Şimdi Ara

Üçüncü Nesil Cep 2 Ayda Hazır !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Tayfun Acarer,
     Üçüncü Nesil Cep 2 Ayda Hazır !

3. nesil mobil haberleşme sistemleri ihalesine önümüzdeki 1-2 ay içinde çıkılacağını ve bununla ilgili ihale şartnamesi gibi işlemlerin tamamlandığını belirterek, “Umuyorum bugün veya yarın Resmi Gazete'de bunun ihalesi yayınlanacaktır” dedi. Türkiye'de telekomünikasyon alanındaki düzenlemelerin AB mevzuatı ile son derece uyumlu olduğunu vurgulayan Tayfun Acarer, 2007'de ciddi yenilikler yaşanacağını ifade etti.

(Kaynak :Y Şafak 13.04.2007)

• ne yeniliği olcakmış ya?Biz alıstık 3.dünya ülkesi olmaya.3G bitti yeni teknolojilere gecio millet bize hala 3G gelicek aynı sekilde ADSL de ole max. hız 2048 o da Allaha emanet zaten.Avrupada kaç peki?24mbit yani ADSL2+ işte bizim teknolojik altyapımız işte diğer ülkelerin altyapıları.Yurtdışı cıkışlarından bahsetmek bile istemiyorum..
  • yapsınlar tabi
    ama geç kaldılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: LostNdumb

ne yeniliği olcakmış ya?Biz alıstık 3.dünya ülkesi olmaya.3G bitti yeni teknolojilere gecio millet bize hala 3G gelicek aynı sekilde ADSL de ole max. hız 2048 o da Allaha emanet zaten.Avrupada kaç peki?24mbit yani ADSL2+ işte bizim teknolojik altyapımız işte diğer ülkelerin altyapıları.Yurtdışı cıkışlarından bahsetmek bile istemiyorum..

Gerçekten utanç verici.
  • Hep laf sıfır icraat.
    Lafla peynir gemisi yürüseydi şimdi 8G'ye geçmiş olurduk
  • bana bunlar cok uzak geliyor dünyada teknoloji ilerliyor ama bizde bi icraat yok
  • Haklısınız bir ülkenin ilerlemesi ya yıllara göre performansıyla yada başka ülkelerle kıyaslamayla ortaya çıkar.

ADSL'de geçen yıllar(5 yıl)da ne kadar ilerleme oldu: sıfır
    O zaman da en yüksek hız 2048'di Şimdi de öyle

Çevremizdeki ülkelere bakalım örneğin Bulgaristan 5 yıl önce nerdeydi şimdi Nerde ADSL'de !

Ama biz 'on yılda 15 milyon genç demir ağlarla ördük ana yurdu dörtbaştan' la övünmeye devam edelim
    Bir 50 yıl daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HD_maniac -- 14 Nisan 2007; 11:59:39 >
  • gecikmis de olsa, yapilmasi ile telekomunikasyon ulkemizde gelisecek
    umarim, bununla mutlu olup,
    su anda dunyanin gecmek uzere oldugu dorduncu nesil sistemleri ertelemezler.
  • 3G mi kaldı ya? 7 senelik modası geçmiş teknolojiyi getiriyorlar. wimax'ı tercih ederim.
  • Bazı şeyleri sen farkındasın ben farkındayım ama sokaktaki adam farkında değil...Vay be yeni teknoloji geliyor diyor...Bu büyük başlarda farkında bu durumun ve bunu kullanıyorlar...Biz ne yazık ki azınlığız bu konuda...
  • japonlar en son 4gye geşmişleridi galiba
    ki bunun daha wimaxı var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.