Şimdi Ara

2si1 | Parayı Samsung'dan Telefonu Apple'dan aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çeşitli hediyeler kazanma şansı için Donanım Haber'in instagram hesabını takip edin:
    https://www.instagram.com/donanimhabercom/ 

Yayın akışı: 

00:33 Samsung’dan reklam yüzüne iPhone kullandın davası
    03:48 Apple ve Samsung'a eski telefonlarını yavaşlattıkları için rekor ceza geldi
    07:15 Red Dead Redemption 2'nin 2 diskle geleceği doğrulandı
    13:40 Windows 10 sorunları kendisi tespit edip düzeltecek
    15:05 THY'den ilginç rota: 800 mil daha fazla uçtu, aynı yakıtı harcadı
    21:01 PS4'e özel Days Gone ertelendi
    22:48 God of War çıkmadan, geliştiricilerin yaşadığı sorunları gösteren bir video yayınlandı
    23:58 Hırsızlar, anahtar sinyaline ulaşarak Tesla Model S'i çaldı
    28:27 Maket polis araçları trafik kazalarını azalttı
    31:46 Nintendo'nun Labo ürünleri, bazı okullarda eğitim amaçlı kullanılacak
    33:53 Trine 4 resmi olarak duyuruldu
    34:45 iCloud'u hackleyen Türk, Apple'dan 175 bin dolarlık Bitcoin istiyor
    36:48 Sanal gerçekliği ''hissettirebilen'' eldiven: DextrES
    38:17 Samsung HMD Odyssey+ duyuruldu
    40:54 Battlefield V'in Battle Royale modu oyunun çıkışında değil Mart 2019'da gelecek
    43:40 Rockstar CEO'su, GTA 6 değil de Red Dead Redemption 2 çıkarabildikleri için minnettar
    44:29 Drone kayıt sınırı 500 gramdan 250 grama düşüyor
    48:31 İzinsiz reklam mesajlarına 1 milyon liraya kadar ceza yolda

• Bu kadar mı zor Samsung kullanmak...

• Tam yapacak işlerim bitti video geldi zamanlama süper :D

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 14:58:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havayolu şirketleri geçtiği her ülkeye hava sahası vergisi vermek zorunda.Panama'dan direkt uçunca daha fazla ülkeden ve daha pahalı ülkelerden geçiyor , ama yukarıdan dolandığında daha az ülke ve daha ucuz vergi veriyor.

• İzlemek mümkün değil mevcut altyapı ile bu ne abi

2si1 | Parayı Samsung'dan Telefonu Apple'dan aldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 41:58 i 3 kere izledim mesut abi alemsin :D

• Enis sony hakkında neden tek kötü bir yorum yapmıyor days gone gerçekten kötü bir oyun olacak bence de sonynin bile umudu yok

• İsteyen istediği telefonu kullanır isterse 10 milyar dolar versin anlaşmada şunu kullanacaksın diye bir kural yoktur

• Anlaşma metnini Samsung adına yazıp imzalatan kişi burda ey Samsung. Boşuna dava açmışsın. Dayanağın yok maalesef ki bak birinci ağız böyle diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesut Çevik yanlış anlama da senin şu "Uçak Sevdası" muhabbetinden gına geldi artık.. Yıllardır bi bitiremedin anlataaaa anlataaaa... Anladık sürekli uçuyorsun, hep uçuyorsun, en iyi sen uçuyorsun, hep en zenginlerin olduğu yerde uçuyorsun... Ama bi bitir artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedensiz07 -- 28 Ekim 2018; 9:43:41 >
  • sizi halkın içine çağırıyorum mesut bey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kurumdaki ağ bağlantısı sorunlarının %70'ini sorun gider özelliği ile giderdik. Çünkü sorunun kaynağı genelde o bilgisayar oluyor. Eğer sorun bilgisayarda değilse gideremez doğal olarak. Ev kullanımında giderdiğini görmedim. Genelde sorun hizmet sağlayıcı kaynaklı oluyor.

• kınot diye okunmaz, nat diye okunur. mil/saat demek.

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Özel hayatında istediğini kullanır ancak kamera karşısına başka telefonla çıkamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

Enis sony hakkında neden tek kötü bir yorum yapmıyor days gone gerçekten kötü bir oyun olacak bence de sonynin bile umudu yok
    Enis fark etiysen rdr2 içinde aynısını yapıyor.mesut oyun xbox one x de harika görünüyor diyor ve Enis ben normal ps4 de oynuyorum aynı diyor.
    yotube den karşılaştırmasına bakarsınız daglar tepeler kadar fark var ve Enis bu farkı bilmesine nazaran ps4 kötülemek için 1 laf bile demiyor
    ve üstüne üslük konuyu geçiştiriyor.
    kısacası oyunları playstation Türkiyeden aldıgı için konu başlıgındaki samsung kulanması gerekn abla gibi oda gizli reklam yapıyor aynı olay.
    mesut cevik rdr2 ve xboxonex hakındaki söyledikleri dogru cümlelerden sonra birdaha tebrik ediyorum. şu piyasada senden başka dobra dobra gerçekleri
    söyliyen başka youtube yayını yapan yok geri kalan çogu kişiler aldıkları sponsorluk lar yüzünden yan yanlış bilgi veriyolar.
    şu sosyel medya olayına devletin el atması lazım. böyle sponsorluk ile ürün inceleme yapıldıgında video başlarında söylenmesi lazım
    şu şirketin sponsorlugunda yapıyoruz diye filan. adamlara inanıp kandırılan ve ürünü alıp pişman olan çok kişi oluyor.

• Samsung, söylendiği gibi güncelleme vermiyor. Ama şöyle bir şey var, bazı güvenlik güncellemeleri, istemeden yavaşlamaya neden oluyor olabilir.

• Enis bey , black mirordaki 5 yıldızlı influencer lar gibi :S bende romanya vizesi için 2 hafta sonuç alamayınca, telefon ve maillerime cevap alamayınca, romanya dış işleri bakanlığı sitesinden gördüğüm bütün yetkili mail adreslerine inglizce şikayet yazmıştım ertesü gün vize hazır diye aradılar. Tabi konsoloslukta bana söylendiler ama vize aceleydi artık.

• Thy nin neden böyle bir hareket gerçekleştirdiğinin detayı burada var, ne kadar az ülkenin hava sahasına girerseniz o kadar az vergi ödüyormuşuz..

https://youtu.be/lStHPSpNR_4

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Özel hayatında başka telefon kullanması da hayranlarını ve izleyicilerini aldatması anlamına gelmiyor mu?

Yoksa ticari açıdan haklısınız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.