Şimdi Ara

Kuala Lumpur'da ne oldu | Samsung A9 lansmanı vLog

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gittiğimiz etkinliklerin arka planında olup biten her şeyi vLog'larla sizlerle ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu sefer Samsung Galaxy A9 lansmanı için Malezya Kuala Lumpur'dayız. 

• 8 yıl önce oradaydım, Tawau tarafını da gezmiştim. Çok güzel bir ülke.

• Mesut abi kamere berbat bence değişmelisin. Belki taktığın lensle alakalıdır ama hiç fhd bir video gibi durmuyor.

Maymunlara hasta oldum ya :D

İsmini hiç duymamış olmama rağmen şehir bayağı gelişmiş geldi bana.

Ayrıca AmBank'a bi zoom yapaydın be abi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 13 Ekim 2018; 14:50:44 >
  • İçeriğe lafım yok fakat koca teknoloji sitesini vlog gibi kişisel içeriklerle doldurmak ne kadar doğru bilmiyorum. Haber değeri olmayan bir içerik kişisel kanallarda paylaşılması gerektiğini düşünüyorum.

Yanlış anlaşılmasın içeriği ben de tüketiyorum fakat paylaşıldığı yer yanlış.

• Merhaba,

İçeriği izlerseniz teknoloji ile olan bağını da görebilirsiniz :) Her şey hemen kutudan çıkartalım, şimdi teknik özelliklere geçelim diye başlamasın arada eğlenceli ve işin arka planını gösteren şeyler de olsun müsadenizle.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Mesut bey takip ettiğim tek vlogger'sınız Yıllardır sizi takip ettiğim için sanki arkadaşımla geziyormuş gibi oluyorum vloglarınızı izlerken. Umarım devam edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

İçeriği izlerseniz teknoloji ile olan bağını da görebilirsiniz :) Her şey hemen kutudan çıkartalım, şimdi teknik özelliklere geçelim diye başlamasın arada eğlenceli ve işin arka planını gösteren şeyler de olsun müsadenizle.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    Bedirin selami var abi size

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    Bedirin selami var abi size

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17:05'te bir bankanın binası bomba olmuş. Türkiye'ye açılamaz bence :D

• Bankanın ismi manidar.

Lansmanda çalan şarkılar AoA miniskitt ve AoA heart attack.

• maymun yaralı değil , çocuğu var altında :)

• Mozambik’te ne oldu geldi aklima bir an basligi okuyunca :))

• Pasifik Regency hotelde kalmıştım. Müthiş yerler var. Siz bir de Tawau tarafına geçseniz acaba neler olacak :) cennetten kopma yerler var. Bu ülke bir de sömürge ülkesi, adamlar araba bile üretti...

• Mesut bey orduya gelin yoroz tepesine çıkın 800 basamak zirvedede 3310 incelersiniz :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.