Şimdi Ara

Xiaomi, OnePlus 6T lansmanını trolleyerek sırada bekleyenlere hesap makinesi dağıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı telefon üreticisi Xiaomi, bir başka Çinli teknoloji şirketi olan OnePlus'ın lansmanını trolledi. Hindistan'da OnePlus 6T'nin tanıtımının yapılacağı salona girmeyi bekleyen kullanıcılara hesap makineleri dağıtan Xiaomi, akıllı telefon modeli Poco F1 ile aradaki fiyat farkını kullanıcıların hesaplamasını istedi.

Xiaomi rakiplerini trollemeye devam ediyor

"Do The Math" ibareli kutuların içinde dağıtılan hesap makineleriyle Xiaomi, iki cihazın da Snapdragon 845 işlemci ile geldiğine gönderme yaparak aradaki fiyat farkını esprili bir şekilde tiye aldı. Ayrıca Poco'nun Hindistan twitter hesabı da bununla ilgili bir gönderi paylaştı.

Poco F1, bir LCD panel, büyük çentik ve plastik bir gövdeye entegre edilmiş parmak izi okuyucu ile geliyor. Ancak OnePlus 6T, AMOLED ekrana gömülü parmak izi tarayıcı ve oldukça minimalist bir çentiğe sahip. Teknik olarak bu iki cihazı karşılaştırmak ne kadar doğru orası tartışılır. Xiaomi Poco F1'in Hindistan satış fiyatının 283 dolar, OnePlus 6T'nin ise 513 dolar olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

• Mi 8i kaça satıyorsun ki gidip rakibinin telefonuna pahalı diyorsun ey xiaomi

• Xiaomi böyle yaparak ne yapmak istemektedir nereye varmak istemektedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İsminde hayır yok bir kere Poco nedir 😂

• Seneye mi 9 lansmanında pocophone 2 dağıtsınlar.

• Sp 845 kadar cıvığı çıkan bir işlemci olmamıştı sanırım. Bedava dağıtıyorlar sanırım. Ben de bir telefon yapayım bari.

• Hesap makinası da plastikten miymiş?

Ha bir de işlem yaparken arada reklam çıkıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kymelria -- 1 Kasım 2018; 22:44:2 >
  • Kunt1903 kullanıcısına yanıt
    Gayet makul mantıklı ve tarafsız bir yorum eklemiş. Siz neye bu kadar takıldınız onu anlamadım. Özellikle de bu iki cihaz karşılaştırılmaz dememiş, karşılaştırılması ne kadar doğru tartışılır demiş. Burada yorumlarda tartışabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 31 Ekim 2018; 22:0:56 >
  • Huwaei den özenmişler demek istemiyorum ama huwaei nin haklılık payı vardı en azından göndermede pocofone nun işlemci haricinde nesi var gerçekten gerisi çöp oneplus ın özelliklerini pocofone koy ondan sonrada 300 dolara sat bakalım oneplusa fark atar fiyatta xiaomi de zeka yok gerçekten telefonlarının yapay zekalı olmamasından da anlarsınız ar-ge sıfır. birde huwaei ye bakın farkı anlarsınız

• Hesap makinesi yerine Pocophone dağıtsalarmış bari. Yakıştıramadım

• gbzlim kullanıcısına yanıt
    Çoban Sülü ağzı ..

• Poco çincede bereket anlamina gelir hocam her yil bekarlar bayraminda evlenecek kizlara verilen hediyenin ismidir. Cinliler için cok kutsaldir. Evlenen çiftleri hedef alarak yapılan bir telefon da sayilabilinir bir nevi ceyiz diye biliriz . Zengin kisimlari genelde iPhone alıyor gücü yetmeyen cinliler için ucuz yapmışlar.
    Şaka bir yana ağzında yemek varken söylemişler bence 😀 pocophone nedir harbiden 😀

• Bir sonraki sefere de abaküs versinler. Hesap makinesi verip maliyete girmeye gerek yok

• Xaomi bence bu yaklaşımları ile marka değerini kaybediyor.Ben bir one plus kullanıcısı olarak xaomi nin nesi one plus tan iyiki dalga geçiyor diye merak ediyorum açıkçası?xaomi ye karşı hiçbir kötü düşüncem olmamasına rağmen artık biraz itici gelmeye başladı gibi bu yaklaşımları ile.

• Xiaomi mi 8 satıyorlar amiral gemisi diye 3 aydır yazılım düzeltsinler diye bekliyoruz Oneplus 6 Android 9 u bile verdi stabil olarak. Utanmadan Oneplus etkinliğinde hesap makinesi dağıtmışlar. Biraz daha soğudum Xiaomi den.

Twitter hesabına bu kullanıcı iyi cevap vermiş.

@DanishShaikh_DS adlı kişinin Tweetine göz at:https://twitter.com/DanishShaikh_DS/status/1057325460563013632?s=09

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 1 Kasım 2018; 0:54:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeyi orta seviye telefona üst seviye işlemci koydu diye gerçek üst seviye telefona laf eden Şayomi

Poco 6'nin bile rakibi değilken bu işe girmeleri komik olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hindistan fiyatlar konusunda oldukça agresif bir pazar diye biliyorum. Ona oynamışlar. Ama herşey işlemci değil bunu da objektif incelemelerden biliyoruz.

Bana göre biri Renault Talisman 1.6D , diğeri Mercedes C200 CDI ikisinde de aynı motor var. Ancak deneyim çok farklı.

• bwhiteshark kullanıcısına yanıt
    aynen Talisman çok daha keyifli :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.