisan 2007; 19:56:55 >

• sade ve güzeller.Ancak 2.tema eskisine çok benziyor.Sadece renk değişmiş o kadar
  • Alttakini tuttum güzel olmuş.
  • Nvidia'nın yeşil logosuna bayılıyorum
  • Güzel güzel Nvidia Devam et KOÇUM
  • guzelmis logo
  • güzel yapmışlar
    oldum olası nvidia yı beğenirim zaten imaj konusunda
  • bana pek farklı gelmedi
  • Yav logoyu napacanız işleyişe bakın.
  • "The way it's meant to be played " hangi anlama geliyor. Ben bir türlü çıkartamadım . Oynamanın tam yolu anlmına mı geliyor??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resident -- 14 Nisan 2007; 23:29:11 >
  • 1
  • 2. logo daha iyiymiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident

"The way it is meaned to be played " hangi anlama geliyor. Ben bir türlü çıkartamadım . Oynamanın tam yolu anlmına mı geliyor??

Birebir çeviri değilde şöyle söyliyim sana. "Adam gibi oynamanın tek yolu"
  • 1. logo daha güzel bence 2. logo artık içime sinmiyorr...
  • quote:

"The way it is meaned to be played " hangi anlama geliyor. Ben bir türlü çıkartamadım . Oynamanın tam yolu anlmına mı geliyor??

it is değil it has olacak o !
  • logodaki sloganın tam anlamını bende çok merak ettim...nVIDIA nin kendi sitesinde GeForce 8 serisi ekran kartları sayfasını açınca orada bir Slogan varya onu çok beğendim... REALTY REDEFINED yazıyor...Gerçeklik yeniden tanımlandı yada tanımladık falan diyor heralde..Mükemmel grafikte birde hatun resmi var..Fotoğrafdan ayırd edilmesi çok zor..
    Herneyse ikiside çok güzel logolar olmuş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ViLLazZo

quote:

it is değil it has olacak o !

Gerçekten bu basit hatayı yaptığıma inanamıyorum. Nırmalde ingilizcem oldukça iyidir ama yıllardır sadece şu Nvidia sloganınından çıkaramadım şunu ama "has" koyunca bayağı şekillendi.
  • Bence 1. logo daha bi asil duruyo, nVidia gibi...
  • Her insan hata yapabilir
  • logolar güzelmiş, haırlı olsun..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.