Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 3 modeli Snapdragon 855 ile gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi’nin merakla beklenen yeni çerçevesiz amiral gemisi Mi Mix 3 için sayılı günler kala detaylar artmaya başladı. İlk 5G destekli ve 10GB RAM barındıran akıllı telefon ünvanını alacak telefonun yonga seti merak konusu.

Xiaomi Mi Mix 3 özellikleri

Daha önce Xiaomi Mi Mix 3 modelinin Snapdragon 855 yonga seti ile gelecek ilk telefon olacağı iddia edilmişti. Bir Xiaomi mağazasından elde edilen görüntülerde de pazarlama tarafında Snapdragon 855 yonga setinin öne çıkmaya başladığı anlaşılıyor.

Ayrıca Bkz.6 kameralı Honor Magic 2 detaylanıyor

Sızıntılar kesin ve net bir delil kabul edilemeyebilir ancak 5G desteği bilindiği üzere Snapdragon x50 modemi ile birlikte sunuluyor. Bu da Snapdragon 855 yonga seti ile birlikte gelecek. Bu bakımdan iddialar biraz güçlü diyebiliriz.  

Xiaomi Mi Mix 3 modelinde ayrıca kızaklı yapıda bir arka kapak yer alıyor. Tamamen hareketli bir arka kısım sektörde ilk kez kullanılacak. Sonrasında ise Honor Magic 2 modeli kızaklı yapısıyla gelecek.

Xiaomi’nin bu kızaklı yapıya 24MP çözünürlüğünde çift ön kamera ve gelişmiş yüz tanıma sistemini entegre edeceği ifade ediliyor. Böylece ön panelde yüzde 98 üzerinde ekran-kasa oranı elde edilmiş olacak.

Arka kısımda 20MP+16MP çözünürlüğünde çift kamera yer alırken 10GB’a kadar RAM seçeneklerinin yanında 256GB’a kadar da depolama seçenekleri olacak. 6.4 inçlik AMOLED ekranda ise 2340 x 1080 çözünürlük sunulacak. 3850mAh kapasiteli batarya da hızlı şarj ile desteklenecek. Tanıtım 25 Ekim tarihinde.

• 855 x 10 TL fiyatı ile gelebilir bence

• eğer 855 le gelirse oneplusın işi çooook zorlaşır op6t yalan olur resmen

• Xiaomi Benim icin bitmiştir. Millet bu telefonu fiyat performansı icin alıyor. Fiyatı çıkartınca sadece performans kalıyor ancak bunu ayni fiyata yapan düzinelerce telefon mevcut üstelik daha kaliteli. Xiaomi cihazimi satıp 730 liraya iPhone se aldım. Su an bu cihazdan yazıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun baslangic satis fiyati icin 499$ konusuluyor. Savunmak icin soylemiyorum ama 855le 499$ a 4gb ram 32gb depolama bile sunsa bu telefonun karsisina ayni fiyata ne koyabileceksiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla ram çok gereksiz, önemli olan cpu ve gpu. 855 ile gelirse ilgi görebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

Telefonun baslangic satis fiyati icin 499$ konusuluyor. Savunmak icin soylemiyorum ama 855le 499$ a 4gb ram 32gb depolama bile sunsa bu telefonun karsisina ayni fiyata ne koyabileceksiniz?
    Hocam 200 dolarlık telefonların bile ülkemizdeki fiyatlarını biliyorsunuz. Söz konusu yurtdışı ise Zaten iPhone xr modelini 750 birime satın almak mümkün. Ülkemizde 500 dolar demek 5000tl demek neredeyse... bu fiyatlara çıktığımızda da alternatifi mümkün oluyor.

• Çinlilerin işlemcinin adının 855 değil 8150 olacağından haberi yok galiba

• Bi çıksın hele ondan sonra konuşuruz.

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    O internal code. Public olduğu zaman 8XX şekilde devam ederler. Yoksa son kullanıcının kafası karışır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

Hocam 200 dolarlık telefonların bile ülkemizdeki fiyatlarını biliyorsunuz. Söz konusu yurtdışı ise Zaten iPhone xr modelini 750 birime satın almak mümkün. Ülkemizde 500 dolar demek 5000tl demek neredeyse... bu fiyatlara çıktığımızda da alternatifi mümkün oluyor.

Alıntıları Göster
    Doğru hocam

• Bu haberin gerçek olma olasılığı 0. Böyle düzmece bir haberi paylaşmaya bile gerek yok.

• Söylesene bi şuan 2800liralara bulunan mi mix2s vs mi8 e karşın nasıl bi telefon mevcut? 5600 liralık note9 mu? 4500 liralık s9+ mı? 6000+ liralık p20 pro mu? Asus zenfone 5z mi ne vardı galiba 5400 liralık bi de o mu? Yine civarda ki en az 500-600 lira pahalı lg g7 var o da zaten 4gb ramle ne yapabilirse artık. Sen 730 liraya minicik ekranlı bi telefon aldın diye neden xiaomi pahalı oluyor anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xiaomiseverim

Söylesene bi şuan 2800liralara bulunan mi mix2s vs mi8 e karşın nasıl bi telefon mevcut? 5600 liralık note9 mu? 4500 liralık s9+ mı? 6000+ liralık p20 pro mu? Asus zenfone 5z mi ne vardı galiba 5400 liralık bi de o mu? Yine civarda ki en az 500-600 lira pahalı lg g7 var o da zaten 4gb ramle ne yapabilirse artık. Sen 730 liraya minicik ekranlı bi telefon aldın diye neden xiaomi pahalı oluyor anlayamadım.
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-8-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000E41E3?magaza=BittiBitiyor 4300tlhttps://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s9-64-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000AJRAP 4000tl...

fiyatlara iyi bak! samsung un daha ucuz olduğunu görmen zor olmasa gerek! kim samsung gibi bir marka varken xiaomi denen markayı 300tl fazla paraya satın alır? hani fiyat/performans telefonydu bu? neyine güveniyor da bu fiyatı istiyor? (çentik denen pisliği saymıyorum bile!) bu mu senin dediğin f/p oranı rakipsiz telefon??? samsung un avantajları var üstelik, ekranda çentik yok, qhd+ ekran, daha kaliteli kamera, hafıza kartı desteği, kulaklık girişi, su geçirmezlik, kablosuz şarj, sar değeri!... daha sayayım mı? bu kadar farka karşın xiomi nin tek avantajı 128gb olması... ben 730 liraya minicik telefon almışım (se modelinin özellikle ufak üretildiğini bilmediğini varsayıyorum) ama bak bakalım hız testlerinde senin 4300 liralık tepsi kadar telefonunu nasıl tokatlıyormuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 24 Ekim 2018; 16:02:18 >

• Dostum nerede xiomo mi max2s 2800₺ satılıyor merak ettim. 3469₺ den aşağı fiyat yok max2 olan 2869₺. o da ithalatçı firma garantili. Tamam anlıyoruz Xiomo kullanmasam da bende seviyorum ama severken de olmayan fiyatları nereden çıkartıyorsunuz. Anlamıyorum. O na bakarsan bende 3800₺ note 8 aldım hadi bakalım nerede o fiyat??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada fiyatları şişirmeden önce böyle değildi Hepsiburada değil de Bi sokağa çıkıp herhangi Bi telefoncudan almaya kalkarsan o fiyatlarla alakası olmadığını görürsün, Samsung fiyatlarında ise hiçbir oynama yok. Samsunga. Kötü demiyorum ama mix 2s 2300 liraya satıldı, o paralara mi8 de satıldı ama Samsung o süreçte de pahalıydı. şimdi xiaominin saçma hamleleri yüzünden fiyatlar buralarda yoksa xiaomi hala f/p telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhkhy

Dostum nerede xiomo mi max2s 2800₺ satılıyor merak ettim. 3469₺ den aşağı fiyat yok max2 olan 2869₺. o da ithalatçı firma garantili. Tamam anlıyoruz Xiomo kullanmasam da bende seviyorum ama severken de olmayan fiyatları nereden çıkartıyorsunuz. Anlamıyorum. O na bakarsan bende 3800₺ note 8 aldım hadi bakalım nerede o fiyat??
    Şunun şurasında çok az bir zamandır fiyatlar bu kadar tavan o da xiaominin Türkiyeye girişi kaynaklı nedense kendilerini Samsung zannediyorlar, ama telefoncularda çok güzel fiyatlara, yeni zamlar yansımamış şekilde bulabiliyosun her şeyi bırak 490 dolara çıkarcaklar mis gibi telefonu aynı ayarda telefonlar yurtdışında 650-700 dolardan başlamıyor mu ben mi yanlış biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Xiaomiseverim

Şunun şurasında çok az bir zamandır fiyatlar bu kadar tavan o da xiaominin Türkiyeye girişi kaynaklı nedense kendilerini Samsung zannediyorlar, ama telefoncularda çok güzel fiyatlara, yeni zamlar yansımamış şekilde bulabiliyosun her şeyi bırak 490 dolara çıkarcaklar mis gibi telefonu aynı ayarda telefonlar yurtdışında 650-700 dolardan başlamıyor mu ben mi yanlış biliyorum

Alıntıları Göster
    Hocam sonuçta zamlar sadece xiaomi ye gelmedi. xiaomi Samsung Apple da ayni şekilde zamlandı. Telefoncularda ucuz diyorsunuz. Allah askına telefoncudan bu zamanda kim alışveriş yapar... Evet, Samsung galaxy s9 ve mi8 gibi yurtdışı cihazları telefoncuda 3000 gibi fiyata bulmak mümkün. Ama ne derece güvenilir, tartışılır... xiaomi yurtdışında f/p markasıdır. Evet kesinlikle katılıyorum ama ülkemizde malesef artık değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 24 Ekim 2018; 22:40:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

Hocam sonuçta zamlar sadece xiaomi ye gelmedi. xiaomi Samsung Apple da ayni şekilde zamlandı. Telefoncularda ucuz diyorsunuz. Allah askına telefoncudan bu zamanda kim alışveriş yapar... Evet, Samsung galaxy s9 ve mi8 gibi yurtdışı cihazları telefoncuda 3000 gibi fiyata bulmak mümkün. Ama ne derece güvenilir, tartışılır... xiaomi yurtdışında f/p markasıdır. Evet kesinlikle katılıyorum ama ülkemizde malesef artık değil.

Alıntıları Göster
    Tamam yahu sen kazandın Türkiye fiyatları harbiden uçuk. Ama fiyatları takip ediyorum ve bilmiyorum diğer telefonlara gelmeyen türde Bi zam geldi bu telefonlara örneğin note9 abd fiyatı 1000$ Türkiye fiyatı şuanki kura göre 995$ filen. Diğer Samsung telefonları da aynı bu şekilde ucuz. Xiaomi telefonlara geliyosun 440$ galiba mix 2s Türkiye fiyatı 3500 lira. Ne iş çözemedim gerçekten. Bu zamlar gelmeden önce almıştım bu nicki de

Telefoncularda konusunda haklısın ama bahsettiğim en azından kvk yada tanıdık bi garantili yurtiçi kayıtlı filen telefon satanlar yoksa diğer türde olanları demiyorum adamlar adına fatura kesmiyor onlardan telefon mu alınır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.