Şimdi Ara

Apple AirPods'a sağlam rakip geliyor: Samsung Buds

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi'ne (EUIPO) "Samsung Buds" için bir ticari marka başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. İlk olarak SamMobile isimli internet sitesi tarafından tespit edilen ticari marka, Samsung'un yakın gelecekte yeni bir çift kablosuz kulaklık çıkarabileceğini gösteriyor.

Ayrıca Bkz.iPhone XR'ın üretiminde sıkıntı yaşanıyor
    Samsung Buds, Güney Koreli teknoloji devinin ilk kablosuz kulaklığı olmayacak. Şirket daha önce Gear Icon X markası altında bir kablosuz kulaklık çıkarmıştı. Ancak Samsung'un ‘Gear’ markasını sonlandırmaya çalıştığını biliyoruz. Hatta firma bu konudaki ilk adımı yeni akıllı saatini Galaxy Watch markası ile piyasaya sürerek atmıştı.

Galaxy S10 serisi ile birlikte tanıtılabilir

Samsung'un kablosuz kulaklığı Apple AirPods ve Huawei'nin yakında çıkaracağı FreeBuds 2 Pro'ya rakip olarak gelecek gibi görünüyor. Şu an için Samsung Buds'ın ne zaman piyasaya sürüleceği belli değil ancak 2019'un başlarında muhtemelen Şubat ayında yeni Galaxy S10 serisi ile birlikte tanıtılabileceği tahmin ediliyor. Şüphesiz ki önümüzdeki günlerde konuyla ilgili daha fazla somut bilgiye sahip olacağız.

• Ben her zaman slikon uclu kulaklık takıyorum hocam. Mecbur kalıp birkaç defa apple'ın kablolu kulaklığını takmak zorunda kaldım ve hiç alışamadım. Slikon uçlu kulaklıklara alıştıktan sonra bunları takamıyor insan.

Bahsettiğim slikon uçlar bunlar hocam. Kulaklığın başını bundan yapsalar ve kutudan S-M-L boyutunda slikon uçları çıksa herkes rahat eder bence.
  • Apple airpods kadar iğrenç ve saçma bir tasarım olamaz. Hem iğrenç gözüküyor hem de kullanışsız, sert plastik olduğu için kulağa tam oturmuyor ve düşebiliyor.

Edit: Apple'ın cihazlarını severim ama aksesuarı için aynı şeyi düşünmüyorum. Pahalı ve kalitesiz oluyorlar.

Şuna bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 25 Eylül 2018; 20:35:52 >

• Samsung kulakliklarin tek dezavantaji kulagin icine giriyor olmasi airpodslar gibi belli etmiyor kendini. Bu da sizi bisiklet surerken suruculerin kulaklik takip takmadiginizi anlayamamasina sebebiyet veriyor. O yuzden airpods iyi bu tarz spor yapanlar icin. Ama tabii level u pro cok daha iyi. Batarya suresi, ses kalitesi cok iyi ve fark edilebiliyor. Ustelik 2 kulakligi miknatistan ayirinca telefon cevaplama yapabiliyordunuz eliniz kulaginizda tus aramaniza gerek kalmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Samsung kulakliklarin tek dezavantaji kulagin icine giriyor olmasi airpodslar gibi belli etmiyor kendini. Bu da sizi bisiklet surerken suruculerin kulaklik takip takmadiginizi anlayamamasina sebebiyet veriyor. O yuzden airpods iyi bu tarz spor yapanlar icin. Ama tabii level u pro cok daha iyi. Batarya suresi, ses kalitesi cok iyi ve fark edilebiliyor. Ustelik 2 kulakligi miknatistan ayirinca telefon cevaplama yapabiliyordunuz eliniz kulaginizda tus aramaniza gerek kalmiyor.
    Bisiklet süren adamın airpods la ne işi olur hocam

Bu kulaklıklar önemli olan zaten kulağın içine girmesidir. Ha siz normal dandik Apple kulaklıkları beğeniyorsanız zaten bu tarz kulaklıklar size gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Düşme falan yok, 3 ay boyunca günaşırı 1,5 saatlik koşu ve tempolu yürüyüşte kullandım, düşmeyi bırak varlığını bile unutuyorsun. Apple’ın ürettiği en kullanışlı ve konforlu üründür. Ben de gereksiz diyordum, aldım, kullandım ,yanıldığımı anladım. Yerli & yabancı Kullanıcı yorumlarını okuyun :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok güzel ama fiyatı aşırı pahalı hala alamadım ya bi AirPods

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Apple airpods kadar iğrenç ve saçma bir tasarım olamaz. Hem iğrenç gözüküyor hem de kullanışsız, sert plastik olduğu için kulağa tam oturmuyor ve düşebiliyor.

Şuna bakın

Şirinlerin saç kurutma Makinesi o hocam. Apple şirinler için üretti ama iyi bir çocuk olmadıkları için şirinler onlara gözüküp kulaklık pardon saç kurutma makinesi satın almadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 25 Eylül 2018; 20:2:27 >

• stanco kullanıcısına yanıt
    Ben her zaman slikon uclu kulaklık takıyorum hocam. Mecbur kalıp birkaç defa apple'ın kablolu kulaklığını takmak zorunda kaldım ve hiç alışamadım. Slikon uçlu kulaklıklara alıştıktan sonra bunları takamıyor insan.

Bahsettiğim slikon uçlar bunlar hocam. Kulaklığın başını bundan yapsalar ve kutudan S-M-L boyutunda slikon uçları çıksa herkes rahat eder bence.

AirPods'u diş fırçasına benzetip artı aldım, oley

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 25 Eylül 2018; 21:37:43 >
  • Airpods benim kulağıma tam oturuyor ve düşmesinin imkanı yok. Kötü durduğu da yok. Ses kalitesi de zamzungundan bir milyon kat daha iyi olduğu düşünülürse...

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

AirPods'u diş fırçasına benzetip artı aldım, oley
    Oley
    Şimdiye kadar 64749 artı oy almışsınız. Forumda en çok artı oy alan 3. kişisiniz.

Edit: Seni severim o yüzden mesajı editledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 25 Eylül 2018; 20:42:53 >

• anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Neden ki :)

Taç tipi kulaklıkları sevmiyorum, hem başımda ağırlık hissediyorum hemde kulaklarım yanıyor bir süre sonra.

icon x almaya karar vermiştim ancak tehlikeli olduklarını fark ettim o yüzden level u pro aldım.

airpodslar en küçük kardeşimde var, koşu yapıyor o da. ses kalitesi bence çok başarılı.

Bunları size yazdım ama umarım daha önce gördüğünüz, sesini duyduğunuz şeylerdir
  • Bay Robot kullanıcısına yanıt
    hocam apple da hisseniz yoksa ifanlığın hiç gereği yok. tarafsız değerlendirmeniz lazım.

ses kaliteleri iconx le aynı, yüksek düzey ses kalitesine odaklanan kişiler bile aralarındaki farkı anlayamaz.

elimden ne sony noise cancelling hifi ler, hi-res ler vs geçti, sayısını dahi hatırlamıyorum.

kulaklık kalite olarak benim için çok önemli. tabii ucundaki cihazında önemi var.

çoğusu bilmez ama müzik dinlemek benim için öyle bir keyif ki nokia n91 modelini ilk çıktığında almıştım. walkman,diskman vs saymıyorum

Yani bu konudaki tecrübeme güveniyorum ve leş,laş,luş yazınızı mantıklı bulmuyorum. haa tabii bu airpods ya da iconx iyidir değil aynılar ses kalitesi olarak, sadece tasarımsal anlamda değişimler mevcut.

o da kişilerin yaşam tarzına göre iyi/kötü olarak değişmekte.
  • Ses kalitesi olarak ben kıyaslama yapamayacağım fakat rahatlık konusunda bana göre çok başarılı. Zira ben kulak içi kullanamıyorum, slikonlar rahatsız ediyor. Bu sebeple gerek tüm Apple ekosistemi ile uyumu olsun gerekse kulakta rahatlığı olsun bence çok başarılı. Ses olarak iconx modelleri daha iyi olabilir kulakiçi oldukları için fakat diğer konularda Airpods daha üstün bence.
    Bende silikon uçlu tıkaç gibi tıkamasını sevmiyorum devamlı rahatsız ediyor psikolojik belki de bilmiyorum ama çok denedim geçmedi.

Taç kulaklıklarda kafamı sıkıyor gibi geliyor. Bunun psikolojik olduğuna inanmıyorum hakikaten kafam büyüktür.

En iyisi ya eski tip Sony walkmen tipi kulaklık yada apple earbuds tipi kulaklık ki daha iyi tutup daha iyi ses veriyor Apple.

Bu arada çok büyük taç kulaklıklar var yatarken kafamda ağırlık yapmadığı sırada kullanabiliyorum ama devamlı olmaz ses yalıtımı var onun hem aktif hem pasif. Gerçek hayatta etrafı duymazsan ezilirsin bile belli olmaz.

• gun kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle duz kulalklik en krali digerleri igrenc bitane aldim amazondan iade edicem geri kulakta max 2 dakka durmuyor

• Kulak içi kulaklıkları sevmiyorum aplenin kulaklıkları yüksek ses konusunda hiç başarıdı değil kalite olarak bence aliexpreteki 10 15 dolarlık kablosuz kulaklıklarla aynı kalitede bizzat denemiş biri olarak söyleye bilirim ama yinede aplenin kulaklık tasarımlı benzer kulaklıklar alıyorum... diğer firmalardanda umarın bu tasarımı kopya çekip çıkartırlar benim için tadından yenmez ozaman

• quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Neden ki :)

Taç tipi kulaklıkları sevmiyorum, hem başımda ağırlık hissediyorum hemde kulaklarım yanıyor bir süre sonra.

icon x almaya karar vermiştim ancak tehlikeli olduklarını fark ettim o yüzden level u pro aldım.

airpodslar en küçük kardeşimde var, koşu yapıyor o da. ses kalitesi bence çok başarılı.

Bunları size yazdım ama umarım daha önce gördüğünüz, sesini duyduğunuz şeylerdir
    Vay be kulaklık bile ne kadar önemli olmuş ki umarım gördüğünüz kullandığınız şeylerdir diyorsunuz :))

Ciddi anlamda kulaklık bilgim vardır çok farklı kulaklıklar da kullandım şuan a kadar gördüğüm en iyi telefon kulaklığı tartışmasız HTC One m8 harman kardan edition telefonumdan çıkan kulaklıkta. (para verilip alınan demiyorum) Apple earpods dahil 2 sene ip7 kullandım şuan Huawei p20 kullanıyorum(içinden çıkan kulaklık earpods formatında ve gerçekten kaliteli değil)

Slikon formatını sevmiyorsanız ki Slikon harici kulaklıklar dışarı çok ses vermekte ve yanınızdakini rahatsız etmektedir.

Arkadaş da ver airpods sert müzikler dinler çok rahatsız edici özellikle toplu taşıma da yanında seyahat edenler için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gun kullanıcısına yanıt

Ben bu tip kulak içi kulaklık kullanıyorum hocam.
  • iyi de airpods çok kötü kulaklık

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.