Şimdi Ara

WhatsApp’a “çıkartmalar” özelliği geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WhatsApp için yeni bir güncelleme dağıtılmaya başlandı. Bu güncelleme ile uygulamaya uzun zamandır eklenmesi beklenen sticker (çıkartma) özelliği kullanıcılar ile buluşuyor.

WhatsApp için sticker özelliği Beta sürümdeki kullanıcılar için kullanılabiliyor. Diğer kullanıcılar için dalga dalga dağıtılmaya başlandı. Özelliği hızlıca kullanmak istiyorsanız Beta sürüme geçiş yapmalısınız. 

WhatsApp çıkartmalar özelliği nasıl aktif edilir?

Android kullanıcıları 2.18.320 sürüm numaralı güncelleme ile çıkartmalar özelliğini hemen kullanabilir. Bu sürüme geçmek için PC’den bu adrese girip Beta programına kaydolabilir ve bu linkteki uygulamayı telefonunuza yükleyerek çıkartmalar özelliğini herkesten önce kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Çinli casuslar Trump'ın iPhone'unu dinliyor

iOS kullanıcıları ise 2.18.100 numaralı güncellemeyi yapıp, özelliğin dağıtılmasını beklemeli. iOS’teki dağıtım bir hayli yavaş ilerliyor.

Çıkartmalar özelliği nasıl kullanılır?

Özelliğin aktif olduğu kullanıcılar gülücük ikonuna basıp GIF logosunun sağındaki çıkartmalar ikonundan dilediği çıkartmayı arkadaşlarına gönderebilir.

Uygulamada WhatsApp’ın önerdiği 12 farklı çıkartma paketi var. Bunlara ek olarak üçüncü parti geliştiriciler tarafından hazırlanan çıkartma paketleri de uygulamada kullanılabilecek. Çıkartmaların WhatsApp Web desteği de bulunuyor. Web’den çıkartmaları görüntüleyebiliyor ve gönderebiliyoruz.

• bunlarda önce artık şu dark modu bir gelse.

• Asya kökenli mesajlaşma uygulamalarındaki kusturan özellik mi? Bunu engellemenin yolunu da açsınlar bari. Kimse bana gönderemesin. Bir süre sonra her taraftan sticker spamlanmaya başlayınca anlarsınız sebebini.

• Telegramdan araklamış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telegramdaki en güzel özelliklerden birini çalıp çırptı watsap. Vallaha telegramı keşfettikten sonra watsap bitti.

• Yazışmalarınızı işlemden geçirip reklam için kullanan (başka şeyler içinde tabi) WhatsApp a birçok güvenli mesajlaşma uygulamasında olan dandik bir özellik geliyor bunu başarı olarak değilde programın başarısızlığı olarak haber yapılmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Telegramdaki en güzel özelliklerden birini çalıp çırptı watsap. Vallaha telegramı keşfettikten sonra watsap bitti.
    iyi de kanka telegramı kimse kullanmıyor ki
  • memnunov kullanıcısına yanıt
    Vallaha ben kardeşimi eşimi bir kaç arkadaşı zorla davet ettim şimdi onlar da alıştı. Başkalarını getirdi onlar da :)

• vbalikci kullanıcısına yanıt
  • 2 güne bir güncelleme geliyor sinir oluyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.