Şimdi Ara

Sony Xperia XA3 Ultra şablonları sızdırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony’nin dev ekranlı akıllı telefonlarını topladığı Ultra serisi üçüncü kez sahneye çıkmaya hazırlanıyor. CES 2019 fuarında tanıtılması beklenen Sony Xperia XA3 Ultra’nın 3 boyutlu şablonları internete sızdırıldı.

Sony Xperia XA3 Ultra özellikleri

6.5 inçlik 2160 x 1080 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olan telefonda çentik tasarımı yer almıyor. Bunun yerine 18:9 görüntü oranına yer verilmiş ve ince ekran çerçeveleri kullanılmış. Bu sayede bir önceki modele göre genişlik ve derinlik değerleri azalmış. 167.4 x 73.3 x 8.3 mm ile telefon daha kompakt bir hale gelmiş.

Ayrıca Bkz.LG V40 ThinQ modelinin kameraları detaylandı

Snapdragon 660 yonga setinin güç vereceği cihaza 6GB RAM ve 64GB depolama kapasitesi eşlik ediyor. Arka kısımda çift kamera kombinasyonu görülürken parmak izi okuyucu ise yan kısımda bulunuyor.

Sony Xperia XA3 modelinden tasarım anlamında çok farkı olmadığı belirtilen telefonun USB Tip-C ve 3.5mm kulaklık girişleri yer alıyor. Telefonun fuar sonrasında global olarak satışa çıkması bekleniyor.

• Tasarım güzel lâkin ülkemizde 3000-3500 TL arasından giriş yapar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony cekilmedimi tr.zx3 yoooh tr de

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Tasarım güzel lâkin ülkemizde 3000-3500 TL arasından giriş yapar.

P20 Lite'ın resmi satış fiyatının 3.300 olduğu ülkede çok iyi fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye den çekildimi bilmiyorum ama XZ1 kullanıyorum çok memnunum XZ2,3 bence facia telefonlar arkası düz gelmiyor parmak izinin konumu vesaire hiç hoş değildi bence.

XZ4'de şu şekil gelse harika olur parmak izini mis gibi yana almışlar telefon köşeli filan çok şık bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Tasarım güzel lâkin ülkemizde 3000-3500 TL arasından giriş yapar.
    Sony Mobile, Türkiye pazarından çekildi. Nasıl giriş yapacak? Amiral gemiler bile gelmedi.
  • Fiyat iyi olursa piyasada iyi yer edinir

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Gelmiyecek tlf haberlerine devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Sony Mobile, Türkiye pazarından çekildi. Nasıl giriş yapacak? Amiral gemiler bile gelmedi.

Alıntıları Göster
    çekilmedi şu ekonomik ortamda ve değersiz türk lisrası karşısında karlılık ve işletmecilik fizibl değil, bilerek getirmiyor yani adamlar. ben sonynin yerinde olsam bende getirmem bu satış adetleri üzere..
  • tasarımda baya bir gelişme olmuş mu ne

• Model getirmemesi çekilmesi anlamına gelmez.

• Sony güzel cihazlar çıkarıyor

• Xtrud kullanıcısına yanıt
    Nokia 7 Plus ve A8+'ı baz aldım. Belki daha fazla olur fiyatı.

• O arka taraftaki kamera Tepegöz'ün gözünü andırıyor

Telefonun 3. gözü açılmış gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 4 Ekim 2018; 22:45:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z5’imi kapanıp açılmama sorunundan garantiye yollamıştım telefon tam 9 ay serviste kalmıştı. Rezalet konusu açmıştım zamanında, icraya tam verme zamanı geldiğinde paramı iade etme zahmetine girmişlerdi. O günden sony mi? Asla.

Şimdi burada bikbik servistendir demeyin ben o telefonu SONY EURASİA garantili aldım sony beni o servise yönlendirdi. Zaten aynı servise apple telefonumu götürdüğünde 4 günde sorunu giderilmişti servisteki elemanlae sony’nin bile isteye öyle yaptığını söylediler...

Edit: Telefon sorunları olmasa güzeldi ama sorunluydu ve sony ülkemizde tam bir facia...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 4 Ekim 2018; 21:24:43 >
  • Kendini çirkin hissedenler şu cihaza bakıp keyiflenebilirler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.