Şimdi Ara

Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi’nin beğenilen uygun fiyatlı mini kablosuz hoparlörü yenilendi. Yine fiyat avantajını koruyan Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 adlı kablosuz hoparlör Hindistan’da satışa başladı.

Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 özellikleri ve fiyatı

50 x 32mm ölçülere sahip olan hoparlör 54gr ağırlığında. İlk modelin kompakt tasarımını koruyan ürün bu kez parametrik bir örgü kaplama kullanarak estetik görünümü biraz daha geliştirmiş.

Ayrıca Bkz.Surface Pro 6 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Üründe güçlü neodim sürücüler kullanılmış ve böylece ses kalitesi arttırılmış. Entegre mikrofon ile eller serbest görüşme yapmak mümkün. Yan kısmında LED bildirim ışığı yer alırken alt taraftaki güç tuşu ayrıca bağlantı ve çağrı kabul fonksiyonlarını da yerine getirebiliyor.

Bluetooth 4.2 ile bağlantı kuran hoparlör 200Hz-18000Hz frekans aralığına sahip. İmpedans değeri ise 4 Ohm. Bluetooth üzerinden müzik aktarımı için A2DP, AVRCP ve SPP standartlarına destek sunuluyor.

Mi Compact Bluetooth Speaker 2 içerisinde 480mAh kapasiteli bir batarya yer alıyor ve yüzde 80 ses seviyesinde 6 saate kadar kullanım süresi sunabiliyor. Ürün 11$ gibi uygun bir fiyat etiketi ile satışta.

• Abi harika yaaa. Ne kadar bluetooth hoparlör aldıysam en az 300 gramdı.
    Boyutları da taşınabilirlik açısından çok iyi değildi.

Bu hem 50 gram, hem de 5 santime 3 santim. Ufacık bi şey.

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    X-Mini WE almıştım yıllar önce, hala da kullanırım. Boyutları bu üründen biraz daha küçük olabilir. 48g | 1.5w | 200-20000 Hz. Tipi de bence daha güzel. Hala satılıyor mu bilmiyorum ama fiyatları yakınsa yine X-Mini WE tercih ederdim.

Xiaomi Mi Compact Bluetooth Speaker 2 satışa çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 4 Ekim 2018; 13:32:51 >
  • İmpedans değil empedans ya da impedance

• quote:

Orijinalden alıntı: CWaRRioR

X-Mini WE almıştım yıllar önce, hala da kullanırım. Boyutları bu üründen biraz daha küçük olabilir. 48g | 1.5w | 200-20000 Hz. Tipi de bence daha güzel. Hala satılıyor mu bilmiyorum ama fiyatları yakınsa yine X-Mini WE tercih ederdim.

Yok artık dolu bluetooth hoparlör oldu. Hatta dün bir tanesini arkadaşıma sattım.
    Çantaya rahat sığıyor, ince + su geçirmez diye 350 liralık Philips BT3900 ü iyi fiyata bulup aldım.
    Havuza falan gittiğimde telefon suya girince mikrofonu veya hoparlörü çalışmaz oluyor ve konuşamıyorsun ya.
    O yüzden Philips aldım. Powerbank gibi olduğu için çantada taşımak da kolay oluyor.
    İnceliğine göre sesi de iyi çıkıyor ve son ses açtığın zaman sesi de hiç bozmuyor...

10.000 mesaj.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.