Şimdi Ara

Crackdown 3 X018 Etkinliğinde Oynanabilir Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xbox Meksika twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Crackdown 3'ün 10 - 11 Kasım tarihlerinde Mexico City'deki X018 etkinliğinde oynanabilir olacağını doğruladı.

Açık dünya aksiyon oyunu en son E3 2017 esnasında oyuncular tarafından oynanabilirdi.

Crackdown 3, 22 Şubat 2019'da Xbox One ve Windows 10 için çıkacak.

X018 ilgili olarak, etkinlikte yeni haberler, ilk bakışlar ve sürprizler olacak ve hepsi Inside Xbox bölümü üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Inside Xbox 10 Kasım'da Türkiye saati ile 22:00'da başlayacak ve 00:00'da sona erecek. Etkinliğin diğer kısımları hafta sonu boyunca Mixer'da canlı yayınlanacak.

X018 resmi websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.  

• Oyun 2014 yılında Xbox'ın çıkışının hemen arkasından duyuruldu. Sözde Azure sunucuları kullanarak bulut üzerinden parçalanma efektlerini hesaplatacaktı, üstüne bir de DX12 güncellemesi ile Xbox One'nın gücünü ikiye falan katlayacaklardı. Sonuçta nesil sonuna kalmış, verdikleri sözleri yerine getirememiş bir oyun olarak karşımıza çıkıyorlar. Başarılı olma ihtimali pek olmayan bir oyun, şahsen hiç çıkmayacak, vaporware olacak sanıyordum ama utanma belasına çıkarıyor gibiler...
  • Valla mı helal lan size xone çıkış oyunu sonunda çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten üzülüyorum ya.. koskoca microsoft ve en güçlü konsolunun durumuna bak. Gelecek nesil işimiz zor, Sony ciddi tek el olacak gibi görülüyor ki bu bize yaramaz. Rekabet olmazsa iş sadece daha çok para kazanmaya sarar.
  • Yani zaten bu oyuna çok gerek yok artık, ha eğer ki dolu dolu yapmışlarsa o zaman alır oynarız zaten bu da Gamepass servisine gelecek sanırım. Microsoft'un en güçlü konsolu da gayet iyi durumda Forza Horizon 4 ve bir sürü oyunu 30 tl'den oynuyoruz ben bir Türk oyuncusu olarak daha başka ne isteyebilirim ki?
  • Dünyanın en güçlü konsoluna çıkan oyuna bak zavallı microzort

• Bulut sistemi var mı bulut?
  • 2019 GOTY

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun 2014 yılında Xbox'ın çıkışının hemen arkasından duyuruldu. Sözde Azure sunucuları kullanarak bulut üzerinden parçalanma efektlerini hesaplatacaktı, üstüne bir de DX12 güncellemesi ile Xbox One'nın gücünü ikiye falan katlayacaklardı. Sonuçta nesil sonuna kalmış, verdikleri sözleri yerine getirememiş bir oyun olarak karşımıza çıkıyorlar. Başarılı olma ihtimali pek olmayan bir oyun, şahsen hiç çıkmayacak, vaporware olacak sanıyordum ama utanma belasına çıkarıyor gibiler...
  • Oynanabilir ama oynamak isteyen var mı? :)
  • Xbox ın en büyük bombası pıt :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şu oyun bir çıksada artık Crackdown 3 defteri kapansa. Şu oyuna bu kadar önem verilmesi ve önplana çıkarılmasının nedenini anlamadım gitti.
  • Bunu çıkaracaklarına Scalebound u çıkarsalardı keşke

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Scalebound gibi oyunu harcayıp bu oyunu gözbebekleri yaptılar ya diyecek birşey yok.
  • ben oynanabilirliğinden bile şüphe duyuyordum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi William Munny -- 23 Ekim 2018; 14:57:29 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Müdür bu oyundan bir cacık olmaz, olsaydı bunu Akdeniz'e doğrar, cacık yapardım bizzat. Yahu haberde kullanılan görsel bile oyunun kalitesizliğini ortaya koyuyor.
  • Normalde Cell-Shade oyunları severim ama bu oyuna ısınamadım. Oyunda bir iticilik var. Fable gibi bir projeyi bu kadar geciktirip bu oyuna verilen önemi cidden anlamıyorum. Scalebound'u iptal ettiler bu aptal bu oyuna ısrarla devam ediyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.