Şimdi Ara

IE7pro _Internet Explorer 7.0 için geliştirmiş bir eklenti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IE7pro Internet Explorer 7.0 için geliştirmiş bir eklenti paketidir. IE7pro internet explorer 7 tarayıcısına birçok yeni özellik katmaktadır.
    ve IE7 tarayıcınızı daha kullanışlı kılmaktadır. IE7pro çok kullanışlı, kolay ve güvenli bir pakettir.

IE7pro ile tarayıcınıza çift tıklama ile sekme kapatabilme, sekme geçmişi tutabilme,
    bir sunucuya maksimum bağlantı ayarlayabilme, farklı bir kaynak gösterme editörü kullanabilme, proxy ye kısayol atayabilme,
    user agent değiştirebilme, reklamları otomatik olarak filtreleyebilme, sürükle-bırak ile link açabilme,
    sürükle-bırak ile resim kaydedebilme, fare hareketleri ile tarayıcıyı yönetebilme (mouse gestures) gibi kullanışlı özellikler katabilirsiniz

www.ie7pro.com

TIKLA YÜKLE

_________________________________________________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 8 Mayıs 2008; 12:21:46 >

• Explorer 7'ye bir türlü alışamadım nedense, kasıyor gibi makineyi. Eklenti konusunda da Mozilla iyidir, internet konusunda da. Yine de paylaşım için sağol belki işine yarayan olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: icg

Explorer 7'ye bir türlü alışamadım nedense, kasıyor gibi makineyi. Eklenti konusunda da Mozilla iyidir, internet konusunda da. Yine de paylaşım için sağol belki işine yarayan olur.

ben PIII makinada kullanıyorum IE7 yi bu eklenti ile daha bir güzel oluyor firefoxtaki AdBlock a benziyor
    firefoksta var ama ilk açılışta çok geç açılıyor ve bazı sayfalarda iyi görüntülenmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: icg

Explorer 7'ye bir türlü alışamadım nedense, kasıyor gibi makineyi. Eklenti konusunda da Mozilla iyidir, internet konusunda da. Yine de paylaşım için sağol belki işine yarayan olur.

+++++11111

Ben de firefox kurduğumdan beri İE7 yüklü olduğunu unuttum PCde

Sağol kardeş diğer arkadaşların işine yarar
  • firefoks kullanabilirsiniz ama dediğim gibi bazı sayfalar firefoksta düzgün açılmıyor genelde tasatım IE ye göre yapılıyor...
  • Bunu bende kullanıyorum. Ama doğrulanmamış yazılım olarak görünüyor. O yüzden güvenlik bakımından şüpheliyim. Gerçi banka neyim tarzı bir işlem yapmadığım içinde şimdilik takmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalok

Bunu bende kullanıyorum. Ama doğrulanmamış yazılım olarak görünüyor. O yüzden güvenlik bakımından şüpheliyim. Gerçi banka neyim tarzı bir işlem yapmadığım içinde şimdilik takmıyorum.

doğrulanmamış olduğu nerede yazıyor.
  • Geçen gün de süperantispyware sitesinde bilgisayarda çalışan programları kontrol ettim. İEpro7 için soru işareti koymuşlardı!. Güvenlik bölümünde bununla ilgili konu açtım ama pek bakan olmadı!
    Microsoft'un kendi sitesinde de bu eklenti ile ilgili bir haber yok, bir bilgi edinirsen paylaş bizimle:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalok

Geçen gün de süperantispyware sitesinde bilgisayarda çalışan programları kontrol ettim. İEpro7 için soru işareti koymuşlardı!. Güvenlik bölümünde bununla ilgili konu açtım ama pek bakan olmadı!
    Microsoft'un kendi sitesinde de bu eklenti ile ilgili bir haber yok, bir bilgi edinirsen paylaş bizimle:)

evet orada öyle yazıyor bende gördüm ama sanırım öyle birşey olsaydı microsoft çoktan farkına varırdı.. IE7 pro eklentisini googlede arattırdım ve bir çok yabancı siteyle karşılaştım demekki bizden başka yükleyenlerde var böyle bir açık falan yaratsa sanırım kokusu çoktan çıkardı

yinede bilgim olursa paylaşırım

burada önerilen eklentiler arasında gösteriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 16 Nisan 2007; 11:24:58 >

• Sıkıştıkça ie kullanıyorum mecburiyetten(sayfa uyumsuzluğu)

Deneyelim bakalım.Teşekkürler...
  • ben 2 aydır kullanıyorum hic bir yamugunu görmedim..
  • İe7 kullanıyorsanız mutlaka tavsiye ederim bu eklentiyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: visualize

İe7 kullanıyorsanız mutlaka tavsiye ederim bu eklentiyi.

teşekkürler visualize
    elimizden geldiğince faydalı programlar ve eklentileri burada paylaşmaya çalışıyoruz
  • Saol
  • hazir konumuz ie7, bi soru sorcam. acaba bu tablarin yerini asagiya alip yeni tab acma kisayolunu ctrl+n haline getirebiliyo muyuz bu ie7'de. kullanmak istiyorum mereti ama sirf bunlari yapamadigim icin ne ie7, ne de firefox kullanabiliyorum. opera kullaniyorum. gerci alistim buna ama olsun. ogrenelim yine de...

• opera bana çok tuhaf geldi indirdim biraz inceledim bir çok ayar ve eklenti istiyor geri kaldırdım şu ana IE7 ve mozilla firefox kullanıyorum; öyle bir gereksinimede ihtiyc duymadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxiyavuz

hazir konumuz ie7, bi soru sorcam. acaba bu tablarin yerini asagiya alip yeni tab acma kisayolunu ctrl+n haline getirebiliyo muyuz bu ie7'de. kullanmak istiyorum mereti ama sirf bunlari yapamadigim icin ne ie7, ne de firefox kullanabiliyorum. opera kullaniyorum. gerci alistim buna ama olsun. ogrenelim yine de...

firefox da yapılabiliryor ama ie7 de olacağoını sanmam

ben bazen ie7 yi kapatırken hata veriyo bu eklenti yüzünden??

• Ben bu eklentiyi de daha önce kurmuştum. Gerçekten güzel bir eklenti. İE7 si olanlar mutlaka yüklemeliler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tracy

quote:

Orjinalden alıntı: maxiyavuz

hazir konumuz ie7, bi soru sorcam. acaba bu tablarin yerini asagiya alip yeni tab acma kisayolunu ctrl+n haline getirebiliyo muyuz bu ie7'de. kullanmak istiyorum mereti ama sirf bunlari yapamadigim icin ne ie7, ne de firefox kullanabiliyorum. opera kullaniyorum. gerci alistim buna ama olsun. ogrenelim yine de...

firefox da yapılabiliryor ama ie7 de olacağoını sanmam

ben bazen ie7 yi kapatırken hata veriyo bu eklenti yüzünden??

peki nasi yapiliyo onu da yazsaydin bari...

• ben kullanıyorum tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.