Şimdi Ara

## Video: AMD Performans-Test Laboratuvarı ##

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hatırlayanlar bilir, daha önce Intel'in üretim tesislerini gezme fırsatı sunan videoları sizler ile paylaşmıştık. Şimdi ise sıra ATi tarafında. Firmanın en önemli departmanlarından biri olan performans-test laborutavırına bu video eşliğinde bakmak zevkli olabilir ama kotalı kullanıcılar video'yu izlemeden önce 2 kere düşünmelerinde fayda var.

Video'yu direk download etmek isteyenler buraya tıklayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 13 Nisan 2007; 19:42:45 >

• İntel in de böyle bir videosu vardı bi aralar.Anlaşılan Amd-İntel rekabeti her alanda devam ediyor.
  • Paylaşım için sağolasında bunu izle izle bitmez videonun kendisi 43 dakika indirmeye kalksak 296mb hele birde bizde 256 olunca
  • Paylaşım için sağol.
    Videoyu indiriyorum 10 dakikaya biter belki kalitesini düşürüp upload edebilirim.
  • Anneciğim, o neee???

Kaç MB bu dosya?
  • çok güzelmiş böyle videolar izlemek güzel
    fakat birde altyazı olsa hiç de fena olmaz
  • resimlerle önemli alanları gösterirsek arkadaşalra yardımcı olacaktır.
  • guzel vidyo tesekkurler
  • 296Mb
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mhzania

Paylaşım için sağol.
    Videoyu indiriyorum 10 dakikaya biter belki kalitesini düşürüp upload edebilirim.

boyle bır ıyılık yaparsan cok ıyı olur
  • kalitesini düşürüp upload edebilecek arkadaşlar bizim gibi internet fakiri ve gönüllü telekom lanetçileri olan 256k sınırsız bağlantı sahiplerine iyilik etmiş olurlar.
  • Arkadaşlar videoyu indirdim izleyebildim ancak videoyu çevirmek için kullandığım program bu dosyanın formatını tanıyamadı üzgünüm
    başka bir yöntem bulabilirsem ekleyeceğim..
  • dosya uzantısı nedir acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mhzania

Arkadaşlar videoyu indirdim izleyebildim ancak videoyu çevirmek için kullandığım program bu dosyanın formatını tanıyamadı üzgünüm
    başka bir yöntem bulabilirsem ekleyeceğim..

movie maker ile wmv'ye çevir çok küçülür boyutu ardından rapid.share'ye upload ette izlyelim yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PARS(TR) -- 14 Nisan 2007; 17:31:24 >
  • beyler dosyayı inndirdim fakat video açılmıyor??
    boş yere mi bekledim saatlerce???keşke linki atmadan kontrol etseydiniz...
  • Hocam Fx57 koymus linki sanırsam bi yanlışlık yoktur
  • video iyi güzelde
    codec uymuyor
    bu videoyu indirip izleyebilen arkadaş var ise
    hangi codec'ki kullanıyor bir zahmet yazıversin
  • Videoyu ben ancak vlc player ile açabildim.
    www.videolan.org

Bu arada media player açmıyor videoyu sanırım movie maker ile de dönüştürülemiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.