Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 3 ilk 10GB RAM ve 5G desteği sunan telefon olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi Mi Mix 3 için geri sayım devam ederken ilginç paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Telefonun kızaklı bir arka modül barındıracağı ortaya çıkmıştı. Şimdi de bellek ve hücresel bağlantı tarafında sürpriz var.

Xiaomi Mi Mix 3 özellikleri

Firmanın resmi Facebook sayfası ile sözcüsünün yaptığı paylaşımlar telefonun 10GB RAM ve 5G desteği ile geleceğini doğruluyor. Bu sayede Mi Mix 3 sektörde de ilklere imza atan bir telefon olmayı başaracak.

Bir dönem Oppo’nun 10GB RAM barındıran bir akıllı telefon piyasaya sürmek istediği dile getirilmişti ancak şimdilik yakın zamanda bu model piyasada olmayacak. Bu bakımdan sahneyi Mi Mix 3 kapmış durumda. 10GB RAM belleğin bölgeye göre değişeceği belirtilmiş. Çin’e özel bir model olabilir.

Ayrıca Bkz.Çerçevesiz Xiaomi Mi Mix 3 modeli 25 Ekim tarihinde tanıtılacak

İkinci önemli gelişme ise 5G desteği. Hali hazırda piyasada 5G desteği sunan bir modem yok ve gelecek yıl ortalarına doğru ilk ürünlerin piyasada olması bekleniyor. Mi Mix 3 modelinin Snapdragon 845 yonga seti ile geleceği biliniyor. Bu yonga setinde de 1.2Gbps hızlarına çıkabilen X20 ve 2Gbps hızlarına çıkabilen X24 LTE modemi sunuluyor.

Qualcomm’un bu iki modemi 5G teknolojilerine geçiş aşaması olarak lanse ettiğini hatırlıyoruz. Bu bakımdan Snapdragon X24 LTE modemi kullanan Mi Mix 3 modelinin 5G desteğine vurgu yapması ihtimal dahilinde.

6.4 inçlik tamamen çerçevesiz bir ekranla gelecek olan Xiaomi Mi Mix 3 modeli ön kamerayı ve gelişmiş yüz tanıma sistemini kızaklı yapının içerisine entegre ediyor. Elbette özçekim meraklılarının sürgülü yapıyı sürekli kullanması nasıl bir yıpranma oluşturacak merak konusu. Telefon 25 Ekim’de tanıtılıyor.

• admin of ekrem71, senin bu yazım yanlışların ne olacak abi? Daha habere bakmadan senin yazdığını anladım.
  • Offffffffffff
  • "Xiaomi Mi Mix 3 ilk 10GB of RAM ve 5G desteği sunan telefon olacak" ... 10gb of ram :D of ki ne offf :D

ingilizce düşünmenin yan etkisi de bu işte :) türkçeyle karışıyor arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 18 Ekim 2018; 14:21:37 >
  • miui pc suite bağlanamayan telefonları üreten firma....pocophone f1 kullanıcısıyım.
  • Şu telefonların ultra yüksek devre elemanlarını evdeki pc lerimizde kullanabilecek bir modül geliştirselerde bizde sürekli pc upgrade derdinden kurtulsak
  • 10gb nedir abi, b.kunu çıkardılar iyice :D i7 li pc de 8gb var yemin ediom..
  • mate 20 pro dan daha çok etkilendim açıkçası
  • Xiaomi, android dünyasında en iyi donanım ve muadillerinin yarısı kadar olan fiyatı yüzünden böylesine bir sıçrayıp yapmıştı.

Maalesef Türkiye disbiritörü bu güzelliğin içine etti. Umarım güzel bir fiyatla ortaya çıkar.
  • Manuel bir mekanizma tasarlanmış

https://youtu.be/J9UsGTLPKBo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 18 Ekim 2018; 18:22:13 >
  • Telefonlar bilgisayar sektörünü baltaladı arkalı önlü ekranlı telefon ne zaman çıkacak ben onu bekliyorum
  • Şu Xiaomi ve Huawei ye bir türlü ısınamıyorum alasım gelmiyor. Her ne kadar biraz şikayetçi olsam da şuanki kullandığım Sony Xperia z5 premium dan ilerde alsam alsam ya yine Sony yada samsung note alırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.