Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 3 hakkında her şey: Daha şık, daha yenilikçi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi yeni nesil amiral gemi akıllı telefon modeli Mi Mix 3'ü tanıttı. Tam ekran konseptini selefi olan modellerden daha ileri götüren telefon, kızakllı mekanizması ve diğer özellikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. İşte Xiaomi Mi Mix 3 hakkında merak edilen tüm detaylar. 

• Bir kaç sorum olacak.

-Bu cihaz için nasıl bir kılıf üretimi planlanıyor acaba? Kızak sistemi kılıf olayını tamamen engelleyecek bir şey.
    -Kızağı çekmeden ışık, yakınlık vs sensörler çalışıyor mu? Çalışmıyorsa cidden çok saçma.
    -Ekran/kasa oranına bu kadar takmaya ne gerek var? Küçük bi çentik yapılsın olay çözülsün. Mi8 kullanıyorum bundaki gibi büyük bi çentik olmasın ama olayı çözer en azından.
  • Asıl bomba aynı tasarıma sahip mi mix 3s ile gelecek arkadaşlar. Çıktığı gibi Snapdragon 855 ile birlikte uzun sure zirvede kalacak ;)

• kızağa gerek yok
    damla şeklinde çentik
    sığmıyorsa kamera lensleri kalınlığında üst çerçeve

• Kızak olması bence kötü bir şey.

• Aklıma e250 geldi. Patlama yapar bu telefon.

• Bir kaç sorum olacak.

-Bu cihaz için nasıl bir kılıf üretimi planlanıyor acaba? Kızak sistemi kılıf olayını tamamen engelleyecek bir şey.
    -Kızağı çekmeden ışık, yakınlık vs sensörler çalışıyor mu? Çalışmıyorsa cidden çok saçma.
    -Ekran/kasa oranına bu kadar takmaya ne gerek var? Küçük bi çentik yapılsın olay çözülsün. Mi8 kullanıyorum bundaki gibi büyük bi çentik olmasın ama olayı çözer en azından.
  • Nerede saçma fikir var gelir beklenen cihazı bulur.
  • Yani elinizde bile olmayan telefon için 20dk video çekmek.. ne desem bilemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Parmak izi okuyucusu ön yüzde olmayan yeni cihazlara 2000 liradan fazla vermem. Varsın altta üstte kamera ve parmak izi okuyucu için ince çerçeveleri olsun.

Kamerayı kullanırken yanlışlıkla kaydırıp kapsayacaksın falan.

%98 ekran kasa oranı olacağına %85 olsun, kamerası çentik siz olarak önde olsun, parmak izi önde(veya ekranda) olsun

• son dönemlerde inceleme,veya diğer videolarda ilginç bir montaj tekniği kullanılıyor.ki bu sadece dh da değil diğer teknoloji kanallarında da böyle.cümleler görüntüler akıcı değil arada atlamalar kesilmeler oluyor.bence bu şekilde montajlanan videolar samimiyetsiz oluyorlar,sanki karşımızda bir insan değilde robot konuşuyor.doğallıktan uzak bu montajlama tekniğinden vazgeçilmesi gerektiğini düşünüyorum,neticede sizlerde insansınız sizlerde konuşurken duraklarsınız,hata yaparsınız bizler bu hataları gözardı ederiz ama bu suni konuşma tarzını değil

• Lütfen MATARYEL demeyin rica ediyorum. Kulağımı tırmaliyor.
    Doğrusu : MATERYAL.

• Değmez bu şamiye bu paralar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kızağa kadar herşey güzel gidiyordu, neyse nice try xiaomi o kızağa sıkışan tozların telefonu 6 ay sonra leş gibi çizik ve pislik içinde bırakacağı ve kızağında sertleşip eskisi gibi akıcı olmayacağı çok net bişiy bence olmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 26 Ekim 2018; 15:10:31 >
  • şahsi görüşüm: xiaomi 2018 itibariyle öldü
    2016: mi6 1600tl lg g5 2800tl
    2018: mi8 4000tl lg g7 3500tl
    farkı siz düşünün

• PHI kullanıcısına yanıt
    mi8'e para verenlere acımışımdır hep

• Xiaomi önce o Webcam den bozma kamerasını düzeltsin... 1 ay öncesine kadar mix 2 kullanıyordum ama bir kamera bu kadar mi leş olur arkadaş... samimi söylüyorum s3 mini kamerasi daha iyiydi. koftiden portre modu getirdiler sonra tam Evlere şenlik xiaomi yi alan adam fiyatı icin alır. Tutup 3k para gömecek değilim bu seye. Çin malı olduğunu illaki belli ediyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6,4" 3200 mah batarya telefonu öldürmüş hatta çöpe çevirmiş

1 - amoled full hd (en az 600 nit)
    2 - 5000 - 5500 mah batarya (6,3" üzerinde ise 5500 - 6000 mah)
    3 - ses mükemmele yakın olacak
    4 - 700 usd lik telefondan kaliteli kulaklık (300 - 500 tl lik) beklerim
    5 - Ekran kasa oranı % 90 olacak

diğerleri orta seviye ve üstü olsun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 26 Ekim 2018; 21:20:16 >
  • Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir...

ucuz ama oyun oynanabilicek diye çıktı bu çan çin çon telefonlar ama 1-2 modeli rağbet gördü diye kendisini samsung apple felan sanmaya başladı

adım gibi eminim kullanmmadım ama kamerası felan berbattir apple ve samsunga göre ee diğer özellikleride zaten kağıt üzerinde oyuncak şeyler. süsleyip 4000 5000 e satmaya calısıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Bir kaç sorum olacak.

Bir videoda kutusundan kılıf çıktığını ve kılıf takılıyken kızağı kaydırdığını gördüm ama çalışma mekanizmasını göstermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

Yani elinizde bile olmayan telefon için 20dk video çekmek.. ne desem bilemedim.
    Bir şey deme zaten. Elinde bile olmayan telefona 20 dakika video çekmiş Erdi Bey, eline geçse kim bilir neler yapar az çok tahmin et. Şu işi hakkıyla yapan nadir insanlara laf etmeyin artık yeter kardeşim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.