Şimdi Ara

Yeni iPad Pro Türkiye fiyatı belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple, bugün düzenlediği etkinlikte yeni iPad Pro modellerini tanıttı. Çerçeveleri inceltilen ve home butonu kaldırılan iPad Pro fiyatları 5900 TL’den başlıyor. Ürünlerin çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Yeni iPad Pro fiyatı ve özellikleri

Yeni iPad Pro hem tasarımsal hem de donanımsal olarak yenilendi. Ana ekran tuşu kaldırıldı, çerçeveler inceltildi, tabletin kenarları keskinleştirildi. Touch ID yerini Face ID yüz tanıma teknolojisine bıraktı.

Yeni iPad Pro, iPhone Xs modellerinde bulunan Apple A12 işlemcisinden daha yüksek performans sunan Apple A12X işlemcisinden gücünü alıyor. Apple’ın iddiasına göre Xbox One S ile benzer grafik performansı sergiliyor. Lightning girişi yerine USB Tip-C girişine geçiş yapıldı. Bu sayede çok sayıda ürün ve aksesuar ile iletişime geçebiliyor. Monitörlere 4K çözünürlüğünde görüntü aktarabiliyor.

Yeni iPad Pro 11 inç fiyatı

• Yeni iPad Pro 11 inç 64 GB 5899 TL
    • Yeni iPad Pro 11 inç 256 GB 6999 TL
    • Yeni iPad Pro 11 inç 512 GB 8499 TL
    • Yeni iPad Pro 11 inç 1 TB  11499 TL

Yeni iPad Pro 12.9 inç fiyatı

• Yeni iPad Pro 12.9 inç 64 GB 7399 TL
    • Yeni iPad Pro 12.9 inç 256 GB 8499 TL
    • Yeni iPad Pro 12.9 inç 512 GB 9999 TL
    • Yeni iPad Pro 12.9 inç 1 TB  12999 TL

• Sırf 256gb için 64’e göre neredeyse 1.000₺ ödeyeceğiz, yuh yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ikinci ellerin fiyatı daha da düşmez artık

• dolar apple'da 7 su an dolar kuru 5.5 ne guzel ulkede yasiyorum

• Beyler hemen alın altından dolardan falan daha çok değerleniyor yatırım tavsiyesidir...

• Tablete 6 ila 13 bin lira verene şapka çıkartırım. Çıkartmam gerçi o kadar çok gelir ve bilinçsiz harcama pek helal yoldan olmaz.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alighieri -- 30 Ekim 2018; 19:43:32 >
  • apple kuru 6.10 dan hesaplamış el insaf
  • Bilgisayar/Laptop olsa neyse ama tablete bu kadar para verilmez.

• Bu neyin kafası? Bu fiyatlar nedir?

• Her Apple ürünü için bir tane "Tanıtıldı" , bir tane de "Fiyatı belli oldu" haberi yapın ki daha çok haber varmış gibi hissedelim...

• İpad Pro bir ekmek kapisi acmiyor ise almak hayli mantiksiz duruyor

• Fiyatına artık yorum yapmıyorum almak zaten hayal oldu da. Xbox one S ile aynı grafik performansını yakalarsa artık iPad dünyasına güzel oyunlar bekliyoruz. Kol desteği de gelse alın size taşınabilir oyun konsolu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir haberde yazmıştım yorumlarımı ve ipad pro almak istediğimi. Haziran ayında alacaktım 12.9 İpad pro. 3700 tl idi fiyatı. Dedim ki boşver almayayım yenisi çıkacak. Haziranda çıkmadı. Eylülde çıkmadı Ekimde çıktı. Gel gör ki fiyat ayrı bir çıktı.

• Şakamı bu ? 13 bin En fulüne 2 bin tl çalışır.
  • Tablet kadar gereksiz bir teknoloji şuan düşünüyorumda hatırlayamadım. Ne bir telefon ne bir laptop, gereksizlikte bir numara. Hele ki bu fiyatı görünce gülüyorum. Sırf oyun, film ve internette gezmek için bu kadar para verilir mi?
    Alana saygı duyarım, almayanı takdir ederim.

• Valla kendileri bilir millet zaten durumu olsa da bu fiyatlardan tablet almaz. Üstelik 3 taksit... şaka gibi...

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Gamevice adlı kontrolcü var aslında.
    Yeni iPad Pro Türkiye fiyatı belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 30 Ekim 2018; 22:20:41 >
  • Zenginler için iyi haber. 50 bin TL de olsa yine aynı kitle alacak.

• Ülkemizde döviz kuruna bağlı bir fiyat yükselişi var fakat ne hikmetse satılan apple ürünleri beklenilenin de üzerinde.

Türkiyede apple ve diğer satıcılar benzer fiyatlarla kar marjını yüksek mi tutuyor diye düşünmeden edemiyor insan...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.