Şimdi Ara

Apple Watch 4'e talep yüksek: Compal da seri üretime başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple sattığı akıllı saat sayısını gizli tutmayı tercih eden bir şirket. Özellikle de en çok satan akıllı saatin Apple Watch olduğu söylenirken, şirketin satış rakamlarını neden açıklamadığını tam olarak bilemiyoruz. Gelen haberler Apple Watch Series 4'ün de aynı ivmeyi sürdürdüğünü gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Zeiss ilk tam kare dijital fotoğraf makinesini duyurdu: ZX1
    Yayınlanan raporlara göre yeni Apple Watch Series 4'e olan talep, Apple'ın bu talebi karşılamasına yardımcı olması için bir başka üretici aramak zorunda kalmasına neden olacak kadar güçlü. Daha önce Apple Watch'un ana üreticisi Quanta Computer'dı. Ancak yüksek talep nedeniyle Quanta'nın maksimum üretim kapasitesine ulaşması Cupertinolu teknoloji devini harekete geçirdi.

Compal da Apple Watch 4 üretimine başlıyor

Apple, ikinci üretici olması için Compal Electronics ile temas kurdu. Endüstri kaynaklarına göre Compal, 2018'in Kasım ayında seri üretime başlayacak. Apple daha önce hem Quanta hem de Compal ile çalışmıştı bu yüzden tekrar bu iki şirketle yola devam etmesi sürpriz olmadı. EKG özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Apple Watch Series 4, 21 Eylül itibariyle piyasaya sürülmüştü.

• Şarj problemini aşsalar iyi aletler de.

• Boşuna demiyoruz. Sektörün lideri belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz daha kullanisli hale getirilirlerse is yapar akilli saatler..

• 2017 nisanda aldığım watch2 42mm saatim pili az götürüyor diye çekmecemde çürüyor yakında sonsuz deşarj moduna girecek 7sene önce aldığım geçenlerde kutusunu açıp şarj edemediğim ipod gibi her şeyde yenilik diyorlar da pillerde inovasyon bekliyoruz artık zamanı geldi geçiyor öncekinden daha tasarruflu pil tüketen a12 işlemciler daha az pil harcayan çipler blah blah kurtarmıyor artıkın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 29 Eylül 2018; 0:59:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklamı iyi döndü. Bunun ekmeğini yiyecek tabi.

• Obez amerikada talep görmedi normal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorun hep aynı, Pil meselesi.
    Güneş enerjisi verimliliği çözülürse, çare solar panel de.

• Şarjı bir ay gitmedikten sonra kimse gidip 500 dolar bayılmaz yani amacı saat kullanmak olanları kast ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple Watch işime yarıyor ama son zamanlarda bluetooth özellikli Casio Edifice'lere bakıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.