Şimdi Ara

Diablo Immortal Mobil için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Blizzard Entertainment, NetEase ortaklığıyla geliştirilen ve hikaye olarak Diablo 2 ile 3'ün arasında geçecek mobil devasa çok oyunculu çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu Diablo Immortal'ı iOS ve Android cihazlar için duyurdu.

Çıkış tarihi açıklanmadı.

Sinematik duyuru fragmanını ve oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

• Resmen rezalet...Geçen seneki gibi hayal kırıklığı yaratan bir şov.Blizzcon ölmüş....
  • Neden Blizzard?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • sebep ?!?!?!?

• Sadece online mı acaba tek başımıza oynayabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34 yaşındayım, ilk defa bir oyun haberinde kahroldum.

• Mobil pazarındaki pastadan pay almak adına yapılmış bir hareket, çünkü o platformdan neredeyse hiç gelirleri yoktu (hearthstone hariç) ama bunu gelipte asıl kitleni oluşturan hardcore pc oyuncularına süpriz olarak gösteremezsin. diablo 3'ten sonra akılları başlarına gelmiştir diye düşünüyorduk bu ondan bile daha büyük bir kazık oldu hepimize.

• videoya dislike yağmış diablo fanları kahrolabilir ama ben sevindim hiç bir oyununu oynamamıştım telefonda zevkli olabilir
  • Görüyon değilmi elalem witcher cyberpunk yapıyor read dead yapıyor.Elemanlarda telefona oyun yapıyor :D güzel.

• Yemin ediyorum diablo 1-2 olsa cok daha iyi bir is yapmis olurdu blizzard!!!
  • Herkes sallamışta telefondan başka oyun oynayacak platformu olmayanların sevinmeye hakkı yok mu lan 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diablo 2 remake felan bekliyordum. Mobil oyun çıktı harbiden rezillik..

Koca Blizzard bu hallere düşücek miydi?

• Blizzard bile pc’yi terkedip telefonlara yönelmiş
  • Benim hosuma gitti. Bu fanlarda cok muhafazakar be kardesim. Hep sizin istediginiz oyunu mu yapacak bu adamlar. Mobil de sizden daha buyuk kitleler var.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Keşke remake çıksaydı daha kaliteli görsellerle direk diablo 1 ve diablo 2 gibi sürselerdi telefona

• Pc oyuncularına sürprizleri mobil bir oyun öyle mi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Diablo 2 nin remakeni yapacaklarına 4. Oyunu yapsalar daha mantıklı ve iyi olur

• emretokat17 E kullanıcısına yanıt
    Diablo 3 gibi olursa hiç gelmesin kardeşim. Diablo 2 oynamış olan adamlar diablo 3 beğenmedi. Diablo 2'nin atmosferi ve dünyası gibisi yok.
  • Diablo 3 ten de beter olacak ne yazık ki, iyice basitleşmiş hali olacak D3 ün. Düşünün artık...
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Diablo benim icin öldü zaten hocam 3.oyun ile.

İkinci oyuna bak o karanlık atmosferi dünyası gerildiğim kadar gerilmemisimdir. Zamanında orjinal kutulu almıştım. 3 CD li :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.