Şimdi Ara

Fallout 76 sistem gereksinimleri açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fallout serisinin merakla beklenen yeni oyunu Fallout 76, kasım ayında oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcı ekim Bethesda, resmi internet sitesi üzerinden yapılan bir açıklamayla nihayet oyunun sistem gereksinimlerini de açıkladı.

Fallout 76 beklenildiği gibi serinin bir önceki oyunu Fallout 4'e göre biraz daha iyi bir sistem istiyor. Oyunun minimum sistem gereksinimlerinin Fallout 4'ün önerilen sistem gereksinimlerine yakın olduğunu görüyoruz.

Fallout 76'nın betası şu anda Xbox One üzerinde oynanabiliyor. PC ve PS4 içinse 30 Ekim'de beta testi başlayacak. Oyun 14 Kasım'da resmi olarak piyasaya sürülecek. İşte Fallout 76'nın minimum ve önerilen sistem gereksinimleri:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
    İşlemci: Intel Core i5-6600k 3.5 GHz/AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz veya dengi
    Grafik Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 285 2GB veya dengi
    RAM: 8GB
    Depolama Alanı: 60GB

Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10
    İşlemci: Intel Core i7-4790 3.6 GHz/AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
    Grafik Kartı: Nvidia GTX 970 4GB/AMD R9 290X 4GB
    RAM: 8GB
    Depolama Alanı: 60GB

• Grafik Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 285 2GB veya dengi

Fallout 76 sistem gereksinimleri açıklandı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eskiden yeni oyunları en yüksek ayarlarda oynayamamayı kafaya takadım. Şimdi ise hiç oynayamamayı.

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Dahili GPU'yu baz alıyor sanırım bu...
  • Eskiden AMD nin en yüksek işlemci modelleri intelin düşük modellerine tekabül ederdi bu oyunda ise intelin yüksek modelleri RYZEN' in ayaklarını öper olmuş :)

• Fazla abartmaya gerek yok, i5 3000 mhz bir işlemci ve fiyat-performans kategorisinde olan RX 570 8 gb lık bir ekran kartıyla da güncel ve yeni gelecek olan oyunları 1080p 60 fps ile oynayabiliriz.

• sadece online, mod desteği olmayan, kötü not verilemesin diye steame gelmeyecek ve mikro ödemelere boğulacak bir oyun geliyor. kullanıcı kaybedip 3-5 ay sonra f2play yapısına dönebilecek bir oyun için kimse acele etmesin.

• Gtx 850m ile oynayabilir miyim? :!(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.