Şimdi Ara

Bu nasıl olur yawwwww

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

853.119.083

adsli kapatıp açtım

saat 19:59 kota kontrolü

999.574.007

dosya indirimi yapılmadı sadece sitede geziniyorum o kadar sadece 19 dk da bu kadar olursa bu 4 GB 1 haftada dolar bu nasıl nane bu nasıl limon

• Kota güncellenmesi benim bildiğim günde en fazla iki kere yapılıyor hatta bazen 3 günde bile güncellenmiyor.
    Kotanın güncellendiği saat aralığına belki bakmalısın
  • sanırım adsl i kapatıp açınca değer okuyorhttp://adslkota.ttnet.net.tr/adslkota/login.jsp burası

şimdi adsl i kapatmadan önce 54 mb lık dosya indirdim rapid tıkandı ve adsl i açıp kapattım sonra birdaha adsli kapatıp açtım ve tekrar 54 mb lık dosya indirdim. Sonra dosya indikten sonra 1-2 saat sonra sadece nette gezdikten sonra saat 19:40 da kota ölçtüm ve 853.119.083
    çıktı 19 dk sonrada adsl i kapatıp açtım maşallah 999.574.007 bu çıktı hadi bunun içinde 54 var desek eee o zamanda 2 saatte sadece nette gezmekle msn açmaya çalışmakla yaklaşık 86 mb mı gidiyor yani ....

@æ@ Gentilemania

nasıl yani saat aralığı derken ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kircshoff Maxwell -- 12 Nisan 2007; 20:15:38 >

• bu Mart ayından beri bir şey var, çözemedim gitti hala. Birden bir kotalar doluyor, önceden sadece webde gezinsem bir şey indirmesem 20-30MB yerdi (6-7 saat) şimdi ise 50-60MB oluyor. Bu işte bir bit yeniği var ama çözemedim gitti.
  • telefom hile mi yapıyor yoksa ?
  • Telekomun kotalı internet saçmalığı yüzünden millet paranoyak olacak. Artık baytların hesabını yapmaya başlayacağız
  • ilk gün başladı bende acaba kaç oldu diyip duruyorum kendi kendime
  • son gelen kayıt zamanlarını kontrol etmelisin senin her modem kapatıp açmanla kayıt zamanları farklı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.