Şimdi Ara

Spider-Man: Into the Spider-Verse'ün ikinci fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony Pictures, merakla beklenen yeni animasyon filmi Spider-Man: Into the Spider-Verse'in ikinci uzun fragmanını yayınladı. Into the Spider-Verse, özgün animasyon stili ve ilginç hikayesiyle oldukça etkileyici görünüyor.

Spider-Man: Into the Spider-Verse, Marvel çizgi romanlarının farklı Örümcek-Adam'larını bir araya getirecek. Brooklyn'li yarı siyahi yarı hispanik bir genç olan Miles Morales'in hikayesine odaklanılan filmde; Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir ve hatta Spider-Ham bile yer alıyor. Farklı evrenlerin Örümcek-Adam'ları, tüm evrenleri tehdit eden ortak bir tehlikeyi hep beraber önlemeye çalışacak.

Örümcek-Adam denilince akla gelen ilk isim olan Peter Parker, bu filmde orta yaşlı bir süper kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Artık emekliliğe ayrılma vaktinin geldiğini düşünen Parker, genç Miles Morales'e akıl hocalığı yapacak.

Into the Spider-Verse'ün yapımcılığını The Lego Movie ve 21 Jump Street gibi başarılı filmlerle isimlerini duyuran Phil Lord ve Christopher Miller ikilisi üstleniyor. Filmin seslendirmen kadrosunda ise Hailee Steinfeld (Spider-Gwen), Nicolas Cage (Spider-Man Noir), Jake Johnson (Peter Parker), Shameik Moore (Miles Morales) ve Liev Schreiber (The Kingpin) gibi isimler yer alıyor.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 14 Aralık'ta vizyona girecek.

• Midem bulandı, gözüm kanadı, kulaklarım sağır oldu. Bu ne facia bir konsept ve fragmandır. İlk defa bir filmin gişede çakılmasını diledim.

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Sen en iyisi bir doktora görün kardeşim buna sanat diyorlar, hatta psikiyatriste.
  • eğlenceli ve değişik olmuş. Örümcek hayranlarının sevmemesi normal ama takıntılı olmayanlar için güzel bir şeye benziyor. örümceeek gorkdun mu
  • Birazcık değişik olmuş Spiderman severim ama bunu pek beğenmedim gibi

• Bu paralel evrenler muhabbeti hiç bitmeyecek :)

• Türk tarihinde 100 lerce kahraman var 1 tane animasyon filmi yapamadık keloğlan dışında adamların hayal mahsulü bücük adamı asırlarca devam edecek bu gidişle

• güzel bir animasyon filmi, diğerlerine göre görselliği çok daha iyi..
  • En soldaki küçük kız hangi evrendenmiş, kimmiş??
  • İsmi gwen stacy Spider abimizin ilk aşkıydı bizim dünyamızda Bizim dünyamızda örümcek adam bu kızı kurtaramadı öldü kız. Bu kız büyük ihtimal bizim dünyamızdaki Stacy nin başka dünyada örümcek güçleri kazanmış hali?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

İsmi gwen stacy Spider abimizin ilk aşkıydı bizim dünyamızda Bizim dünyamızda örümcek adam bu kızı kurtaramadı öldü kız. Bu kız büyük ihtimal bizim dünyamızdaki Stacy nin başka dünyada örümcek güçleri kazanmış hali?
    Resimdeki en soldaki anime tipli kızdan bahsediyorsun değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikeee

Türk tarihinde 100 lerce kahraman var 1 tane animasyon filmi yapamadık keloğlan dışında adamların hayal mahsulü bücük adamı asırlarca devam edecek bu gidişle
    Hangi çocuk " ben keloğlanım " " bana keloğlan oyuncağı al " diye bağırır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 津波

Resimdeki en soldaki anime tipli kızdan bahsediyorsun değil mi?

Alıntıları Göster
    SArışın genç kızdan bahsediyorum.
  • quote:

En soldaki küçük kız hangi evrendenmiş, kimmiş??
    Peni Parker, Earth-14512'den.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

SArışın genç kızdan bahsediyorum.

Alıntıları Göster
    O zaten yazıyor konuda. Spider-Gwen. Aşağıda cevabı vermişler.

Teşekkürler @Johan Elmander
  • quote:

O zaten yazıyor konuda. Spider-Gwen. Aşağıda cevabı vermişler.

Teşekkürler @Johan Elmander

Alıntıları Göster
    Daha detaylı bilgi şurada.

https://geekyapar.com/konular/cizgi-roman/marvelin-yeni-serisi-spider-gwen-ile-ilgili-kafanizda-olusmus-olabilecek-5-kritik-soru-ve-cevabi/

• Valla ne yalan söyleyeyim farklı evran muhabbetini bu animasyonla öğrendim

Bana farklı geldi. Tabii ki de izleyeceğim. Aralarındaki atışmalar komik olacaktır. Hikayeden birşey beklemeye gerek yok. Bi animatrix derinliği olamayacağı için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.