Şimdi Ara

Gigabyte'ın tam donanımlı anakartı: 28 çekirdekli Intel için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gigabyte adeta yok yok diyebileceğimiz bir anakart ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Intel'in yeni nesil 28 çekirdekli yüksek performanslı işlemcisi için geliştirilen anakartın detayları bu videomuzda. 

• bence gigabyte en iyi kendini güncelleyen firma

• Gigabyte anakart kullanıyorum Msi ve Asus’dan bin kat daha iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asus <3

• Asusun x370 x470 AMD de bios sorunları, giganın orta seviyede ki anakartlar da kullandığı kalitesiz vramleri filan derken en mantıklı seçenek MSI kalıyor geriye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar slot ve gereksiz kompanetler koyacağına üzerine ram + ssd koysa daha iyi olurdu (Teknolojik olarak hiç gelişme yok bir anakart artık harddisk kutusu kadar olmalı yani her şey küçülmeli)

Buna teknolojik gelişme denmez

Teknolojik gelişmeyi cep telefonlarında görüyoruz pc de görmüyorum 25 yıl önce neyse şimdi de o

Gigabyte'ın tam donanımlı anakartı: 28 çekirdekli Intel için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 23 Ekim 2018; 23:50:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Morichannnn

Gigabyte anakart kullanıyorum Msi ve Asus’dan bin kat daha iyi.
    Biosu aralarında en rezalet olan gigabytetır. Gigabyte Türkiyenin ürünlerinin arkasında durmama ve asus msi a göre daha kötü bi müşteri ilişkileri/geri dönüşleri olduğuda açtığım konulardaki kullanıcı yorumları dahil bir çok yazıdada bulabilirsiniz. Bir gigabyte kullanıcısı olarak sonraki anakartım asus veya msi olucak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Bios’u diğerlerine göre daha az estetik olabilir ama kalite bakımından aynı fiyattaki MSI anakartımdan daha iyi . Msi anakartımdan overclock yapmak daha zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.