Şimdi Ara

Spider-Man PS4 oyun fiyatına büyük zam!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
5.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Insomniac Games tarafından PlayStation 4'e özel olarak geliştirilen Marvel's Spider-Man'in çıkışının üzerinden henüz 2 hafta geçmesine rağmen oyuna büyük zam geldi.

Spider-Man PS4 fiyatına 200 lira zam

Oyunun standart sürümünün fiyatı 299 TL'den 469 TL'ye, dijital deluxe sürümü ise 339 TL'den 539 TL'ye çıktı. The City that Never Sleeps ek paketi ise 89 TL'ye satılıyor.

Marvel's Spider-Man, çıkış yaptığı ilk üç günde God of War'un rekorunu kırarak 3.3 milyon adet satış ile en hızlı satan PS4 özel oyunu olmuştu. 7 Eylül tarihinde çıkan oyuna gösterilen büyük ilgi, ülkemizdeki fiyatlarına olumsuz olarak yansıdı. 

Oyunun diğer ülkelerdeki PSN fiyatlarına baktığımızda Türkiye'deki satış fiyatının en pahalı fiyat olduğunu görüyoruz. Endonezya'da 280 TL'ye satılan oyunun ABD satış fiyatı ise 377 TL'ye denk geliyor. Yakın zamanda çıkacak olan Red Dead Redemption 2, diğer ülkelere göre en ucuz Türkiye'de satışa sunuluyor. Ön sipariş fiyatı 299 TL olarak belirlenen oyunun ABD fiyatı 377 TL. 26 Ekim tarihinde çıkacak Red Dead Redemption 2'nin ve diğer AAA oyunların Türkiye fiyatlarına zam gelebilir.

• Ondan sonra çıkar korsana hayır derler, bırak Allah aşkına! Valve çıktı adam gibi açıkladı, döviz zammı yansıtmayacağız dedi, Sony Türkiye 50 yıl oldu Türkiye'ye özel fiyat sunmayı beceremedi, zamanında dolar fiyatının TL karşılığından bile çok daha pahalıya satıyorlardı, hala pahalı. Allah aşkına dükkanı kapatın defolun gidin ne halta yarıyorsunuz belli değil. Bunun açıklaması da şu psikolojide olacaktır muhtemelen:
    Geçen sene Amerika'dan getirdiğim AMD işlemciyi garantiye göndermek istedim, İstanbul ofisinden uluslararası garantimiz yok cevabı geldi, Intel'in uluslararası garantisi olduğunu ve onların neden sunmadığını sordum, aldığım cevap şu... "Onlar bu finansı nasıl çözmüşler biz hala anlayamıyoruz", ve bu cevabı veren ismini veremeyeceğim yetkili bir isim. Tek kelime ile rezalet!
    Evet ucuz 1 kereye sistem topluyorsun, geri kalan her şey beleş. İleriye dönük sistem topladın mı parça değişim yaparsın sadece.

20 saatlik deneyim için 479₺ bir oyuna asla para vermem. PC'de 180₺ ye online oynamak için ekstra ücret vermiyorsun.

sığır kim belli oluyor. Sığırları iyi yoluyorlar.
    Birkaç yıl öncesine kadar 120 TL'ye çıkıyordu ya bu oyunlar. 120 Tl'ye çıkıyorlardı ve zaman geçtikçe ucuzluyorlardı. Dilim kopaydı da pahalı demeseydim. Şimdi Euro şuan 7,4 TL. 60x7,4=444 TL. Bu kurlar artmaya da devam edecekler. Çünkü düşmesi için bir sebep yok ortada. En ufak siyasi veya başka tür bir krize, gerginliğe bakar. Böyle giderse PSN TR falan kapanır mı acaba onu merak ediyorum.
  • Gelsin tabi zam,hep bizi kıskandıklarından oluyor bu..Amerika fiyatını tl çevirip neden koydunuz ki aynı oranda kazanıyormuşuz gibi yakın gösteriyorsunuz birde. 299 du abd 377 cokta bi fark yok mu demeye getiriyorsunuz amacınız ne ?

• Şu 1 haftada Store'daki neredeyse her şeye 2 kata varan zam geldi. Allah belasını versin, oyun oynamak bile haram bize...
  • Sadece bu oyuna zam gelmedi birçok oyuna geldi eksik haber yapıyorsunuz.
  • odu alsaydım keşke.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl rekor Resident evil2 remake de 209 Tlden 399 Tlye yükselmış, iyiki akıllık edip önceden aldım, devir oyuna yatırım devri, al oyunu erkenden sonra unut borsa gibi, zamanı gelince de aç oyna oyunu bitirdikten sonra da en kötü aldığın fiyata sat

• quote:

Orijinalden alıntı: Scaleo

Asıl rekor Resident evil2 remake de 209 Tlden 399 Tlye yükselmış, iyiki akıllık edip önceden aldım, devir oyuna yatırım devri, al oyunu erkenden sonra unut borsa gibi, zamanı gelince de aç oyna oyunu bitirdikten sonra da en kötü aldığın fiyata sat
    Rekor bo4'te hocam, 229'dan 469'a uçtu o. %105 zamla birinci sırada şu an
  • yakında önsiparışler de yüksek fiyattan açar, bir arkadaşımın dediğine göre usa lılar oyunlar ucuz olsun diye tr hesaplarından satın alıyormuş, bu makinelere bölge ayrımi koymak çok mu zor, özellikle ekonomik durumu iyi ülkelere şart bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ha gayret 1000tl ye az kaldı başarabiliriz.

• Cok cok guzel arttırın fiyatı şurda 1000 liraya ne kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zam yok, tamamen psikolojik.

• Şu son zamları gördükten sonra psikolojim bozuldu. Ciddi söylüyorum ekrana bakıyorum ekran bana bakıyor 1 saattir. Şurada tek bir hobimiz vardı onu da çaldılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man PS4 oyun fiyatına büyük zam!

Alnımızda bu yazıyor sanırım??
  • Sony Türkiye ne işe yarar acaba

• Ondan sonra çıkar korsana hayır derler, bırak Allah aşkına! Valve çıktı adam gibi açıkladı, döviz zammı yansıtmayacağız dedi, Sony Türkiye 50 yıl oldu Türkiye'ye özel fiyat sunmayı beceremedi, zamanında dolar fiyatının TL karşılığından bile çok daha pahalıya satıyorlardı, hala pahalı. Allah aşkına dükkanı kapatın defolun gidin ne halta yarıyorsunuz belli değil. Bunun açıklaması da şu psikolojide olacaktır muhtemelen:
    Geçen sene Amerika'dan getirdiğim AMD işlemciyi garantiye göndermek istedim, İstanbul ofisinden uluslararası garantimiz yok cevabı geldi, Intel'in uluslararası garantisi olduğunu ve onların neden sunmadığını sordum, aldığım cevap şu... "Onlar bu finansı nasıl çözmüşler biz hala anlayamıyoruz", ve bu cevabı veren ismini veremeyeceğim yetkili bir isim. Tek kelime ile rezalet!

• Spider-Man farkı
  • Birkaç yıl öncesine kadar 120 TL'ye çıkıyordu ya bu oyunlar. 120 Tl'ye çıkıyorlardı ve zaman geçtikçe ucuzluyorlardı. Dilim kopaydı da pahalı demeseydim. Şimdi Euro şuan 7,4 TL. 60x7,4=444 TL. Bu kurlar artmaya da devam edecekler. Çünkü düşmesi için bir sebep yok ortada. En ufak siyasi veya başka tür bir krize, gerginliğe bakar. Böyle giderse PSN TR falan kapanır mı acaba onu merak ediyorum.

• Eski Türkiye'ye gitmek isteyen? 2 Biletim var.

• bu başkanlık sistemi bir harika dostum!
  • Çok geç olmadan RDR alın arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.