Şimdi Ara

Volkswagen'den yeni bir pick up geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alman otomobil devi Volkswagen, Amarok'un bir basamak altında konumlandırılacak yeni kompakt pick up modelinin ilk teaser görselini yayınladı. Eskizi karşımızda duran aracın konsept versiyonu 6 Kasım tarihinde Sao Paulo Otomobil Fuarı'nda sergilenecek.

Ayrıca Bkz.Yerli hava savunma sistemi duyuruldu: SİPER
    Yeni pick up tıpkı Tiguan gibi modüler MQB platformunu temel alacak. Ayrıca ilk olarak Brezilya pazarında boy göstereceğini belirtelim. Bununla birlikte gelecekte diğer ülkelerde sunulma ihtimali de var.

Dört tekerlekten çekiş

Öte yandan aracın Volkswagen Tarok olarak adlandırılacağı söyleniyor. Şirket henüz detaylı bilgi vermese de Tarok muhtemelen dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olacak.

Ayrıca 1.4 ve 2.0 litrelik TSI benzinli motor seçenekleri ile sunulacak pick up'ın dizel versiyonunun planlanmadığı bildirildi. Alman otomobil üreticisinin yeni aracı Fiat Toro ve Renault Duster Oroch ile rekabet edecek.

• Amarikan bazarına yabmıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de bu motorlarla ve tahmini olarak çıkacak yüksek fiyatla satmaz.
  • Üçüncüsü de yolda.
  • Arkadaş ne platformmuş, Polo'dan Passat'a, Amarok'tan Touareg'e hepsi MQB platformunu kullanıyor...

• 4x2 versiyonu ticari araç kapsamında 1.4 TSI olarak 49000TL civarı olur diye düşünüyorum.

• senersongur kullanıcısına yanıt
    35.000.-tl den yukarı etmez
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Eder, 35.000 az
  • otomobiluzmanı O kullanıcısına yanıt
    38.000.- TL ye bitirelim
  • VW kazıkçı olduğu için 49.000TL'den başlatır. Yoksa ben de destekliyorum 35-38 gibi rakamları ama VW'yi tanıdığım için o seviyeleri beklemiyorum.

• bi Amerikana bakıyorsun forda dodge a 6.9, 6.7, 5.9 motor bide buna bakıyorsun 1.4 motor bunu kim alsın koca aracı nasıl çekecek küçücük motor.
  • Vozvos'tan tirt pickup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ne
    powerpointte mi tasarlamışlar : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royals11

bi Amerikana bakıyorsun forda dodge a 6.9, 6.7, 5.9 motor bide buna bakıyorsun 1.4 motor bunu kim alsın koca aracı nasıl çekecek küçücük motor.
    Güney amerika için üretecekler bunu. Kuzey Amerika için Atlas Tanoak üretecekler o başka.
  • İlginç bir haber. Kendi sınıfını yaratacak galiba. şu anda rakibi yok. çünkü bildiğim kadarı ile pick-up sınıfı tek bir sınıftan oluşuyor.
  • "Yeni model Amarok'un bir basamak altında konumlandırılacak."

4x2-4x4 farketmeksizin,Amarok bile asfalt arabasıydı.Navara'nın Ranger'in girdiği yerlere, Amarok'u 2 tekerini bir çıkartınca herkes şaşırıyordu.Ama kağıt üstünde pick up.

Amarok hayatımıza sadece asfaltta giden pick up kavramını kazandırdı.Bakalım yeni model ne kazandıracak.

Dipnot:Amarok ile araziye girmeyi aklınızdan bile geçirmeyin.Ama baktınız ısrarlar tonla.O zaman yanınızda en azından bir tane 4x4 Duster götürün.

• Amaroo benim gözümde büyük sus alamayanların aldığı sraba kendni yğksekte hissetmek isteyenlerin dışardan büyğk gözğkmek isteyenlerin arabası

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.