Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 Mobil Uygulama Dosyaları PC Versiyonunu İşaret Ediyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk olarak Beaterator, L.A Noire ve Grand Theft Auto V oyunlarında çalışmış Rockstar Games programcısının LinkedIn profilinde Red Dead Redemption 2'nin PlayStation 4 ve Xbox One'ın yanında PC için de listelenmesi ve ardından Avrupalı perakendeci MediaMarkt'ın oyunu PC için listelemesi ve şimdi de bu haber.

Red Dead Redemption 2 geçtiğimiz günlerde çıkış yaptı ve Rockstar Games oyunun çıkışıyla birlikte iOS ve Android cihazlar için Red Dead Redemption 2 Companion App adlı ücretsiz bir mobil uygulama çıkardı. Rockstar Intel'in haberine göre, bu mobil uygulamadaki bazı dosyalar oyunun PC versiyonunu işaret eden parametreler içeriyor.

Bu parametreler:

PARAM_companionAutoConnectIpPC
    PARAM_Oculus
    CommandIsPcVersion(void)    000000000166A12C
    SIGNIN_PC_APP_URL    0000000002A51F58

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin PC versiyonu hakkında şu ana kadar hiçbir resmi açıklama yapmadı. 

• PC'ye çıkmasına niye rahatsız oldun bu kadar? 8 yıl önceki zaman ile şimdiyi kıyaslıyorsun. O zaman PC'ye çıkmayan konsolda kalan bir sürü oyun vardı sonradan PC'ye geldi. Yakuza serisi PC'de yoktu ne oldu? Geldi, eskiden WWE miş Mortal kombat mış PC'de göremezdik ne oldu artık geliyor. Shenmue serisi yoktu PC'ye geldi. Daha bir sürü örnek var bırakın şu boş muhabetti artık adamlar kazanacak siz değil.
  • ilk 1 saatine baktım tam pc oyunu olmuş. buram buram tarantino western kokuyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcrex

ilk 1 saatine baktım tam pc oyunu olmuş. buram buram tarantino western kokuyor.

Hâlâ Pc Fanboyluguna devam galiba .

ilk oyunuda oynamamissindir simdi bu inat yüzünden :D

• 14 yıldır konsola çıkan ama PC’ye çıkmayan red dead serisi de PC oyunu olmuş dediler ya hayret valla
  • Rdr 2 zaten pc gelicek asıl soru ne zaman 1-2 yıl bekletmesinlerde.

• quote:

Orjinalden alıntı: mementopolis

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: pcrex

ilk 1 saatine baktım tam pc oyunu olmuş. buram buram tarantino western kokuyor.</blockquote>

herşey açık açık gösteriyor ki bu oyun PC ye gümbür gümbür ge-le-cek belkide çoğu teknoloji ve oyun yapım süreci PC den yararlanıldı ve belkide bu grafikler fizik ve ayrıntıları PC ye borçlu Rockstar asıl sendeki bu hasetlik niye? kedi ulaşamadığı ciğeri böyle mundar ediyor görüyorsunuz bu aynı şahine binipte bugattiyi görünce olsun ikiside eşit ayağı yerden kesmiyomu seni istediğin yere götürmüyormu diyen züğürt kafası

• Online olmasaydı çıkma ihtimali çok azdı.Ama online olduğu için rockstar burada ki pastayı kaçırmaz.

• quote:

ilk 1 saatine baktım tam pc oyunu olmuş. buram buram tarantino western kokuyor.</blockquote>

PC'ye çıkmasına niye rahatsız oldun bu kadar? 8 yıl önceki zaman ile şimdiyi kıyaslıyorsun. O zaman PC'ye çıkmayan konsolda kalan bir sürü oyun vardı sonradan PC'ye geldi. Yakuza serisi PC'de yoktu ne oldu? Geldi, eskiden WWE miş Mortal kombat mış PC'de göremezdik ne oldu artık geliyor. Shenmue serisi yoktu PC'ye geldi. Daha bir sürü örnek var bırakın şu boş muhabetti artık adamlar kazanacak siz değil.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mementopolis

ilk oyunuda oynamamissindir simdi bu inat yüzünden :D</blockquote>

herşey açık açık gösteriyor ki bu oyun PC ye gümbür gümbür ge-le-cek belkide çoğu teknoloji ve oyun yapım süreci PC den yararlanıldı ve belkide bu grafikler fizik ve ayrıntıları PC ye borçlu Rockstar asıl sendeki bu hasetlik niye? kedi ulaşamadığı ciğeri böyle mundar ediyor görüyorsunuz bu aynı şahine binipte bugattiyi görünce olsun ikiside eşit ayağı yerden kesmiyomu seni istediğin yere götürmüyormu diyen züğürt kafası

Pc'ye cikmasina degil bu arkadasin ömrü boyu bir "PC Fanboylugu" ile hayatini idame etmesine aciyorum... Oyunun cikip cikmasi degil konu. konu Pc fanboylugu anlayana

• Ps4 pro da oynuyorum ama şöyle 60 fps , doğal 4k, bir tık daha iyi kaplama kalitesi ile mest olmak isterdim açıkçası. Çünkü oyun hak ediyor. Oyun var umursamazın öyle eğrisini büğrüsünü ama bu oyun o kadar muazzam dizayn edilmişken insan teknolojinin sınırlarını merak ediyor deli gibi.

Ama işte bütün herkes oyunu çekirdek gibi çitlerken oturup 6 ay 1 yıl 2 yıl nasıl bekleyesin ? İm-kan-sız !

Aldık bizde mecburen.

• quote:

Orjinalden alıntı: Sarohan

&lt;blockquote class="quote"&gt;&lt;i&gt;quote:&lt;/i&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;Orjinalden alıntı: pcrex

ilk 1 saatine baktım tam pc oyunu olmuş. buram buram tarantino western kokuyor.&lt;/blockquote&gt;

PC'ye çıkmasına niye rahatsız oldun bu kadar? 8 yıl önceki zaman ile şimdiyi kıyaslıyorsun. O zaman PC'ye çıkmayan konsolda kalan bir sürü oyun vardı sonradan PC'ye geldi. Yakuza serisi PC'de yoktu ne oldu? Geldi, eskiden WWE miş Mortal kombat mış PC'de göremezdik ne oldu artık geliyor. Shenmue serisi yoktu PC'ye geldi. Daha bir sürü örnek var bırakın şu boş muhabetti artık adamlar kazanacak siz değil.

Bende senin dediginin Lecivertlisini dedim zaten. Anlamak zor geldi sanirim. Gelmis bana Hâlâ donanim savunuculugu yapiyorsunuz. Oyunlar Pc'de degilken neden oynamadiniz acaba sorarim size.. Fanboyluk degilde nedir.

• inşallah çok bekletmezler konsol alamıyoruz, gta 5 pc'de de gayet iyi sattı, bu da satacaktır. ama konsol üzerinde daha çoks atacak ve asıl parayı orada kazanacaklar bu sebeple pc'ye çıkarmazlar, yani videoları izlerken konsol bile alasım geldi

• quote:

Orjinalden alıntı: Antikaruh

Ps4 pro da oynuyorum ama şöyle 60 fps , doğal 4k, bir tık daha iyi kaplama kalitesi ile mest olmak isterdim açıkçası. Çünkü oyun hak ediyor. Oyun var umursamazın öyle eğrisini büğrüsünü ama bu oyun o kadar muazzam dizayn edilmişken insan teknolojinin sınırlarını merak ediyor deli gibi.

Ama işte bütün herkes oyunu çekirdek gibi çitlerken oturup 6 ay 1 yıl 2 yıl nasıl bekleyesin ? İm-kan-sız !

Aldık bizde mecburen.

Bütün PC sahipleri de 4k 60fps ve daha iyi grafikte de oynayacak ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Adam uzman oyun yapımcısı beyler dikkat edin, çoğu şeyi Rockstar pc’den almış meğerse PC’ye borçluymuş hemen çözmüş rockstar’ın yaptığı çakallıkları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu oyun PC ye gelmeyecek demek ağır saçmalık. RDR1 in PC ye gelmemesinin tek sebebi o nesildeki konsol mimarisine geliştirilen oyunların PC ye portlanmasinin aşırı pahalı olması. Bunu rockstar da açıklamıştı. Koskoca PC pazarından vazgeçecek değiller. Hem bu sefer hiçbir engel de yok.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir an önce gelsinde tr altyazı ile oynama imkanımız olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben PC falan göremiyorum beyler bir yanlışlık mı var

Red Dead Revolver-2004-ps2 ve xbox
    Red Dead Redemption-2010-ps3 ve Xbox 360
    Red Dead Redemption-2018-ps4 ve Xbox one
  • Etsin etsin işaret biz akmalara doyamıyoruz konsolda.. PC ye de gelsin herkes bu şerefe nail olsun. Bug neyin var arada denk geliyorum ama oyun efsane olmuş ve o puan şişirme değil bence hakkını veriyor.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Sarohan

&lt;blockquote class="quote"&gt;&lt;i&gt;quote:&lt;/i&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;Orjinalden alıntı: pcrex

ilk 1 saatine baktım tam pc oyunu olmuş. buram buram tarantino western kokuyor.&lt;/blockquote&gt;

PC'ye çıkmasına niye rahatsız oldun bu kadar? 8 yıl önceki zaman ile şimdiyi kıyaslıyorsun. O zaman PC'ye çıkmayan konsolda kalan bir sürü oyun vardı sonradan PC'ye geldi. Yakuza serisi PC'de yoktu ne oldu? Geldi, eskiden WWE miş Mortal kombat mış PC'de göremezdik ne oldu artık geliyor. Shenmue serisi yoktu PC'ye geldi. Daha bir sürü örnek var bırakın şu boş muhabetti artık adamlar kazanacak siz değil.</blockquote>

Bende senin dediginin Lecivertlisini dedim zaten. Anlamak zor geldi sanirim. Gelmis bana Hâlâ donanim savunuculugu yapiyorsunuz. Oyunlar Pc'de degilken neden oynamadiniz acaba sorarim size.. Fanboyluk degilde nedir.

Ben her ikisinde de oynadım PC'de daha fazla zevk aldım fanboy mu oldum şimdi ? Biraz büyüde gel.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.