Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10, 6.66 inçlik bir ekranla gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koreli haber kaynaklarına göre gelecek yılın ikinci yarısında piyasaya sürülecek olan Samsung Galaxy Note 10, şimdiye kadarki en büyük boyut olan 6,66 inç panel ile donatılacak. Anlaşılan o ki Samsung ve Apple önümüzdeki yıl sonbaharda piyasaya sürecekleri akıllı telefonlarda büyük ekran rekabetine girecekler.

Galaxy Note 10 ismi de değişebilir

Galaxy Note 9'un 6.4 inç ekran boyutu ve en boy oranının aynı kaldığını varsayarsak, Samsung yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 10 modelinde 6.6 inçlik ekranla yaklaşık olarak %8 daha fazla yüzey alanı sunacak. Ekran olarak karşılaştırıldığında iPhone Xs Max, en boy oranı ve çentik nedeniyle 6.5 inçlik bir ekrana sahip olmasına rağmen yüzey alanı Note 9'dan daha küçük.

Samsung'un, Da Vinci kod adıyla geliştirdiği Galaxy Note 10'un, önümzdeki yılın başlarında piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy S10'ların isimlendirme şeması değiştirilebileceği için isim değişikliğine uğrama ihtimali olduğu da belirtiliyor. Bakalım gittikçe büyüyen bu ekran boyutu savaşları nereye kadar sürecek hep beraber göreceğiz.

• Kimse bu espriyi yapmadan ben yapayım bari 666 şeytanın rakamı :)

• Glaxy Note Devil edition.

• S serisi ile Note serisi birleşsin. Örneğin Galaxy S10 plus modeli kalemli olsun, plus olmayan modeli kalemsiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

S serisi ile Note serisi birleşsin. Örneğin Galaxy S10 plus modeli kalemli olsun, plus olmayan modeli kalemsiz olsun.
    Kafa karıştırıcı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.99" yakışır note'a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21:9 boyutunda yaparlar kürek niyetine kullanırız artık...

• Getirilmek istenen yer 7 inch, her yıl gıdım gıdım büyütüyorlar ki insanlar alışsın. Bir anlamda doğru da aslınca telefonları pazarlarken hep şu kadar güçlü vs deniyor, fakat ben küçücük ekranda o işi gözümü doyuracak seviyede yapamadıktan sonra ne yapacaksın o kadar gücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostumm -- 15 Ekim 2018; 19:37:13 >
  • Yeni isim Galaxy Note X nasıl isim çok yaratıcı değil mi?

• DJ Koh sende mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    O konuyu daha önce de haberlestirmislerdi ama hem galaxy s hem de galaxy note, iki adet marka gücü. Kalemi olan neydi VS gibi sıkıntılar baş ağrısı yaratabilir.

• Işın kılıcı gibi koyarlar artık önümüze

• 6.66 küçük ya direk tablet çıkarsanız daha mantıklı 8 inç
  • Biraz daha büyük boyutlu yapsınlar, zaten cebe sığmıyordu, avuca da sığmasın.

• Note serisi fablet kategorisinden uzaklaşmaya başladı. Tablet ile Fableti birleştir yeni segment ortaya çıkar ki telefon olarak sadece S serisi kalsın mı diyor acaba? Samsung zaten büyük olan ekranı neden daha da büyütmeye çalışıyor anlamıyorum.

• "666" gönderme gibi olmuş sanki

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Galaxy S, S+ve S Note olarak 3 seri olursa daha mantıklı. Çünkü herkes kalem kullanmak istemez.

• 10 inç yapsın rakamlada eşit olmuş olur.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Haklısın böyle daha mantıklı.
  • Enden 10 santim, boydan da 25 santim yapın. Bir de şarj soketinden takılabilen bir tutacak ekleyin kutuya. Isıya da dayanıklı yaparsınız sonra da fırın küreği olarak kullanırız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.