Şimdi Ara

DJ Koh: Galaxy S10 önemli tasarım değişikliklerine sahip olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S10 ile ilgili spekülasyonlar internette dolaşmaya devam ediyor. Akıllı telefonun Qualcomm'un üçüncü nesil ekrana gömülü ultrasonik parmak izi sensörü, üç farklı varyant ve üçlü kamera sistemiyle geleceğine yönelik haberler var. Şimdi ise Samsung Mobile'ın CEO'su bunların arasına bir yenisini ekledi.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Mi 8'in çok tartışılacak Xiaomi Türkiye fiyatı belli oldu!
    DJ Koh, Galaxy S10 hakkında geçtiğimiz günlerde Çin medyasına bazı bilgiler verdi. SamMobile tarafından yayınlanan rapora göre Koh, Galaxy S10'un “çok önemli” tasarım değişikliklerine sahip olacağını söyledi. Raporda ayrıca Galaxy S10'un 10. yıldönümüne özel bir amiral gemisi olacağı ve Galaxy S9'dan daha fazla yenilik sunacağı vurgulanıyor.

Üç farklı ekran boyutuyla gelebilir

Koh, konuyla ilgili çok fazla detaya girmedi. Bununla birlikte cihazla ilgili birkaç farklı sızıntı ve söylenti var. Akıllı telefonun 5.8 inç, 6.1 inç ve 6.4 inç ekrana sahip 3 farklı varyanının olacağı ileri sürüldü. Ayrıca birçok kaynak Galaxy S10'un Güney Koreli şirketin ilk 5G özellikli telefonu olacağını söylüyor.

• Şu yıl dönemi olayını bile Apple dan kopyalıyorlar şöyle şeyler yapmasalar millet Apple ın bir bok olmadığını anlayacak ama neyse ...

• Ver haypı

• ormanın kralı ipon yiyici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 17 Eylül 2018; 13:16:32 >
  • Çentik geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar şuan piyasa da kopyalama yapmayan nerede ise tek firma. Çentikten tutun bir çok şey en bilenen markalarda bile var. (LG Xiaomi Huawei) sen 10.yıl kopyası diyorsun. Şirketler 10. Yılını kutlayınca diğer şirket bunu kopyalıyor diye hayıflıyor mu yada 10.yıl patenti bizde deyip dava mı açıyor...
    Hele note serisi dünyada kopyalanmış Apple büyük ekrana laf söylerken note alternatif olsun diye plus model çıkarmışken bunları söylemek çok saçma geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhkhy

Adamlar şuan piyasa da kopyalama yapmayan nerede ise tek firma. Çentikten tutun bir çok şey en bilenen markalarda bile var. (LG Xiaomi Huawei) sen 10.yıl kopyası diyorsun. Şirketler 10. Yılını kutlayınca diğer şirket bunu kopyalıyor diye hayıflıyor mu yada 10.yıl patenti bizde deyip dava mı açıyor...
    Hele note serisi dünyada kopyalanmış Apple büyük ekrana laf söylerken note alternatif olsun diye plus model çıkarmışken bunları söylemek çok saçma geliyor.
    Bende sana şunu soruyorum her büyük ekran koyulan telefon Note çakması mı oluyor ? Ayrıca firmaları firma yapan kişiler insanlardır o zamanlar Jobs vardı şimdi Cook var kalemede çok laf attılar ama Jobs'un kalem dediği şey o zamanlar dokunmatik olmayan kalemle kullanılan cep bilgisayarı tarzı şeyler içindi piyasa neyi istiyorsa ona göre cihaz üretmek zorundalar burda 1 katrilyon değerinde olan firma Samsung değil Apple.

Zamanında Apple Cam metal tasarım kullanırken 3 yıldır bunun Android üreticilerinde baya popüler olması çalıntı değil midir? Şimdide malzemeyi ilk Apple mı icat etti dersinde neyse o zamanlar HTC hariç metal malzeme ile telefon üreten android üreticisi hatırlamıyorum.

Apple'ın 10. yıla özel iPhone çıkarması üzerine Meizu'nun 16. yılını kutlaması Xiaomi'nin 8. yılını kutlaması Samsung'un 10. yılını kutlaması rastlantı değildir herhalde ? Yakında yüz tanıma sistemide koyarlar.

Adamlar direkt 5.8 inc koyacağını söylemiş sence bir şeyi hatırlattı mı? yada S9 a tek kamera koyup Plus modeline çift kamera koyması ???

Apple evet mükemmel değil hatta salakça olmayan özellikleri yada bu özellikleri geç sunması (Amoled ekran vb) işletim sistemindeki kullanışsızlıklar insanı çileden çıkarır fakat android üreticileri Apple'ı taklit ettikçe Apple daha büyük bir marka algısı dahada artacak ben buna kızıyorum.

Bu sene çentik gelirse veya kulaklık girişini kaldırırlarsa editlerim .

Bu arada iPhone kullanmıyorum Xiaomi kullanıyorum Pixel 3 çıktığında onu yurt dışından almayı düşünüyorum Samsung'muş Lg'miş falan hikaye Pixel serisi yanında ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B5A59FD1 -- 17 Eylül 2018; 14:21:36 >
  • Büyük olan modeli 6,5 inc yapin isminide s10 max koyun tam olsun...

• Dostum sen ne dedin nereye döndürdün. 10.yıl göndermesi yaptın 8. ve 16. Yıl diyorsun dediğin firmaların ürününü kullanıyorsun ama Samsung üzerinden taklit benzetmesi yapıyorsun. 5.-10.-15.yıllar 5 ve katları yıl kutlamaları dünyada her firma kutluyor. normal ama senin dediğin anormal. Apple sevmem diyorsun. Taklit yapan çentik 3.5mm jack taklidi yapan firmalar üzerinden Samsung'a yürüyorsun. Ben bunu saçma buluyorum. Samsung da yaparsa onu bende eleştiririm. Başkası üzerinden eleştirme yapmam.
    Yok Android amoled yok tek kamera plusta çift kamera bunlar olan şeyler.
    1 katrilyon olması marka fanatikliği yüzünden adamlar öyle marka algısı yarattı ki tüm üreticiler dahil yıkılmaması için çanak tutuyolar. (Samsung yerine diğer firmalara gönderme yapsan altına imza atardım)

Sen dedin diye diyorum. Ekran parmak izi için senin iPhone amoled geçip en iyi amoled biz yaptık derse bende sana editlerim sen hiç merak etme. 😂

İşin özü senin eleştirin yanlış ben ona gönderme yaptım.
    bugün Samsung kullanıyorum ama iyi ki Apple iPhone üretmiş diyebiliyorum hatta Çinli markalarda en iyisini ucuza üretiyor ki herkes fiyat performans telefonu alabiliyorlar diyorum teknoloji anlamsızca yerden yere vurmak için değil insan oğlunun hayatını kolaylaştırmak için varlar. Daha iyisi yapmak için üretilen herşeyi takdir ederim. Ticaret yönü insanları sömürmesini ben herkesten önce eleştiririm ki bunu yapmayan firma yok hepsi aynı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6B5A59FD1

Bende sana şunu soruyorum her büyük ekran koyulan telefon Note çakması mı oluyor ? Ayrıca firmaları firma yapan kişiler insanlardır o zamanlar Jobs vardı şimdi Cook var kalemede çok laf attılar ama Jobs'un kalem dediği şey o zamanlar dokunmatik olmayan kalemle kullanılan cep bilgisayarı tarzı şeyler içindi piyasa neyi istiyorsa ona göre cihaz üretmek zorundalar burda 1 katrilyon değerinde olan firma Samsung değil Apple.

Zamanında Apple Cam metal tasarım kullanırken 3 yıldır bunun Android üreticilerinde baya popüler olması çalıntı değil midir? Şimdide malzemeyi ilk Apple mı icat etti dersinde neyse o zamanlar HTC hariç metal malzeme ile telefon üreten android üreticisi hatırlamıyorum.

Apple'ın 10. yıla özel iPhone çıkarması üzerine Meizu'nun 16. yılını kutlaması Xiaomi'nin 8. yılını kutlaması Samsung'un 10. yılını kutlaması rastlantı değildir herhalde ? Yakında yüz tanıma sistemide koyarlar.

Adamlar direkt 5.8 inc koyacağını söylemiş sence bir şeyi hatırlattı mı? yada S9 a tek kamera koyup Plus modeline çift kamera koyması ???

Apple evet mükemmel değil hatta salakça olmayan özellikleri yada bu özellikleri geç sunması (Amoled ekran vb) işletim sistemindeki kullanışsızlıklar insanı çileden çıkarır fakat android üreticileri Apple'ı taklit ettikçe Apple daha büyük bir marka algısı dahada artacak ben buna kızıyorum.

Bu sene çentik gelirse veya kulaklık girişini kaldırırlarsa editlerim .

Bu arada iPhone kullanmıyorum Xiaomi kullanıyorum Pixel 3 çıktığında onu yurt dışından almayı düşünüyorum Samsung'muş Lg'miş falan hikaye Pixel serisi yanında ...

Alıntıları Göster
    Phablet olayını Galaxy Note çıkarmıştır, eğer Galaxy Note serisi olmasaydı Plus serisi telefonları hayatta göremezdik. Çalıntı denmez, ama yolu açtığı kesin.

Apple Cam-Metal sandviç tasarımı iPhone 4s ile bıraktı, şu an geri döndüler. Nedeni ise sadece kablosuz şarj, yani eğer burada Galaxy S6 sonrası dönemin iPhone 4'ten çalındığını düşünüyorsanız çift kamera da Evo 3d veya One M8'den çalınmıştır değil mi?

8 Çin'de uğurlu rakamdır.

S8 zaten 5.8 inchti. iPhone X yokken. Yani Apple boyutu çalmış?

Örnekler çoğaltılabilir. Pek çok android telefon üreten firma Apple'dan çalıyor. Ama Samsung bunlardan biri değil kesinlikle.

Not: Samsung'dan nefret eden birisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu bırak da adamın adı cidden DJ mi ya?

• mlhkhy kullanıcısına yanıt
    Ne Apple ne Samsung umrumda değil açıkça söyleyeyim. Ama adamların çıkışı kopya üzerine, yıllarca iPhone'u kopyalarak piyasada yer aldılar. Hem tasarım, hem yazılım Apple ne yapsa kopyaladılar. Bundan sonra kopyalamasalarda olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhkhy

Dostum sen ne dedin nereye döndürdün. 10.yıl göndermesi yaptın 8. ve 16. Yıl diyorsun dediğin firmaların ürününü kullanıyorsun ama Samsung üzerinden taklit benzetmesi yapıyorsun. 5.-10.-15.yıllar 5 ve katları yıl kutlamaları dünyada her firma kutluyor. normal ama senin dediğin anormal. Apple sevmem diyorsun. Taklit yapan çentik 3.5mm jack taklidi yapan firmalar üzerinden Samsung'a yürüyorsun. Ben bunu saçma buluyorum. Samsung da yaparsa onu bende eleştiririm. Başkası üzerinden eleştirme yapmam.
    Yok Android amoled yok tek kamera plusta çift kamera bunlar olan şeyler.
    1 katrilyon olması marka fanatikliği yüzünden adamlar öyle marka algısı yarattı ki tüm üreticiler dahil yıkılmaması için çanak tutuyolar. (Samsung yerine diğer firmalara gönderme yapsan altına imza atardım)

Sen dedin diye diyorum. Ekran parmak izi için senin iPhone amoled geçip en iyi amoled biz yaptık derse bende sana editlerim sen hiç merak etme. 😂

İşin özü senin eleştirin yanlış ben ona gönderme yaptım.
    bugün Samsung kullanıyorum ama iyi ki Apple iPhone üretmiş diyebiliyorum hatta Çinli markalarda en iyisini ucuza üretiyor ki herkes fiyat performans telefonu alabiliyorlar diyorum teknoloji anlamsızca yerden yere vurmak için değil insan oğlunun hayatını kolaylaştırmak için varlar. Daha iyisi yapmak için üretilen herşeyi takdir ederim. Ticaret yönü insanları sömürmesini ben herkesten önce eleştiririm ki bunu yapmayan firma yok hepsi aynı...

İlk kamera etnikli prototipimizde çıkmış
  • sdelta S kullanıcısına yanıt
    Ona bakarsan Apple da kopyaladı ama en iyisi diye sundu. Boşverin kimin kopyaladığını sunduğuna bakın. zaten patent davalarına kozalarını onlar paylaşıyor işin keyfine bakın. Biz kopya algısına takılıyor orda kalıyoruz. Dünya çinlileri kopyacı olarak lanse etti. Şimdi bazı firmalar Oppo Vivo gibi örnek olmaya başladı. Çinli çıkıp geçmişe takılıp kalmıyor.
    Teknoloji Apple ile başlamadı ama büyük ilham oldu. Samsung bu işe el atmasaydı daha iyisini Apple daha zor sunacaktı. Çinli firmalar olmasaydı daha ucuzunu göremeyecektik. Hepsi rekabeti arttırdı. Bizim için daha iyisini yapmak Türk firmalarına örnek olur İnşallah.

• Muhtemelen çentik veya ona benzer bir şey gelecek. Ön kamerayı ekranın altına koyacak bir teknoloji yok henüz.

• Beklediğim iki telefon s10 ve mix3

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6B5A59FD1

İlk kamera etnikli prototipimizde çıkmış

Alıntıları Göster
    Fake bu. O teknolojiye daha çok zaman var.

https://twitter.com/UniverseIce/status/1041598109346754561?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çerceveler daha ince ama çentiksiz ön kamera, ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı gerisi zaten mükemmel :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.