Şimdi Ara

Xiaomi’den akıllı hoparlör ve masa saati bir arada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Geçtiğimiz aylarda akıllı hoparlör segmentine adım atan Xiaomi’den bu kez ilginç bir ürün geldi. Xiaoai Smart Alarm Clock modeli akıllı hoparlör ve masa saatini bir araya getiriyor.

Xiaoai Smart Alarm Clock özellikleri ve fiyatı

Daha önce de Xiaomi’nin akıllı masa saatleri mevcuttu ancak akıllı hoparlör ile entegrasyonu sektörde bir ilki de beraberinde getiriyor. Bu sayede masa saati de sesle kontrol edilebiliyor.

Ayrıca Bkz.Fortnite yayıncısı Ninja ile yanyana olma şansı

Xiaomi’nin kendi asistanını barındıran akıllı hoparlör sesli komutları anlayarak hava durumu, hisse senetleri, haberler gibi pek çok konuda topladığı verileri kullanıcılara aktarıyor. Toplamda 80 adet hatırlatıcıyı da sesinizle kurabiliyorsunuz. Ayrıca 30 farklı alarmı sesli komut ile kurabiliyorsunuz.

Diğer taraftan masa saati akıllı ev aletlerini de kontrol etmenizi sağlıyor. Yine 2000 farklı radyo istasyonunu dinleyebiliyorsunuz. Saat üzerindeki ekran ise sadece zamanı gösteriyor.

Masa saati 1.3GHz hızında 4 çekirdekli bir işlemciden gücünü alıyor. Bağlantı olarak WiFi N, Bluetooth 4.0 şeklinde özellikler yer alıyor. Fiyatı ise 22$ civarında olarak açıklandı.

• 150TL bi akıllı saatim eksikti iyi oldu

• Sesli komut için Google altyapısını kullanıyorsa gayet güzel. Sade tasarımını beğendim.

• Çince'dir o cihaz, Xiaomi'nin kendi yapay zeka asistanı ile çalışacak sanırım.

• Bende bir network hoparlörü var, sayesinde çince öğrendik.

• Hani radyosu? Bu tip ürünlerin olmazsa olmazı radyodur.

• hoporleden ziyade saatin iş yapacagı bir cihaz ..
    bu konuda biraz değişik fikirler gormek isteyenler bence linki izlesin..

https://www.youtube.com/watch?v=qRG-EfweFsE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 22 Eylül 2018; 16:35:46 >
  • Elektrik kesildiğin de saat sıfırlanmıyorsa düşünülebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.