Şimdi Ara

God of War'un Bu Videosunda Oyunun Geliştirme Sürecinde Ortaya Çıkan Hatalar Gösteriliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    SIE Santa Monica Studio, God of War için üç buçuk dakika civarında bir video paylaştı ve bu videoda oyunun geliştirme süreci esnasında ortaya çıkan ve oyunun çıkışına kadar temizlenen bazı ilginç, komik bug ve glitch'ler gösteriliyor.

Videonun açıklama kısmından:

Bir video oyun yapmak zordur. God of War'da olduğu gibi hem donanım kapasitelerini zorlayan hem de süper sürükleyici, kamera kesintisi olmayan, epik boyutta bir AAA oyun deneyimi yaratmak çok daha zordur. Aynı anda içerik geliştiren ve uygulayan yüzlerce insanın dahil olduğu bu büyük görev, ki sık sık bir şeyleri kırma eğilimi gösterebilir, kesinlikle meydan okuma kattı.

Buna ek olarak, God of War'un fiyatı kalıcı olarak 40 dolara düşürüldü. Fiyat düşüşü henüz Avrupa bölgesine dahil olan PlayStation Store'lara yansımadı. (US PS STORE)

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• ahahaha komikmiş..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 1.26 Dakikadaki animasyon oyunda varmı yaa..Ben hiç karşılaşmadım..
  • Oyunların sanat olduğunun kanıtı, bir müzik aleti çalarken ruhunuzu vermezseniz ne kadar prof olursanız olun ruhunuzu verdiğiniz an gibi asla çıkmayacaktır tınılar, oyunlarda böyle ve bu adamlar bu oyuna resmen ruhunu vermiş iyiki varlar

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Güzel video.

• Ne oyundun be.. New Game+ geldi ama unutmaya çalışıyorum oyunu öyle başlayacağım da. O kadar güzeldi ki.. Neyse RDR2 unutturur her şeyi de 6-7 ay sonra patlatırım gene GoW :D
  • Vay be oyunun fiyatı Amerika'da 40 dolara inmiş.
  • Şu oyunun üzerindeki en büyük etkisi kamera kesintisi olmaması oldu galiba. Başka oyunda var mı bilmiyorum ama bu oyunun videolarını izledikten sonra her oyunda buna dikkat etmeye başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boss savaşların daha fazla ve çeşitli olsaydı, Birde bitiriş hareketlerin çeşitli ve Qick time event'li olsaydı Dört dörtlük oyundun bee...
  • Dört dörtlük oyun zaten
  • Anlatmakta kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir oyun, oynayın oynattırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.oyuna onlar da olur artık. Giriş oyunu olarak muazzam bi oyundu, 2.ve 3.oyunu düşünemiyorum bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkada sims 3 cas müziği çalıyor haha:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.