Şimdi Ara

Gümüş renkli Huawei Mate 20 çalışırken görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Huawei'nin Mate 20 Pro ile birlikte tanıtması beklenen modeli Mate 20 çalışırken görüntülendi. Weibo tarafından yayınlanan kısa videoda cihazın tasarımı ortaya çıkıyor. Yeni Mate 20 serisi 16 Ekim tarihinde Londra'da düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak.

Su damlası çentik, Leica kamera

Yayınlanan video ile birlikte Huawei'nin su damlası çentik modeline Mate 20'de de yer verdiğini görüyoruz. Huawei, Mate 20 ince kenar hatlarına ve su damlası çentiğinin içerisinde selfie kamerasına yer vermiş. Cihazın arka tarafında ise Leica marka kamera sensörleri bulunuyor. Parmak izi tarayıcısı ise kameranın hemen alt tarafına konumlandırılmış. Mate 20'nin videoda görülen gümüş rengine sahip modelinin haricinde siyah, mavi ve yeşil renk seçeneklerinin de tanıtılması bekleniyor. Videodaki cihazın Mate 20 olup olmadığı ise henüz firma tarafından doğrulanmadı.

• Zamanla çirkinleşti akıllı telefonlar. Tasarım işi Samsung, Sony ve HMD'nin bazı cihazlarında güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Zamanla çirkinleşti akıllı telefonlar. Tasarım işi Samsung, Sony ve HMD'nin bazı cihazlarında güzel.
    Sony'nin, o çerçeveleri kalın diye kimsenin beğenmediği cihazları çok yakışıklıydı.

18:9 cihazları bana pek çirkin geliyor.
  • Kamera kısmı çok kötü gözüküyor.
  • mate 10 ne kadar güzel bir cihazdı ya, şu arka tasarım bence pek hoş olmamış keşke daha estetik bir yol seçselermiş
  • bari üçgen prizma şeklinde yapsalarmış bune böyle arkası çok kötüş olmuş
  • Eski telefonlarda tasarım vardı , şimdi ise hiçbirşey kalmadı. Tamamen ekrandan oluşuyorlar

Gümüş renkli Huawei Mate 20 çalışırken görüntülendi
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Yeni tasarım dili çok itici geliyor bana.
  • En az 3-4 yıl bu seviye telefonlara sadece bakarız.
  • Çok hoş görünüyor ama para yok
  • Önceden şu telefon arkadan bunu andırıyor. Önden şunu andırıyor derdik. Şükürler olsun gerek kalmadı tüm telefonlar aynı oldu. :D
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Ciddi olamazsınız...
  • Ne yapmalarını bekliyorsunuz anlamıyorum. Samsung gibi yukarıyı aşağıyı kapatınca "Samsung çakması, o çerçeveler ne", çentik koyunca "ıyy çentik", ekran çerçeve oranını düşürüyorlar "tasarım kalmadı her yer ekran oldu", kamerayı değiştirmişler kare yapmışlar kimsenin yapmadığı gibi "o ne be üçgen olsaydı" diyorsunuz. Güzel çalışan, rağbet gören bir tasarım ki herkes kopyalıyor.

Yorum yok yani.
  • gelmiş geçmiş en muhteşem cihaz.
  • Kablosuz şarj olur mu?
  • SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Oppo Find X'e bakmanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
  • seco917 kullanıcısına yanıt
    Ona da mekanizması bozulur çöp olur diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Ciddi olamazsınız...
    Ciddi olmasam bir yerlere smiley iliştirirdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.