Şimdi Ara

Tüketiciler Birliği TT'ye Karşı Kampanya Başlattı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar buradaki bir çok insan telekomun hizmet ve fiyat politikalarından memnun olmadıklarını görüyorum. Bir çok şey konuşuldu fakat doğru dürüst somut adımlar atılamadı. 15 Nisan herkesi sabit telefonlarını susturmaya davet ediyorum. Hiç bir şekilde 15 nisan sabit telefonlarımızı kullanmayalım. En azından tepkinizi bu şekilde ortaya koyabilirsiniz. Eğer yeterince katılım olur ise ki olucak gibi geliyor bana en azından biz kullanıcıların gerekirse sabit telefon kullanmayız mesajını vermiş oluruz diye düşünüyorum. Ben kesinlikle adıma konuşuyorum kesinlikle ayın 15 de bir gün boyunca sabit telefonumu kullanmayacağım... Bu tarz eylemler zamanla tekrarlanıcaktır ki işe yaramaması için hiç bir neden yok? Demokratik tepkinizi hiç olmaz ise böyle verin ki birileri bizim abone değil müşteri olduğumuzu analasınlar. Umarım en kısa zamanda telekomun tekeli kırılıp rekabet ortamı sağlanır bu şekilde gidemez gitmemeli... :)

İşte kampaya ilgili yazı lütfen okuyun...
    http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=17938

Saygılarımla...

• aslında çok yere duyurmamız lazım ne kadar çok katılım olursa o kadar etkili olur....
  • ayni konu ile ilgili tekrardan acilmis bir topic bu..
  • tepki tepkidir. ama bu cok etkili degil acıkcası
  • quote:

Orjinalden alıntı: felmali

ayni konu ile ilgili tekrardan acilmis bir topic bu..

http://forum.donanimhaber.com/m_13516307/tm.htm

Forum sayfasında explorer'ınıza ctrl+f yaptığınızda ve arama ekranına "15 nisan" yazdığınızda bakın ne çıkıyor?

Tüketiciler Birliği TT'ye Karşı Kampanya Başlattı!

Arama ve tarama güzel şeyler...

• Kusura bakmayın arkadaşlar biraz gözden geçirmiştim fakat yeterince iyi bakamamışım. Sanırım arama yaptığım kriterler yanlışdı... Diğer konu başlığından devam edilebilir. Tekrar özür :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.