Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 4 Satış Anlamında Çok İyi Bir Çıkış Yaptı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 4 satış performansı açısından çok iyi bir çıkış gerçekleştirdi.

Call of Duty: Black Ops 4, çıkış gününde dijitalde Activision'ın şu ana kadarki en çok satan oyunu olmayı başardı.

Bunun dışında oyun PlayStation Store ve Xbox Store'daki çıkış gününde de satış rekoru kırdı. Xbox One'da Activision'ın en çok satan dijital oyunu oldu. İlk defa Blizzard'ın Battle.net platformu üzerinden çıkan PC versiyonu da çıkış gününde Call of Duty: WWII'nun iki katından fazla sattı.

Call of Duty Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Rob Koştich:

"Black Ops IIII inanılmaz bir oyun ve topluluğun da bu oyuna cevap inanılmaz oldu. Ancak muhtemelen en önemli şey topluluğun Multiplayer, Zombies ve Blackout modlarında çok eğlenmesi. Topluluğun bize olan güveni ve desteğinden dolayı onlara çok minnettarız. Bu sadece başlangıç, Black Ops IIII inanılmaz bir yolculuk olacak."

Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıktı. 

• Digital Deluxe 869 tl amma benena.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten çok iyi bir deneyim sunuyor. Ultra ayarlar da bile kasma yok. Grafik ve oynanış çok iyi, frame rate düşmesi de yok.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bunlar salak galiba sırf battle royale var diye satışları tavan yapmış yazık oyun zaten içerik olarak cimri bide season pass var üstüne senaryo yok ne diyim ben türkiyede fiyatına girmiyorum bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Gerçekten çok iyi bir deneyim sunuyor. Ultra ayarlar da bile kasma yok. Grafik ve oynanış çok iyi, frame rate düşmesi de yok.
    https://www.computerbase.de/2018-10/cod-black-ops-4-battle-royale-benchmark/2/#abschnitt_mit_8_gb_auf_der_sicheren_seite_fuer__meist__durchschnittliche_texturen

Bu grafiklerle kasmasın bir zahmet. Hala idTech3'ten devşirme yamalı bohça motoru kullanıyorlar.

• Zorla mı oynatıyorlar oyunu. Beğenmiyorsan yallah başka oyunlara grafik takıntılı.
  • Black out modu inanilmaz derecede eglenceli kesinlikle tavsiye ederim

• ne zaman çok iyi bir çıkış yapmıyorki :D herzaman olan birşey bu her cod en az 15 milyon satış yapmıştır.

• Bu kötü haber zaten cod u zaten bırakalı oluyor.belki bir gün döner diyordum.ama artık battle royal e de girdiler artık cod bitik.tamamen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aksel123

Bunlar salak galiba sırf battle royale var diye satışları tavan yapmış yazık oyun zaten içerik olarak cimri bide season pass var üstüne senaryo yok ne diyim ben türkiyede fiyatına girmiyorum bile.

İçerik anlamında cimri mi ? Güldürmeyi kesin artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Zorla mı oynatıyorlar oyunu. Beğenmiyorsan yallah başka oyunlara grafik takıntılı.
    Grafik takıntım yok , aksine ben de grafiğe takılan , bu yüzden bu oyun oynanmaz ya diyenlere gıcığım.

Yalnız sen burada gram kasma yok , frame düşüşü yok diyorsun ki bu da direktman görsellik anlamında neler sunduğuna bağlı.

Bu görsellikle de kasarsa yuh diyorum ben , bunun nesi yanlış?

Senin durum CoD2 oynayıp kasmıyor diye sevinmekle eşdeğer.

Burada bir optimizasyon başarısı yok , tam tersine iki nesil öncesinin kalitesini sunmak ve buna sevinilmesi var.

• quote:

Orjinalden alıntı: Thanossss

ne zaman çok iyi bir çıkış yapmıyorki :D herzaman olan birşey bu her cod en az 15 milyon satış yapmıştır.

20 milyonu geçiyor hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Grafik takıntım yok , aksine ben de grafiğe takılan , bu yüzden bu oyun oynanmaz ya diyenlere gıcığım.

Yalnız sen burada gram kasma yok , frame düşüşü yok diyorsun ki bu da direktman görsellik anlamında neler sunduğuna bağlı.

Bu görsellikle de kasarsa yuh diyorum ben , bunun nesi yanlış?

Senin durum CoD2 oynayıp kasmıyor diye sevinmekle eşdeğer.

Burada bir optimizasyon başarısı yok , tam tersine iki nesil öncesinin kalitesini sunmak ve buna sevinilmesi var.

Alıntıları Göster

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu kötü haber zaten cod u zaten bırakalı oluyor.belki bir gün döner diyordum.ama artık battle royal e de girdiler artık cod bitik.tamamen

Evet bak bitik hemde tamamen.Hey Allah'ım ya :D

• En rezalet cod budur, dönüp mw serisini oynarım daha iyi veya b1'e devam ederim. Bildiğin velet oyunu, şu pabcici fortnaytçılar sektörden uzaklaşsa da adam gibi oyunlar görsek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Manhunt Three büyük ihtimal yaşın küçük olduğu için eski medal of honor ve codları oynanmamışsın oynasan böyle bir yorum yapmazdın.hikayesiz bir cod duysam hayatta inanmazdım.nerden nereye geldiği belli 7-14 yaş arasına artık hitap ediyor.
  • Yeni nesil Fortnite seviyor yapacak bir şey yok.

• ne pupg yi nede fornite yi sevememiştim ama cod battleroyal gerçekten inanılmaz keyifli, çok fazla rekor kıracak piyasada ne bf ne pupg battleroyali okunmayacak eğer iyi haritalarla desteklenirse

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.