Şimdi Ara

Samsung reklam amaçlı ücretsiz Galaxy S9 dağıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Akıllı telefon pazarında rakiplerin birbirleri ile ürün mücadelesi yanında reklam mücadelesi yaptığını da görüyoruz. Özellikle Apple’ın yeni iPhone tanıtımları sonrasında Samsung ve Huawei gibi rakiplerden ilginç ataklar geliyor. Samsung şimdi farklı bir çalışmaya imza attı.

İlginç mekân seçimi

Hatırlanacağı üzere Huawei firması iPhone XS sırası bekleyen müşterilere taşınabilir şarj istasyonu dağıtarak Apple’a gönderme yapmıştı. Samsung ise bedava Galaxy S9 dağıttı ancak farklı bir yerde.

[bkzdh=103743]

Yeni reklam çalışması için Hollanda’ya giden Samsung’un hedefi oldukça ilginçti. Bu ülkede küçük köylerden birinin ismi Appel. Yani Apple. Firma bu köyde yaşayanlara Galaxy S9 hediye ederek insanların düşüncelerini kayda almış.

Doğrudan isim üzerinden gönderme yapılan çalışmada köyde yaşayan bir Apple kullanıcısından yardım alınmış. Köyün 312 hanesinden 50 tanesine hediye edilen Galaxy S9 sonrasında insanlar ile röportaj yapılmış.

Samsung mümkün olduğunca çok insana Galaxy S9 serisinin yeteneklerini anlatmak için bu tür çalışmalar yaptığını ifade ediyor. Yine de bu tür reklamların Apple’ı hedef aldığını düşünen çok kişi var.

• Buraya da bekleriz samsunghttp://elmali.bel.tr :)

• Aynısını burada yapsalar bir daha ki gelişlerinde telefonu sattığım kişiye götürürüm onları :):):):):)

• Türkiye'de de bir köyün adını Apple olarak değiştirip oraya taşınalım forum olarak :)

• Bence Apple de Samsung'a inat Türkiye'deki Samsun halkına iPhone Xr bilmem ne dağıtsın!O

• Bizim köyde telefonlar çekmiyor.

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Şaka maka iyi fikir hocam. (Ciddiyim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "bu kez ismi Apple olan bir Avrupa köyünde"

Köyün ismi Apple değil. Appel.

Ekrem71 yine de öyle olsun diye hayal ettiği için...
  • Samsun'da da iphone xs max dağıtmalılar herkese göreve çağırıyorum ona göre bilet alacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satmayınca ürünler napsınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada beleş mesir macunu dağıttırlar millet kazana düştü. S9 dağıtsalar köyü darmaduman ederlerdi :D

• Çok gereksiz hareketler bunlar ya 1 hafta konuşulur sonra unutulur.

• Apple da samsun'da afyon dagitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Apple da samsun'da afyon dagitsin.
    Xiaomi de afyonda mi dağıtsın

• Hollandalıya telefon fiyatları dokunmuyordur zaten burada dağıtın da sevaba girin hiç olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Xiaomi de afyonda mi dağıtsın

Alıntıları Göster
    Gboard bile iPhone yazınca otomatik olarak afyon diye çeviriyor ben napayım

• Bari fakir bir ülkede dağıtsaydınız madem pr yapacaksınız kişi başı milli geliri 50k usd olan bi ülkede dağıtmayın ulan
  • Reklam stili bile Google çakması iken gidip Apple a laf atmak komikmiş...
    Dediğimi anlamayanlar Pixel 2 reklam serisine baksın

• Şu anda Elma Dağı' na çıktım Galaxy S9 umu bekliyorum sevgili Samsung. Hadi bir güzellikte döviz kuru altında ezilmiş şu fakir tüketicilere yap be...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.