Şimdi Ara

OnePlus 6T geliyor | Mobilite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümü ekranlarınızda. Mesut Çevik ve Erdi Özüağ, resmi tanıtımı yarın yapılacak OnePlus 6T başta olmak üzere Samsung'dan para alıp Apple kullanan Rus sosyal medya ikonu, İtalya Rekabet Kurulu'nun Apple ve Samsung'a telefonları bilinçli yavaşlattıkları gerekçesiyle kestiği ceza, Xiaomi Mi Mix 3 ve gündemdeki diğer konuları yorumluyorlar. 

• oppo R17 Pro dan da bahsedermisiniz?

• "Biz onlara mühendislerimiz gönderdik" yani ne lens leica ne optik..!

Yazıklar olsun huaweiye. Bu tür hareketlerden dolayı sempatim olan firmadan soğudum.

OnePlus 6T geliyor | Mobilite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 28 Ekim 2018; 20:59:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu Leica mühendisleri üzerinde çalışmış, daha ne gerekiyor ki?
    Bence bir üç kağıt yok bu konuda.

• Firmalara influence işinden vazgeçin diyip Apple'ın influencerı olmak :)

• elinizie dilinize sağlık.severek izliyorum.

• Mesut Çevik'in Huawei ile ilgili söylediği şey çok önemli. Binlerce insan sırf kamerası Leica diye Huawei tercih ediyor. Huawei'nin işlemci hilesinin ardından ikinci skandalı bu olabilir.

• P20 pro yılın telefonu olamaz. Kamera tamam ama ses konusunda hiçbir özelliği yok. Kulaklık girişi ve özel bir dac yongası olmasını beklerdim. Bu konuda LG tek kaldı. Ama LG kesseler almam bu saatten sonra.

• Memlekette üretim yok, hep başkası çıkarıyor bizede konuşmak kalıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 29 Ekim 2018; 12:46:08 >
  • Huawei isterse 6 cam model çıkarsın, Kirin işlemciye o kadar para vermem.

Huawei özellikle Türkiye piyasası,pazarı için reklam vb açıdan çok ama çok para harcadığı kesin.

Harcamaya da devam ediyor anladığım kadarı ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istediği kadar oyuncak özellikli telefon çıkarsınlar, iş gün içerisinde kullanmaya gelince huawei samsung felan işi zor.

bugün mercedes bmw fiyatlarına yakın reno araçları var ama kimse aynı parayı verip reno-vw felan almaz prestij kalite algısı var
    yurtıdısı bılemem ama durum bızde böyle

• Honor play, Mate 10 pro ve p20 pro kullanan biri olarak söylemek isterim ki; Huawei kamera ve arayüz olarak güzel olabilir. Velhasıl iş oyun, uygulama ve ses konusuna gelince cidden başarısız. Kirin işlemciler halen daha istenilen seviyede değil. Bakmayın benchmark skorlarına. Gpu turbolu ilk telefon diye aldık honor play i velhasıl Oneplus 3T kadar akıcı değildi.

İyi batarya iyi kamera iyi tasarım dışında pek bir artısı yok gözümde. En önemli nokta performans. Mediatek işlemcili modeller gibi halen.

Önerim alın Oneplus 5t 6 6t yada 5 de olur, bakın keyfinize. Her konuda güzel cihazlar.

• Burada konuştukları kitle senin gibi düşünmüyor. happy wheels

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.