Şimdi Ara

Türk Hava Yolları tarihi uçuşa özel bir klip yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türk Hava Yolları(THY), 20-23 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali(Teknofest) kapsamında Türk Yıldızları ile tarihi bir uçuşa imza atmıştı.
    Seyircilere görsel bir şölen yaşatarak, organizasyonda renkli dakikaların yaşanmasını sağlayan gösteriye, THY, Boeing 777 tipi uçakla katılırken, Türk Yıldızları 7 adet NF-5 200 jetiyle eşlik etmişti.

THY, Türk Yıldızları ile gerçekleştirmiş olduğu tarihi uçuşun görüntülerini sosyal medya hesaplarından yayınlamış olduğu kliple ölümsüzleştirdi.

Türk Hava Yolları’nın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi, "Hiç uçmadığımız gibi uçtuk, Türk Yıldızları ile Teknofest kapsamında gökyüzüne iz bıraktık.”

• şuralara biraz reklam çizelim. .D

• 21 ekim ?

• Duygulandım lan. Bir hoş oldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birilerini ziplatmistir gene bu..

• Zeynep Hanım! Klip yayınlandı demişsiniz. Detaylar haberimizde demişsiniz, güzel.
    Klip nerede?

• Belki kullandığımız uçaklar bize ait değil ama uçmak en çok bize yakışıyor..

• Aptalca bir konu başlığı ve içeriği.
  • Yakında Katar Hava Yolları olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Yakında Katar Hava Yolları olur.
    Ya bir boş yapma be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala ölmeyen vatan millet sevgisini körükleyen bir video olmuş. İzlerken duygulandım. Bazı arkadaşlar havalimanı şöyle böyle yada uçan uçakları biz üretmiyoruz vs diyebilir haklılar da. Ama bizim ülkemizin durumu böyle diye gururlanmamak yanlış. "Çok iyiyiz en iyi Türkiye, Osmanlı." diye düşünmekten çok "Daha iyi olmalıyız, bu ülkeyi daha ileriye taşımalıyız. " diye düşünmeliyiz.

Yeri gelmişken bırakıyım belki birileri hala benim gibi hissediyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    İşleri bu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Ya bir boş yapma be.

Alıntıları Göster
    Zoruna mı gitti gerçekler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

İşleri bu...
    Yav he he işimiz buymuş. Bana bir şey diyeceksen beni alıntılayacaksın.
  • Güzel olmuş özellikle Boğaz’ın üzerinden geçmeleri en çok orası hoşuma gitti. Gurur verici bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

Hala ölmeyen vatan millet sevgisini körükleyen bir video olmuş. İzlerken duygulandım. Bazı arkadaşlar havalimanı şöyle böyle yada uçan uçakları biz üretmiyoruz vs diyebilir haklılar da. Ama bizim ülkemizin durumu böyle diye gururlanmamak yanlış. "Çok iyiyiz en iyi Türkiye, Osmanlı." diye düşünmekten çok "Daha iyi olmalıyız, bu ülkeyi daha ileriye taşımalıyız. " diye düşünmeliyiz.

Yeri gelmişken bırakıyım belki birileri hala benim gibi hissediyordur.

İleri Marşı müthiş ya, fps oyun oynarken arkada açıyordum

• İnşallah özelleştirme bahanesi ise satılmazsın THY.....
    Video çok güzel olmuş...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Zoruna mı gitti gerçekler ?

Alıntıları Göster
    Türk Hava Yollarının dünyanın en iyi hava yollarından biri olduğu gerçeği senin zoruna gitti herhalde. Benim zoruma giden bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Türk Hava Yollarının dünyanın en iyi hava yollarından biri olduğu gerçeği senin zoruna gitti herhalde. Benim zoruma giden bir şey yok.

Alıntıları Göster
    Türk Hava Yolları'nın dünyanın en iyi havayolu şirketlerinden biri olmasıyla benim dediğimin ne alakası var? Aksine böyle bir değeri satacaklar, göreceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Türk Hava Yolları'nın dünyanın en iyi havayolu şirketlerinden biri olmasıyla benim dediğimin ne alakası var? Aksine böyle bir değeri satacaklar, göreceksiniz.

Alıntıları Göster
    Ben sanmıyorum satacaklarini, umarım olmaz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.