Şimdi Ara

USRobotics USR209108 modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • USRobotics USR209108 Arkadaşlar bu modemde emule gibi programların çalıştırılamaması ve indirme yapılamaması için bir yerde ayar varmış onun kapanması gerekliymiş.Nasıl yapılıyo hangi menüden yapılıyo.
    Daha doğrusu bu modeme 10 adet bilgisayar var ve kimsenin emule ile bağlanmamasını istiyoruz.Sadece internet sayfalarına bağlanmak istiyoruz.Bu ayarı nerden yapacam?
    Saygılarımla...

• bende aynı modemden var ve windows vista yüklü, sendeki sorunun tam tersi var!!! emule torrent gibi programlardan download upload yapamıyorum. rapidden de upload yapamıyorum...

hiç bişey bulamazsan sistemlere vista yükle :) her türlü ayarlama, ip yönlendirme, port açma vs vs denedim bi türlü morpheus, utorrent, emule vs gibi programlarda hızlı download yapamıyorum, genelde hiç yapamıyorum, upload zaten yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: goxhell

bende aynı modemden var ve windows vista yüklü, sendeki sorunun tam tersi var!!! emule torrent gibi programlardan download upload yapamıyorum. rapidden de upload yapamıyorum...

hiç bişey bulamazsan sistemlere vista yükle :) her türlü ayarlama, ip yönlendirme, port açma vs vs denedim bi türlü morpheus, utorrent, emule vs gibi programlarda hızlı download yapamıyorum, genelde hiç yapamıyorum, upload zaten yok...

bende vista kullanıyorum ama bahsettiğin şekilde bir sorunla karşılaşmadım. Hem torrent hemde emulede sorun yok. Yani vistaya güvenip sitstem falan değiştirmeye çalışma bence
  • bendede 9108 war aynı araştırmayı bende kısa bir süre önce yapıp cözümü buldum

IP Filtering — Outbound Filters ile bu uygulamaların kullandıgı portları yasaklayabilirsin....

ben ağım icinde knight online ve counter-strike portlarını yasakladım mesela....
  • quote:

Orjinalden alıntı: deppocu

quote:

Orjinalden alıntı: goxhell

bende aynı modemden var ve windows vista yüklü, sendeki sorunun tam tersi var!!! emule torrent gibi programlardan download upload yapamıyorum. rapidden de upload yapamıyorum...

bende vista kullanıyorum ama bahsettiğin şekilde bir sorunla karşılaşmadım. Hem torrent hemde emulede sorun yok. Yani vistaya güvenip sitstem falan değiştirmeye çalışma bence

bende nie var acaba? hocam tcp/ip v4 ve modem ayarlarını bana özelyollar mısın? ne gibi adresler verdin, nasıl port açtın benim bitürlü olmuyor...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.