Şimdi Ara

youtube'da ses çıkmıyor(sorun çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar, bende internet üzerinden streaming yaparak video oynatan sitelerin hiçbirinde video izlerken ses çıkmıyor. diğer herşey normal. sizce nedendir? bi yardımcı olun gözünüzü sevem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nJOY -- 13 Nisan 2007; 2:41:25 >

• Bilmem ama bendede aynı problem var. Bazılarınınkide çok çok kısık ama genelde ses yok.
  • Bu sorun benim arkadaşta da var. Bir türlü çözemedim. Umarım biri yanıtlar.
  • Aşağıdaki metini arama sonucu buldum, fifeer nickli arkadaşın çözümü, kendisine burdan teşekkürlerimi sunuyorum.

quote:

Arkadaşlar ufak bir regedit ayarı ile problem çözülüyor.
    Alttaki adımları takip edin:

1-BAŞLAT'tan çalıştır'ı tıklayın ve regedit yazarak kayıt defteri düzenleyicisine girin.
    2-Sol taraftaki menüyü kullanarak;
    Bilgisayarım\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32 'a kadar ilerleyin.
    3-Sağ taraftaki pencerede boş bi yere tıklayarak YENİ ardından DİZE DEĞERİ ni tıklayarak satır ekleyin. Satırın ismini wavemapper olarak değiştirip ENTER'a basın. Böylece Adı wavemapper, Türü REG_SZ olan bir satır eklemiş oldunuz. wavemapper ismine çift tıklayın, size değer verisi girmenizi isteyen bir pencere açılacak. Buraya msacm32.drv yazın ve Tamam'ı tıklayın. Eklemiş olduğunuz satırın son hali şöyle olacak:

wavemapper REG_SZ msacm32.drv

4-Kayıt defteri düzenleyicisini kapatın.
    5-Bilgisayarınızı yeniden başlatmanıza gerek olmadığı için arkanıza yaslanın ve videoların keyfini çıkarın.
    Kolay gelsin...

• nJOY teşekkürler sonuç olumlu
  • estağfurullah hocam, bana değil fifeer'e teşekkür etmelisin saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.