Şimdi Ara

^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.141
Cevap
101
Favori
1.421.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • unocular imzayı eklersek farkımız belli olsun. ben ekledim
  • Eywallah hoşbulduk :D uğrarım arasıra ben de buraya :D
  • modifiye uno 07

^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^

^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^

^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^

• 99 uno var bende sis yerleri kapalı hala
    açtırıcam ama burada sisler pahalı gibi geldi
    satılan bir site biliyor musunuz?
  • arkadaslar bu hafta uno 60s imi sattım .yerine 70S mi ? 70SX İE mi? her 2 aracında artı ve eksilerini belirtir misiniz ? tesekkürler !
  • arkadaslar mrb bende yenice geldim forma bende97 1.4 sxie var sehir ici 220 ytl yakıyor tup taktıracam verim alabilrym tecrubelerinizden yararlanmak istiyorum tup takılınca yakıt nekadara duser ve tup nekadara patlar bana
  • selam arkadaslar bende yeni sayılırım.gecen hafta aldığım 98 model karburatorlu unoma aldesa marka lpg taktırdım.henuz yeni.cekişte hissedilir bi düşüş var ama cok gormemek lazım.biraz yol yaptıktan sonra izlenimlerimi sizle paylaşcam ki tüp taktırmak isteyen arkadaslara faydamız olsun.
    bu arada imza süper olmus yapanın eline sağlık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: slhztrk

arkadaslar mrb bende yenice geldim forma bende97 1.4 sxie var sehir ici 220 ytl yakıyor tup taktıracam verim alabilrym tecrubelerinizden yararlanmak istiyorum tup takılınca yakıt nekadara duser ve tup nekadara patlar bana

gruba hosgeldin tabi alırsın.

en az 120 ye düser kilometrede tüketimin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Denizciks

99 uno var bende sis yerleri kapalı hala
    açtırıcam ama burada sisler pahalı gibi geldi
    satılan bir site biliyor musunuz?

gittigidyor.com da vardı 45 ytl tanesi ben parçacıda 40 almıştım
  • tesekkurler dostum grub harbi guzel olmus gelcek hafta sonu taktıracam brc marka tupu ve sizinle paylasacagım insallah 120ye falan duser yakıtım
  • ustad kaca patlar bu brc mikserli lpg benim araca
  • selam arkadaşlar

bende yeni üye oldum, bende 2000 model 1,4 70 s uno var. yaklaşık 2 sene oldu alalı, tüpünü kendim taktırdım, brc marka, arabanın perfonmansından çok memnunum, km. de yaklaşık 0,11 / 0,13 ytl arası yakıyor, belki inanmayacaksınız ama şehirlerarası 0,085 (eski para 85.000 tl) yaktı, ankara konya arası ortalama süratım 100 km idi. araba hakkında biraz araştırma yaptım, uno lar çukurları kasisleri hiç sevmeyen tipte araçlar, (yaklaşık 1 ay önce amörtisörlerin 4 ünüde değiştirdim, ön amörtisörlerim kilitlenmiş artık çukurlar yüzünden) fren mesafeleri gerçekten çok uzun, bazı arkadaşların dediği pireyi deve yapan bi araç, amma hızlanması çok iyi hani derler ya köpek gibi gidiyo diye aynen öyle , sabahları tek maş da çalışıyor, kışın (ankara'nın) o soğuklarında geceden gazda unuttuğum halde bile tek marşda çalışıyor, şehir içi trafiğinde çok ideal, çoğu arabaların giremediği yerlerde sadece uno var, kıvrak bi araç hatayı affedebiliyor kıvraklığı sayesinde, benim gibi iri bi insan için bile ( boy 1.82, kilo 110 içi ideal ölçülerde geniş, çok dik yokuşlarda ( cinnah caddesi gibi) bence yığılma yapmıyor ama nedense daha az eğimli yokuşlarda yığılıyor arabam ( saçma ama gerçek), ben bu arabayla gaz da iken ümitköy yolunda 160 bastım ama korktum (ALLAH dan arabanın yanda kanatları yok) titreme yoktu arabamda, zaten bakımlarını hiç ihmal etmem yapabilirsem kendim yaparım, örneğin su hortumlarını hepsi çürümüştü, kendim değiştirdim çok basit, ilgilenen arkadaşlara anlatabilirim. kısacası ideal bir araç ben memnunum.

yalnız bu aralar ön taraftan bi uğultu geliyor, sorun aks bilyalarında kısmetse yarın değiştircem, birde amörtisörler yeni olmasına rağmen arka taraftan en ufak bi çıkurda bile ses geliyo, dedim ya bu arablar çukurları hiç sevmiyor diye,

tüp taktırmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem brc taktırın ve gazınızı hep aynı yerden alın farkı göreceksiniz, ben sadece opet den ve hep aynı bayide alıyorum. aracınıza yüksek perfonmanslı yağ koyun, her üçüncü yağ değişiminde motorun içindeki kurumu temizleyen bir sıvı var, 3. yağ da yağı değiştirmeden önce bu sıvıyı koydurun motor temizlenir ve yeni yağla yola devam edersiniz inanın motora etkisi çok büyük. benim bildiklerim bu kadar sorusu olan arkadaşlara bilgim dahilinde yadım edebilirm saygılar

• meraba
    sorun eksozdan kaynaklanıyo. eksoz borusunun motora birleştiği yerde gevşeme yada vida tepesinin kopması gibi bi durum. devir yükselince motorun sarsıntesından kaynaklanıyo.yaptırmazsan bi süre sonra 1500 gibi düşük devirdede duymaya başlarsın. ustaya git 5 dakikalık iş sorunu çözer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: salim1

meraba
    sorun eksozdan kaynaklanıyo. eksoz borusunun motora birleştiği yerde gevşeme yada vida tepesinin kopması gibi bi durum. devir yükselince motorun sarsıntesından kaynaklanıyo.yaptırmazsan bi süre sonra 1500 gibi düşük devirdede duymaya başlarsın. ustaya git 5 dakikalık iş sorunu çözer.

selam salim1, benim uğultu sorunu vites boşdayken oluyor, daha önce kış lastikleri vardı o yüzden sandım ama değilmiş, bir gün bi akrabam bindi arabaya biner binmez aks bilyaların bozu uğultu bu yüzden dedi.
  • Bilmeyenler için imzamızı ekleme:

Altta ki kodu kopyalayınız
    Profilinize girip imza paneline tıklayınız
    Kodu bu bölüme yapıştırınız.

[b][color=#3333FF][center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_13521699/mpage_1/key_/tm.htm]Fiat Uno Fan Club[/link] 
    [image]https://store.donanimhaber.com/71/97/ae/7197aed052acf222fec8a71cccd95cf0.gif[/image][/center][/color][/b]

Bölümümüz baya güzelleşmiş yeni arkadaşlar hoşgeldiniz.

Site öneriniz için teşekkürler pashamm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizciks -- 2 Temmuz 2007; 12:08:12 >
  • süper oldu be..... sağolasın.
  • benim uno'm 96 model 70 s.şehiriçinde 120 şehir dışında 100 yakıyorum(lpg ile).dm2006 abimizin dediği gibi alt takımlar çok sorunlu.tam bir şehiriçi arabası.o kadar kullanışlıki en dar sokaklarda bile o kadar rahat ediyorsunuzki.ayrıca kesinlikle park sorunu yok.hele birde aracınız lpg li ise yakıt derdiniz de olmaz.ben uno'mu seviyorum
  • bu arada imzamız da süper olmuş.
  • daha önce bahsetmiştim.aracım komple bakımda diye.bu bakımdan önceki resmi.yakında bakımdan sonraki resmini de koyacağım Allah nasip ederse.
     ^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^
  • ilk resim:kendi imalatımız marşpiyel
    ikinci resim:boyadayken...
    üçüncü resim:yeni jantlarım

^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^

^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^

^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.