Şimdi Ara

Kötü amaçlı bir mesaj PlayStation 4'leri çökertiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gelen kullanıcı bildirimlerine göre PlayStation 4 oyun konsollarının çökmesine neden olabilecek kötü amaçlı bir mesaj dolaşıyor. Sosyal medya ve forumlardaki birçok kullanıcı PlayStation Network (PSN) aracılığı ile gönderilen bu mesajların cihazlarını çökerttiğini ve fabrika ayarlarına sıfırlamak zorunda kaldıklarını belirtiyorlar.

Cihaz fabrika ayarlarına dönmeden açılmıyor

Akıllı telefonlarda da görülebilen bu tip kötü amaçlı ileti dizilerinde, cihazın çökmesini sağlayan bir dizi karakter yer alıyor. En son iPhone kullanıcılarının da başına gelen bu tip güvenlik açıklarını şirketler en kısa süre içinde kapatıyor ve bir güncelleme yayınlayarak kullanıcılara sunuyor.

Şimdilik yapacağınız en iyi şey Sony tarafından yayınlanacak olan güncelleme gelene kadar, PSN'deki diğer oyunculardan gelecek mesajları açmamak olacaktır. Eğer mesajları yine de görmek istiyorsanız Android veya iOS cihazlarda kullanılabilen resmi uygulama PlayStation Messages'ı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

• PlayStation'ım yok ve rahatım.Olsaydı bir oyuna 500 TL bayılacaktım ve PlayStation Türkiye genel müdürü 500 TL yi çorba parası olarak gördüğü için ayrıca çıldıracaktım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PlayStation 4'ler çökmesin, yuvalar dağılmasın.

• Oyuna 500 tl bayilmiyorsun, oyun ciktiktan 1-2 ay sonea giriyorsun forumdan psn kardeşliği konusundan 2sec hakkiy aliyorsun 70-80 liraya oyunu oynuyorsun geri satiyorsun 70-80 liraya böylelikle bedava oynamış oluyorsun

• Kardeşlik sayesinde digital oyunlar 10 TL ye bile alınabiliyor.

• İyiymiş.

• Kısaca Bip yükleyin demişler pardon Playstation Messages 😂

• Benim ps4 5.05 hackli hiç sıkıntı yok virüsle falan uğraşmıyorum :)

• Reddit'te cözüm olarak gelen mesaji mobil uygulamadan silip ps4ü güvenli modda calistirip veritabanini yeniden olusturulmasi söylenmis. Lazim olursa böyle denersiniz
  • Sen aç oku abi. Bizi bilgilendir =)

• Kagoca kullanıcısına yanıt
    Oynar mısın ? (Kalp emoji)

İçerik bu görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 14 Ekim 2018; 23:38:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 TL'ye oyun hiç almadım.. 4 yıldır da ps4 sahibiyim. en fazla oyuna verdiğim para 70 lira oldu. geç oynarım ama oynarım.. o parayıda sürekli kardeşlikle çeviriyorum. Bi plus parası veriyorum yılda 130 lira oda kampanyalı alıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyrim -- 14 Ekim 2018; 23:39:11 >
  • Oyunlar'ın tümü PC'de olsa,oyun kolu da bağlanıyor,herkez tek platformda olurdu ve tüm işlerini daha rahat hallederdi.

• asm hack code !!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.