Şimdi Ara

Aladdin ve Sihirli lambası geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sinema tarihinin efsaneleri arasına giren Aladdin ve Sihirli Lambası masalı 27 yıl aradan sonra beyazperdelere geri dönüyor. Usta isim Guy Ritchie’nin elinde yeniden hayat bulacak olan proje ünlü isimleri bir araya getiriyor.

27 yıl oldu

Disney’in Aladdin hikayesini temel alacak olan senaryoyu John August ve Guy Ritchie yazıyor. Aladdin rolünde Mena Massoud yer alırken ünlü lamba cinini ise Will Smith canlandırıyor. Prenses Yasemin rolünde Naomi Scott, Cafer rolünde Marwan Kenzari ve sultan rolünde de Navid Negahban bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Fortnite Android artık açık beta

Agrabah kentinde geçen hikâyede Aladdin’in şans eseri sihirli lambayı bulması ve hayatının değişmesi konu ediliyor. Çekimleri Londra ve Ürdün’de yapılan film 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek.

• guy ritchie begendigim yonetmenlerdendir. lakin son kral arthur filminde klasik bir efsaneye kendi tarzi mafya, suc filmi havasi vermesi hic gitmemisti. aladdinide kendi klasik tarzinda cekerse ortaya guzel bir sey cikacagini hic sanmam. izleyip gorecez

• Müzikal olacakmış. Müzikal filmleri hiç sevmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film değil Aladdin konserine gidiyoruz

Beş para etmez müzikal filmler .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Müzikal olacakmış. Müzikal filmleri hiç sevmem.
    yanlış hatırlamıyorsam çizgi filminde bile vardı.

umarım güzel olur. Hiç bir süper kahraman filmi beni bu film kadar heyecanlandırmadı. Çocukluk anılarım depreşti.
  • Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    Alaaddin in çizgi filmleri bile müzikal tadındadır zaten. Prince of Persia tadında film yapacak değiller ki yaparlarsa hata olur.

Alaaddin in sevilme sebebi çizgileri ve müzikal havasıdır.
  • alüüddini boş verin gidip kazaam izleyin.. shaqqqq ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Alaaddin in çizgi filmleri bile müzikal tadındadır zaten. Prince of Persia tadında film yapacak değiller ki yaparlarsa hata olur.

Alaaddin in sevilme sebebi çizgileri ve müzikal havasıdır.
    @olağan_şüpheli

Küçükken çok izlerdim. Yetmezdi vhs kasete kaydeder yine izlerdim. Çok iyi biliyorum bu çizgi filmi. O zaman bile hatırlarım şarkı türkü girdi mi ya tuvalete giderdim ya da mutfaktan birşeyler almaya. Küçükken bile sevmezdim. Bence çizgifilmde kalmalı bazı şeyler. Gerçi izeyeni var ne desek boş. Seven seviyor da ben almayayım.

• Tüm eski kuşağı toplamış bu haber ama disney çok başarısız bakalım nasıl bir film olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.