Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 en hızlı hafta sonu satışına imza attı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Merakla beklenen Red Dead Redemption 2 oyunu kısa süre önce satışa sunuldu. Oyunun ilk gün satışları farklı platformlarda pek çok satış rekorunu kırmış durumda ancak yine de GTA V kadar olamadı.

Red Dead Redemption 2 satış rakamları

Yapılan açıklamalara göre RDR2 oyunu en hızlı hafta sonu satışına imza attı. Tam sayı belirtilmese de oyunculara satılan kopyaların değeri ilk 3 günde 725 milyon dolar olarak gerçekleşti. Aslında GTA V oyunu hafta içi piyasaya çıktığı için hafta sonu rekoru hesaplanmamıştı. Ayrıca ilk 3 günde oyun 1 milyar dolar gelir elde etmişti ve Nisan 2018 itibariyle gelir 6 milyar dolara ulaşmıştı.

Ayrıca Bkz.Kablosuz şarj olan Apple Pencil 2 duyuruldu

PlayStation Network üzerinde de önemli rekorlar kırıldı. Tüm zamanların en iyi fiziki haftasonu açılışı, en iyi ikinci üç günlük açılış, yılın en iyi açılışı, en çok ön sipariş verilen oyun, en iyi ilk gün tam oyun satışı bunlar arasında. PS 4 kullanıcıları ayrıca Read Dead Online açık dünya oyununda farklı içerikler kazanabilecekler.

RDR2’nin başarısından bahsederken aslında arka planda yoğun çalışma şartları ile ilgili tartışmaları da es geçmek olmaz. Dan Houser’ın geliştirme aşamasında haftalık 100 saate varan sürelerde çalıştıklarını açıklaması oldukça eleştirilmişti. Sivil toplum örgütleri hiçbir oyununun insan hayatına mal olacak kadar değerli olmadığını belirtiyor.

• Çok abartıldığı ve şişirildiği için inanın alıp oynayasım yok....

nokia 3310 kullanıcısı.....

• Ekrem71.5 kullanıcısına yanıt
    Red dead redaption 1 oynamadığını farzedip susuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağlam oyun.

• xbox 360 da oynadım ama beğenmedim bana hitap etmiyor. Beğenmek zorundamıyım gta 5 i de beğenmiyorum millet ölüyor.
    bu oyuna şans vermek istedim çok şişirdiler vazgeçtim ne var bunda ?

• Ekrem71.5 kullanıcısına yanıt
    Gta 5 çöp zaten ona lafım yok ama red dead redeption nasıl sevmedin anlamadım açıkcası ama dediğin gibi zevk meselesi

• Oyun efsane, twitch'ten izlemekle yetiniyorum. 1-2 seneye oynarım. Sağlam bir indirim gelince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyun kadar hype'lanan başka bir oyun görmedim ona rağmen GTA5'in yarısı kadar satmış.

• Bana göre abartılan oyunlardan biri.

• Psn Türkiye yüzünden oynayamadığımız oyunlardan biri daha

• Bakalım nasıl bir oyunmuş

• Pc ye gelse de 2k full detay bi oynasak. Konsol almayı düşündüm gow zero dawn ve bubu oynamak için uçmuş fiyatları.

• ben de bu oyunu sevmeyenlerdenim rockstar oyunları çok abartılıyor.Cyberpunk gelince pabucu dama atılacak.Bu oyun bana aleyna tilkiyi hatırlatıyor mesela mahzuni şerif 1 milyon dinlenirken o 200 milyon dinleniyor.Bir tarafta persona 5 pokemon sun and moon adamın sakalı uzuyormuş vay be dont starve mekaniklerini çakmış çakmış koymuşlar.

Oyunun matacritic kullanıcı oyu 7.6 dergi oyu 97 sizin de aklınıza bişeyler geliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 1 Kasım 2018; 0:22:58 >
  • Bu oyun abartılıyor ya size göre, ha işte o abartılanın 10 katı daha fazlasını hakediyor. 100 üzerinden 250 i hakediyor, gelmiş geçmiş en iyi oyun. Sabaha kadar övsem yine hakettiği övgüyü almamış olur o derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 1 Kasım 2018; 0:0:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.