Şimdi Ara

Google Asistan destekli kulaklıklara gerçek zamanlı çeviri geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google Translate, doğal dil ve içeriği makine öğrenimi ile birleştiren ve bu sayede de çevirileri son derece iyi yapan, Google'ın popüler servislerinden biri diyebiliriz. Şirket bu hizmetin gerçek zamanlı çeviri yeteneklerini kendi kulaklık ürünü olan Google Pixel Buds'da kullanıyordu ancak artık Google Asistan destekli tüm kulaklıklarda bu özelliğin destekleneceği açıklandı.

Sessiz sedasız duyurdu

Droid Life'ın haberine göre şirket Pixel Buds destek sayfasına, Google Çeviri'nin gerçek zamanlı çeviri özelliğinin artık Google Asistan destekli tüm Android cihazlarla kullanılabileceği ibaresini ekleyerek güncelledi.

Bunun doğru olup olmadığını test eden Droid Life editörleri, Google Asistan destekli kulaklık ve Android cihazlarda yaptıkları testlerin başarılı olduğunu belirtiyorlar. Google'ın bu durumu neden sessiz sedasız bir şekilde kullanıcılarına duyurduğu ise şimdilik muamma.

• Muhtemelen tam bitmemiştir ondan. Halka açık beta süreci gibi bir şey olabilir.

• Türkçe dil desteği konusunda üç maymunu oynamaya devam anlaşılan

• Daha telefonlara bile gelmedi Türkçe asistan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • khaos kullanıcısına yanıt
    Apple için de yıllarca bekledik.

• Hala Türkçe dil desteği bekliyoruz

• Google translate o kadar da meşhur oldu ki akademisyenler bile kullanmaya başlamış. Bazen yanlış çeviri yapıyor, google translate e atınca birebir çeviriyor. Okurken çözemediğinizi birebir koyuyor yerine. Gelişmesi gerekli ama mükemmel olmasada iyi..

• takip !

• Türkçe'ye çeviri yapıyormuş ve Hürriyet çalışanı Merve ile dw bir test gerçekleştirdiklerini söyleyen şu site de satışı da gerçekleşmekteymiş;https://www.mellstore.com/google-ceviri-kulakligi

• ben hala,
    youtube de videolarındaki
    ses metni arama özelliğinin
    tam olarak ne zaman devreye gireceğini bekliyorum !

mesela şu sözü hangi videolarda kimler söyledi !
    işte benim en büyük beklentim bu !!!

• Google çeviri iyi değil ki bu iyi olsun. Beklentim sıfır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.