Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2'nin Fiziksel Sürümünde 2 Disk Bulunacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık bir ay önce perakendeci GameStop Red Dead Redemption 2'nin kendi sitesi üzerinde ön siparişe açıldığını duyurmuştu ve paylaştığı görseldeki kutunun boyutu oyunun birden fazla disk ile geleceğini işaret ediyordu. (Görsel)

Şimdi ise Red Dead Redemption 2'nin Japon kapak tasarımı oyunun fiziksel sürümünün içinden iki adet disk çıkacağını doğruluyor.

Red Dead Redemption 2 bu nesilde iki disk ile çıkan ilk oyun olmayacak. Daha öncesinde Shadow of War Definitive Edition, The BioShock Collection ve Batman Return to Arkham oyunlarının kutusunda da iki disk çıkmıştı.

Red Dead Redemption 2'nin fiziksel sürümü minimum 105GB depolama alanı gerektirecek. Dijitalde ise PlayStation Store ve Xbox Store üzerindeki listelemeye göre, indirme boyutu 89GB.

Red Dead Redemption 2, 26 Ekim'de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak.  

• PC'e neden gelmediği belli oldu 8 dvd'e sıymaz ansiklopedi gibi raflara koyarlar kutulu versiyonunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackTim -- 17 Ekim 2018; 18:24:35 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İyi hiç bir şey oynamazsam 2 günde iner.
  • Pro da akacağım kendisi ile 55-60gb civarı indirir rahatıma bakarım. Lakin olur da PC ye gelirse rahat 150gb olur bu oyun demedi demeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Pro da akacağım kendisi ile 55-60gb civarı indirir rahatıma bakarım. Lakin olur da PC ye gelirse rahat 150gb olur bu oyun demedi demeyin.
    89 gb indirme olacak
  • Param olsa ben alsam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackTim

PC'e neden gelmediği belli oldu 8 dvd'e sıymaz ansiklopedi gibi raflara koyarlar kutulu versiyonunu.

Hakikaten öyle, Blu Ray sürücüler bir türlü yaygınlaşamadı PC de. Bu fiyatlarla daha uzun süre zengin oyuncağı olmaya devam eder BD teknolojisi.

• quote:

Orjinalden alıntı: JackTim

PC'e neden gelmediği belli oldu 8 dvd'e sıymaz ansiklopedi gibi raflara koyarlar kutulu versiyonunu.

Disk olarak satılan PC oyunları zaten uzun zamandır dijital olarak çalışıyorlar.

• İsraf olmuş. İlk disk neyse de ikinci diskin çeyreğini bile doldurmamışlardır. İkinci disk muhtemelen %95'i boş gelecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.